Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ne zamandır istiyorsunuz ayrıca çok kişi var bu topikte erkekle ilgili sorunu olup başarıli olan basari oranı yüksek o konudada rabbim istedikten sonra hepsi boş merak etme bizde hamile haberimizi burda vericez Allahın izniyle

inşallah Rabbim çok bekletmeden versin tatlım. çok olmadı başlayalı 7-8 aydır uğraşıyoruz Şubat'ta kimyasal gebelik oldu. doktorlar kimyasalda hemen araştırmaya başlamıyor bi sure daha deneyin olmazsa tahlil isteriz dediler. bizim de aklımıza bi sorun olacağı gelmeyince bu zaman oldu işte.

Evet canm tüp bebek tedavsne baslndi benm ilaclrm 4 güne denk gelioms salı gidicm 5. Gün orda olcm yani kısa protkl oluo anldgm kadryla .kimnn ilaç suresi 10 günü bulabilioms

aa maşallah bu kadar kısa olabileceğini hiç düşünmemiştim. kilo problemin var mı? uzun süre ilaç kullanmayacağın için kilo da almazsın belki

Bende şaşırdım ama bi yondende sevndm kisa olucagna. kilo problmm yok çok sukur ama neler olur bakicaz zaman herşeyin ilacı bol bol dua etmekten başka bisey gelmiyor elimzden inşallah tez zamanda güzel haberler verirz

Bende şaşırdım ama bi yondende sevndm kisa olucagna. kilo problmm yok çok sukur ama neler olur bakicaz zaman herşeyin ilacı bol bol dua etmekten başka bisey gelmiyor elimzden inşallah tez zamanda güzel haberler verirz
Hayırlısı olsun cnm ins güzel sonuçlar alırsın senin yaşadıkların bize bir ön ayak olur bilgilenmiş oluruz sayende inş

X