Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Sağol tatlım. inşallah tabi güzel Düşünelim güzel olsun. nasılsın peki var mı Ağrı sızı belirti vs?
Daha çok erken belirtiler için canım. Neredeyse hep uzandım 3 gündür çok sıkıcı geldi, insan sürekli kendini dinliyor. Ağrı yumurta toplama Zamanı vardı ama onlar geçti gitti çok şükür.

Sende sıkıntı nedir? Ben pko luyum ve sperm morfolojisi de kötü aşılama uygun değil dendi bizim İçin. Bakalım tüp de Nasıl olacak netice.

en zor olanı geçmiş şimdi sadece bekleme çilesi var bizde sperm sayı, hareketlilik düşük ve morfoloji Sıfır. Eylül'de ilk denememiz olcak. Rabbim hemencecik nasip etsin isteyen herkese

Ben çikolata kistinden ameliyat oldum aynı zamanda pkoluyum eşimde hareket sorunu ve morfoloji % 1. Ayy böyle söyleyince umudum azaldı bi an benim

Ben çikolata kistinden ameliyat oldum aynı zamanda pkoluyum eşimde hareket sorunu ve morfoloji % 1. Ayy böyle söyleyince umudum azaldı bi an benim
tencere dibin kara hesabı söylüyorum, benimki senden kara bazen bende buhrana giriyorum evet ama bide şu var sonuçta bir bebeğimiz olacaksa vakti geldiğinde olacak. sanırım benim için can sıkıcı olan bu kadar zor bi Süreci yaşayacak olmak ve beklemek. sabırsız bi insanım çünkü. güzel düşün arkadaşım güzel olsun inşallah

canım nasılsın?

Çok şükür Can'ım sen nasılsın? Bu adetinle mi başlayacaktın tedaviye? Test gününü bekliyorum heyecan ve kaygıyla :)
Eylül'ü bekliyorum tatlım. Şükürler olsun iyiyim. bende heyecanlıyım güzel haberler verirsin inşallah. kaç gün kaldı? ben transferden sonra her gün test yapardım gibi geliyor bana :)

beni bekliyorsun galiba ben histeroskopi sonrası ilk adetimi oldum korkunç ağrım var kıvrandım tüm gün. hadi artık sen başla ki ilk adımları at peşinden gelcem ya bende
Benim adetim hiç gecikmezdi gebelik testi de yaptım tek çizgi stresten mi acep

Eylül'ü bekliyorum tatlım. Şükürler olsun iyiyim. bende heyecanlıyım güzel haberler verirsin inşallah. kaç gün kaldı? ben transferden sonra her gün test yapardım gibi geliyor bana :)

bir türlü cesaret edemiyorum ki :)
bugün 7. gün oldu,5. gün embriyosu bebeğim, bu gün sayısıyla idrarda silik çizgi gören arkadaşlar olmuş ama işte.... pazar günü test yapmam söylendi canım, büyük ihtimal sabrederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…