Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Bende şaşırdım ama bi yondende sevndm kisa olucagna. kilo problmm yok çok sukur ama neler olur bakicaz zaman herşeyin ilacı bol bol dua etmekten başka bisey gelmiyor elimzden inşallah tez zamanda güzel haberler verirz
dualar Müşterek olsun canım. ilk sen başladın ilk güzel haber senden gelcek inşallah. Sürenin kısa olması çok güzel ama fazla sabırsızlanmazsın

Allah niyetini kabul etsin canım. nasılsın bu arada iğneler yan etki yapıyor mu? ben şu an rahim düzeltmeden sonra verdikleri estrafemi içiyorum ama çok sıkıntı yapıyor birde davul gibi şişiyorum

insallah canm ya.her aşamasında yazicam ikimizden başka kimse yok gibi ama yinede birileri faydalnrsa ne mutlu .)
Ben yazmıştım sizden yararlanıriz bilgilerinizden diye cwp vermediniz yoksa benim de çok bilmediğim konu var siz on ayak olursunuz ins tedaviniz de hayırlı olsun

Saol canm.Kusura bakma farketmmsm yazdgni senn sorun neydi
Eşimin hareketliligı düşükmüş yücel hoca öyle dedi bir buçuk yıldır çocuk istiyoruz ilk kez yücel hocaya gittim o buldu bb problemi de ama eşim pek inanmak istemiyor asilama yaptım haziran 2 de tutmadı öyle cnm

ayy senin için çok heyecanlıyım. durumlarımız benziyor ya sanki senin olursa benimde kesin olcak gibi ey Allah'ım bu nasıl bir psikoloji ya :)
Ayy canım benim :)) inşallah . Ben de kan pihtilasmasi da var transferden sonra iğne kullanmam gerekecek

Ayy canım benim :)) inşallah . Ben de kan pihtilasmasi da var transferden sonra iğne kullanmam gerekecek
canım kan pıhtılaşmasına takılma. çünkü biliniyor ve çaresi de var. bebiş göbüşüne gelsin de iğne falan vız gelir bizim gibilere. bu arada sende sağlıklı beslen arkadaşım. çünkü yumurtanın kaliteli olması da önemli. hem sperm hasarlı olduğunda yumurtanın dna sı belli bi yüzdeye kadar onarabiliyormuş. dizi dizi boy boy bebişlerimiz olsun inşallahhhhh

Ahh seni beni bir tanısan var ya . Çocuk düşünmeye başladığımda beri dikkat ediyordum subatta ameliyat olduktan sonra artık yapay hicbirsey yemiyorum . Kızartma yasak bizim evde . Zeytinyağı tüketiyoruz. Salam sucuk sosis tavuk market yumurtası yenmez :)) ayrıca omega 3 koenzim q10 kullanıyorum. Eşimdede morfoloji sorunu var karışım ve proxeed plus e vitamini içiriyorum. İyice cins biri oldum . Bi doğum yapıyım pizza ve kola istiyorum çok özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…