Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba kızlar bende başlamayı planlıyorum inşallah pcos var malesef acaba fiyatları ne kadara geliyor toplam

Merhaba. Bende bugün Yücel hocayla görüştüm. Y şeklinde olan rahmim Düzeltilecek önce. Sonra tüp bebek.. Bu tarz ameliyat olan var mı acaba? Adet Döneminde bi değişiklik oluyor mu Merak ediyorum.

Merhaba nasil gidiyor tedaviniz, memnun musunuz brukselden
Ben cok memnunum benim ucuncu denemem iki tane 3.gun embiryo su konuldu bugun ikinci gunum 15 inde insallah guzel haberler alirim ve hepimizin kucaklari bebis dolar hem husamettin hoca hem yucel hoca isinde cok basarili gozunuz kapali teslim olun once Allaha sonra doktorlara:KK66:)

5700+ ilaclar muane ucreti alinmiyo genel olarak ilkte 1250 tl oduyorsunuz zaten 6 li test 350 tl ve ilaclari eczaneden daha uygun veriyorlar ben hemsireyim tanidik eczaneler olmasina ragmen ama benim ikinci tedavim de cok uyguna geldi toplam cunku ikinci denemede 5200+1300 tl toplam 6500 tlye mal oldu insallah yardimci olmusumdur

Teşekkür ederim cevap için. Biraz bilgi verir misin ben dün heyecandan kafamdaki bi çok soruyu soramadım. Sanırım 6 hafta rahimde balon kalacakmış. Sonrasında tüp bebek için beklemek gerekiyor mu?
Bende çikolata kisti vardı laparoskopi oldum Yücel bey adetin erken gelebilir dedi ama tam zamanında geldi . Balon uygulaması yapışıklık olmasın diye mi taam bilmiyorum . 6 hafta süre veriyor bu tarz ameliyatlarda sonra . Korkma hiç bende çok endişeliydim. Yücel bey ne diyorsa güven .

Bende çikolata kisti vardı laparoskopi oldum Yücel bey adetin erken gelebilir dedi ama tam zamanında geldi . Balon uygulaması yapışıklık olmasın diye mi taam bilmiyorum . 6 hafta süre veriyor bu tarz ameliyatlarda sonra . Korkma hiç bende çok endişeliydim. Yücel bey ne diyorsa güven .
Peki siz tüp bebek yaptırdınız mı yoksa kistlerden sonra doğal yolla mı deniyorsunuz? Yücel beye güveniyorum zaten doktorum kendi yakınım olsa Yücel beyi tavsiye ederdim Demişti. Sadece süreç hakkında pek bilgim yok merak ediyorum işte

Eşimde morfoloji% 1 o yüzden tup bebek bizimki canım . Basliycam bakalım ben de tedaviye.

Eşimde morfoloji% 1 o yüzden tup bebek bizimki canım . Basliycam bakalım ben de tedaviye.
Bende Eylül'de başlamayı düşünüyorum. Sanırım taze transfer Yapılcak ama öncelik rahim düzeltme olduğu için tüp bebek kısmıyla ilgili fazla konuşmadık. Sen daha önce tüp bebek yaptırdın mı yoksa ilk mi olcak?

Bende Eylül'de başlamayı düşünüyorum. Sanırım taze transfer Yapılcak ama öncelik rahim düzeltme olduğu için tüp bebek kısmıyla ilgili fazla konuşmadık. Sen daha önce tüp bebek yaptırdın mı yoksa ilk mi olcak?
İlk olacak canim. Fazla bekleme hemen sorun duzeltilmisken dene .

X