Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

31 yaşındayım canım . Eşimle karar verdik bugün adana istemiyorum dedim. Adana acibadem volkan noyan var .

yücel hoca yaş küçük olunca şans dah yüksek oluyor dedi ondan sordum .. Ben hiç duymadım İstanbul'da olunca açıkcası hiç oraları araştırma gereği duymadım ... Hayırlısı tabi Hakkı'nda ...

yücel hoca yaş küçük olunca şans dah yüksek oluyor dedi ondan sordum .. Ben hiç duymadım İstanbul'da olunca açıkcası hiç oraları araştırma gereği duymadım ... Hayırlısı tabi Hakkı'nda ...
Senin yaş kac canım ben çok da küçük değilim sanki

Cnm veyron otel evet ...temiz bir yer ama bana pahalı geldi 150 TL.sadece mesafe çok kısa ... Ama istersen farklı otelde kalıp transfer günü orada kalabilir sin .

Evet Cnm ... En fazla 100 mt eşim hatta beni Brüksel e getirip yumurta toplama işlemi yapılacaktı. Yarım kalan kahvesini içmeye otele gitti o derece yakın

eşimle ilk aşılama düşünmüştük ve ilaç kullandım aşılama yapılacağı gün eşim stres yaptı ve biz aşılama yapamadık ...ben ağladım tabi...yine bi ay daha boşa gitti diye... Sonra doktorum dediki tüp bebek %100 demiyorum ama şansın %60 artar..ama aşılama yapılırsa %10 şansın artar .. Aşılmayı nede olsa ben yapacağım istersen gel paranı alayım ama sen çok üzülüyorsun en iyisi biraz masraf yap ve iyi bir yer bulup tüp bebek yap...

Ya bruksel tup bebek merkezi diyince neden orda yaptiriyorsun hiç duymadık istanbula gitmişken daha bılındık yerler var diyorlar . Brüksel neden duyulmamış. Bugün gittiğim kadın doğum uzmanı kongrelere katılıyorum bruksel hiç olmuyor dedi

Canim bir kere sadece husamettin bey onun harici hep yucel bey:KK66:) ben cok memnunum :KK66:) kismet insallah Canim bu ay olur bebis adet olmayi bekliyorum

X