Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

kızlar bişey danışmak istiyorum. küçük tuvaleti yaparken sancım oluyor. internette araştırıyorum yapamama yada kanlı olması durumunda merkeze danışın diyor. yarın merkezi arayacağım fakat sizde bu aşamadan geçtiniz, normal mi böyle olması?
İlk gün bende de olmuştu canım, sonraki günlerde normale döndü, bol su iç. İnşallah ohss olmazsın. İlk günün normaldir bence böyle olması.

Evet çekildi canm hiç birşey çıkmadı. Biraz da o yüzden morfolojiden olabilir diyorum. En son çare 8 embriyoyu da deneyip sağlıklı sonuç elde edemezsek bir dahaki denemede embriyoları genetiğe yollayacağız artık.
Bilmediğimden soruyorum canım, dondurulmuş embriyolarımızın genetiğine bakılamaz mı? İstesek incelemez mi onlar?

Bu gece benim de çok var :/ rahim büyüyor normal de inşallah ayaklarımızı üşütmemişizdir.
Bi tarafına mı vuruyor ağrı?
Canim bacağıma doğru vuruyor . Bazende sadece kasıkta oluyor . Ayaklarımda hep çorap var ve terliksiz gezmem ama . İçerde bi kamera olsa da izlesek ne güzel olur .
eejanaika canım benim e2 baya yukselmisti ohss riski vardı sende öyle bir durum yok Allah a şükür . Sonuçta yumurtaliklardan yumurta alındı böyle değişiklikler olabilir

Kumral-ada Kumral-ada canm nası oldu hala devam edıyomu? Bence uzulme kasık agrın ıcın cünkü bu bı belırtı dıye bılıyorm hadi inşallah:anneadayı::anneadayı::KK200:

Canim bacağıma doğru vuruyor . Bazende sadece kasıkta oluyor . Ayaklarımda hep çorap var ve terliksiz gezmem ama . İçerde bi kamera olsa da izlesek ne güzel olur .
Bak yine umutlandım senin için:anne: zamanında çok araştırmıştım bacağa vuruyorsa hayra alamettir, inşallah:dua::KK200:

inşallah güzel olacak sonucun canım, sabırsızlıkla bekliyorum :)

kalinkaaa inşallah sağlıklıdır, allah nasip eder canım.

eejanaika dan güzel haber bekliyoruz :)
henüz arayan soran yok. 11 yumurtadan donduracak kadar embriyom kalacak mı çok merak ediyorum. inşallah canım dizildik buraya senden sonra kumral sonra ben sonra kalinka. bebeciğinin teyzeleri hazır, kuzenleri de yolda inşallah :KK66:
Kumral-ada Kumral-ada canım bizim şer bildiklerimizde hayır vardır belki bebeciğin yerini sağlamlaştırıyor o yüzden ağrın oluyor kendini üzme nolur

X