Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canim inşallah güzel embriyolarin olur. Transferden sonra heyecanını yaşarız seninde. Canım inşallah öyledir . Rabbim şu mübarek günde hepimize isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin .

Canim ne güzel dedin insallah Allah nasip eder hepimize
Beni ertesi gun ogleden sonra aramislardi, sonra 5.gun aricaz dediler dondurulcakti direkt bastan oyle konusmustuk. Bekle bekle arayan yok kesin hepsi öldü bana soylemiyorlar diyorum bir dunya felaket senaryosu uydurdum aksam oldu ben aradim ciktilar dediler sonra ozkan beye ulastim o aratti beni, meger hala merkezdelermis calisiyolarmis ve guzel haber aldim sukur 10 tane dondurduk simdi dediler. Darisi basina insallah guzel haberler alicaksin canim

inşallah tatlım. 5 güne kadar aramazsalar ben dayanamam her gün bilgi istiyorum derim. ben mi çok duygusal yaklaşıyorum bilmiyorum ama yumurtalar döllendiği an bebek benim için ve bu zaman zarfında ne durumda olduklarını bilmek isterim. canım sen de histeroskopi için çok bekleme hadi takıl peşimize

Bence hepimiz oyleyiz canim, ben de cok duygusal yaklaşıyorum. Beni bekleyen bebeklerim var diye dusunup huzunleniyorum bazen:) dondurucuda bekliyorlar kiyamiyorum diyorum esim gülüyor:)
Malesef benim isim biraz daha karıştı dün yine konuyu açtım esime ama sonu kavgayla bitti malesef.. once ara sor ne kadarmis falan dedi sonra konu baska yerlere gitti tartistik. ben de karar verdim o gelip yapalim diye yalvarmadikca bir daha asla bu konuyu acmicam.. esimin ailesi sorarsa da esim istemiyor diyecegim. Bu surecte diyet yapip kilo vericem falan bir takim kararlar aldim. Sanki tek benim bebegim olacak tüp bebek yaparak bana iyilik yapacakmis gibi davraniyor. Hayirlisi ne diyim basinizi sisirmiyim

Erkekler daha duygusuz canım . Tüp bebek tamamen benim istegimle oldu . Hatta tup bebek masraflarının hepsini ben karşıladım elini cebine atmadi benimki . Biz istanbula geldiğimizde iğneleri yaparken hadi hadi gezelim diyip başımın etini yedi .oysa ki hiç halim yoktu . Sanki gezmeye gittim ben oraya . Transferin 3.günü mersine geldim kavga ettim zaten . Şu an normale döndü ama ben pas vermiyorum pek

Neden boyle yapiyorlar ki.. hepsi ayri alem..son denemede biz de kavga etmistik ama umrumda degildi bebege odaklanmistim. Simdi baslayamiyoruz bile.. bir daha acmicam konuyu diyorum ama icimden bir ses o da hic acmicak diyor.. son denemeden sonra hic konusunu acmamistim yeni yeni konusuyorum, bu zamana kadar hic o bahsetmedi bile.. kendisi bilir ne diyim artik bebek isterse gelir konusur istemezse yapacak birseyim yok.

baş şişirmek ne demek olur mu hiç! bende eşime takviye ve ilaçları düzenli kullanmadığı için resti çektim. bu tedavi olumsuz sonuçlanırsa sen gereken herşeyi yapıp beslenmene ilaçlarına dikkat etmediğin sürece ikinci tedaviye başlamıycam dedim. suçlamak istemiyorum ama sorun eşimden kaynaklanıyor ve buna rağmen vücuduna hormon yüklenen her türlü acıyı çeken ben oluyorum. adam demiyor ki benim yüzümden bu kadın bunlarla uğraşıyor bende ilaçlarımı içeyim vs
yaşla ilgili sıkıntın yoksa senin düşüncen de çok mantıklı. ama ben olsam eşime söylemeden histeroskopi yaptırırdım. tüp bebek için beklerdim. tabii şartlarını bilmiyorum.
Kumral-ada canım kadınlar hamile kalınca anne oluyor ama erkekler bebek doğduğunda baba oluyor. onlarda böyle bi his özlem yok (çoğunda) geçti o günler artık bebişini kucaklayınca hepsini unutacaksın arkadaşım

kızlar 11 yumurtadan 6sı olgun çıkmış. eşimin spermleri facia yaratmış. 4 kalite olurmuş spermlerde. benim eşimden alınan örnekte çoğu 3. ve 4. kalite yani en kötüsü. çok çok nadir 1. kalite ve 2. kalite bulmuşlar. 5 yumurta döllenmiş. yarın tekrar arayıp bilgi verecekler. arayan kişi anlatırken ben ağlamaya başladığım için çok soru soramadım. çok üzgünüm çok..

Artık onlar yumurta değil :))) döllenmiş yumurta yani zigot :)) ay fenimi konusturayım azcık :) hadi maşallah inşallah güzel güzel bölünürler canım benim . Ee bize hiç demediler sperm.kalite Malite bişey bilmiyoruz biz

inşallah 5i de sağlıkla ilerlesin canım, bol bol dua edelim güzel haber gelsin. tekrar ne zaman arayacaklar?

canım zigot dendiğini biliyorum hatta hüsamettin beye de dedim sizin için zigot ama benim için bebek diye. inşallah arkadaşım bi umutsuzluk çöktü üzerime. çok çok nadir 1. kalite bulduk zorlandık vs dediler belki durum çok vahim diye açıklama gereği duydular bilmiyorum.

Ben de asla suçlamadım ima bile etmedim ama bazen yanlış mı yaptım demiyor değilim.. bütün çileyi çeken biziz ama o kadar rahat ki.. eşime söylemeden gitmem mümkün değil hem maddi olarak hem de şehir dışındayım ben bebek istediğini biliyorum aslında ama işte..
Yaşım 29. Mecburen beklemeye aldım herşeyi..

Lütfen hiç üzülme benim zamanımda biri daha yazıyordu burda 5 yumurtası toplandı 4 ü 5.güne gitti. Hiç belli olmaz o işler. Bu arada benim eşimde hiç 1.kalite sperm yoktu, 2.-3. Kaliteydi hepsi. Aşlah hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Canim sen strese girme şimdi bebisine hazirlan. İnşallah haftaya senin test gününü bekliycez

canım ne güzel daha 29 yaşındasın. bekle bakalım zaman neler gösterir. kendini mutlu ve sağlıklı olmaya odakla. bırak eşin gelsin yalvarsın nasıl olsa yaş sorunun yok. canım ben düşük yapmaktan çok korkuyorum. bi kere yaşadım hala unutamıyorum. bu yüzden bu kadar endişeliyim

Canim sen strese girme şimdi bebisine hazirlan. İnşallah haftaya senin test gününü bekliycez
canım hiç umut kalmadı ki birdenbire niye böyle oldum anlamadım. yarın tekrar arayıp güzel şeyler söylemelerine ihtiyacım var.
sen nasıl oldun ağrın geçti mi?

Eskiden yaşım ilerliyor diye dert ediyordum artık onu da takmıyorum 35ten sonra evleniyor insanlar artık.
En iyisi beklemek gerçekten.

seni anlıyorum, malesef ben de 4 kere bebek kaybettim çok zor bilirim hele biri zorunlu alındı bebek gelişmediği için çok acıydı.. Allah hiçbirimize yaşatmasın bir daha inşallah biz olumlu olalım dua edelim inşallah herşey güzel olacak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…