Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

inşallah herşey yolunda gider canım.korkma değildir dış gebelik.diğer denemelerinide aynı merkezdemi yaptın canım.co-cultur uygulanmıştı sanırım sana.

Herkese merhaba,bana da 29 Ekimde Brüksel'de 2 tane blastosist transferi yapıldı.Perşembe test gunüm,ama elimde idrar tahlili,yapmamak icin zor dayanıyorum.Daha dogrusu tek çizgi görmekten çok korktuğum icin elim varmıyor testi yapmaya.

Selamkizlar evet bugun test gunumdu
Aslinda 11.gun pazartesi test gunumdu ama ben 9. Gun yani bugun yaptirdim varsada cikar cunku 5. Gun embriyosu diye dusunmustum
Ama sevinerek bi sonuc yazamiycam cunku
9. Gun11 cikti sayi dusuk geldi ne seviniyorum ne uzuluyorum
Ama umutsuzum acikcasi pek parlak gorunmuyor
Ve dun kahverengi lekelenmelerim basladi[/QUO

tatlım,geç tutunma oluncada değer düşük çıkabilir ve ayrıcada 2 gün erkende yapmışsın...sakın stres yapma...banada telfnda negatif şeyler demişti doktor kendimi öldürdüm ağlarkenn..şunu anladım ki herkesin hamileliği farklı ve konuşmak için çok erken...tek gerekli olan zamannn.....inşallah değerlerin yükselerirr ve sağlıklı bi hamilelik geçirirsin...

Selamkizlar evet bugun test gunumdu
Aslinda 11.gun pazartesi test gunumdu ama ben 9. Gun yani bugun yaptirdim varsada cikar cunku 5. Gun embriyosu diye dusunmustum
Ama sevinerek bi sonuc yazamiycam cunku
9. Gun11 cikti sayi dusuk geldi ne seviniyorum ne uzuluyorum
Ama umutsuzum acikcasi pek parlak gorunmuyor
Ve dun kahverengi lekelenmelerim basladi[/QUO

tatlım,geç tutunma oluncada değer düşük çıkabilir ve ayrıca 2 gün erken yapmışsın...sakın stres yapma...banada telfnda negatif şeylerden bahsetmişti doktor kendimi öldürdüm ağlarkenn..şunu anladım ki herkesin hamileliği farklı ve konuşmak için çok erken...tek gerekli olan zamannn.....inşallah değerlerin yükselerirr ve sağlıklı bi hamilelik geçirirsin...
ve kahverengi lekeler embriyo kendine rahimde yer açtıkça kılcal damarlar denk geldiğinde kanama olabilir..içeride olanları kimse bilmiyor gerçekten...ALLAH hakkımızda hayırlısını versin

Herkese merhaba,bana da 29 Ekimde Brüksel'de 2 tane blastosist transferi yapıldı.Perşembe test gunüm,ama elimde idrar tahlili,yapmamak icin zor dayanıyorum.Daha dogrusu tek çizgi görmekten çok korktuğum icin elim varmıyor testi yapmaya.

dorukonti sakın yapma testi...ve daha çok erken test yapmak için..bence bekle.ben bekleyenlerdendim..lütfen bekle..aceleci davranmak sana bişi kazandırmaz....inşallah HAMİLESİNDİRRR...

Selam kizlar bugun asil test gunum bugundu
Bende sizin gibidusunmustum ama yinede icim negatifti ve hissettiklerim dogruymus bugun 2nin alti cikti sonucum yani tutunmaya calismis ama hangi sebepten bilmiyorum vazgecmis yine olmadi benim bu merkezde ikinci deneme idi
Ne diyecegimi bilemiyorum nasipte yokmus diyorum birde acaba biseymi yaptimda tutunamadi diye kendimi sucluyorum

Bende sizin gibidusunmustum ama yinede icim negatifti ve hissettiklerim dogruymus bugun 2nin alti cikti sonucum yani tutunmaya calismis ama hangi sebepten bilmiyorum vazgecmis yine olmadi benim bu merkezde ikinci deneme idi
Ne diyecegimi bilemiyorum nasipte yokmus diyorum birde acaba biseymi yaptimda tutunamadi diye kendimi sucluyorum

canım kendini suçlama.ALAAH ın takdiri böyleymiş.Umudunu yitirme.İnşallah kendiliğinden gelir meleğin...

üzüldüm canım ya..ne desek boş..hiçbişi insanın acısını azaltamaz...zamanla atlatacaksın..üzüldüm..kelimeler tükeniyor acılarda...ALLAH yardımcın olsun...kendine toparladığında yine görüşürüz...öpüyorum..sevgiler

sakin kendini suclama canim hersey allahtan.olacagi varsa her sekinlde olur.. üzülmemeye calis kendini toparla canim benim...

Bilmiyorum gucluluktenmi umutsuzluktanmi ama gayet normalim acaba duygularimi mi kaybediyorum yada firtina oncesi sessizlikmi ?
Bizim kendiliginden gelmesi mucize nin ustunde bir kelime varsa odur
Yok yok bizde

Bilmiyorum gucluluktenmi umutsuzluktanmi ama gayet normalim acaba duygularimi mi kaybediyorum yada firtina oncesi sessizlikmi ?
Bizim kendiliginden gelmesi mucize nin ustunde bir kelime varsa odur
Yok yok bizde

canım yaa.yoktan var eden ALLAH seninde mucizeni göndercektir.yeterki umutsuz olma.umut herzaman ondandır çünkü...

Merhaba Arkadaşlar.Uzun zamandır yazmıyordum.6. denememde ne yazıkki negatifle sonuçlandı.co-culturda uygulanmıştı ama nasip olmayınca olmuyor işte.

Merhaba Arkadaşlar.Uzun zamandır yazmıyordum.6. denememde ne yazıkki negatifle sonuçlandı.co-culturda uygulanmıştı ama nasip olmayınca olmuyor işte.

canım çok üzüldüm..
hepimiz aynı şeyleri yaşadık çok zor ama biraz dinlen kendini toparla yeni bir merkezde tekrar devam et..
bu işler nasip meselesi ben bunu anladım...

canım çok üzüldüm..
hepimiz aynı şeyleri yaşadık çok zor ama biraz dinlen kendini toparla yeni bir merkezde tekrar devam et..
bu işler nasip meselesi ben bunu anladım...

biraz değil bayağ bir süre dinlenmem gerekiyor canım.o kadar yıprandım okadar yoruldum o kadar yaşlandımki anlatamam.ne kadar sürede atlatırım bilmiyorum.maddi manevi bitik durumdayız.ALLAH ım yardımcımız olsun.senin durum ne.

biraz değil bayağ bir süre dinlenmem gerekiyor canım.o kadar yıprandım okadar yoruldum o kadar yaşlandımki anlatamam.ne kadar sürede atlatırım bilmiyorum.maddi manevi bitik durumdayız.ALLAH ım yardımcımız olsun.senin durum ne.

ben merkezi değiştirdim..
bahçeciye geçtim..
tahlillerde prolaktin fırlamış ..
şimdi onun tedavisi filan uğraşıyorum..
dr. mr istedi beyinden ..bişey çıkmazsa ocak şubat gibi başlarım ...

ben merkezi değiştirdim..
bahçeciye geçtim..
tahlillerde prolaktin fırlamış ..
şimdi onun tedavisi filan uğraşıyorum..
dr. mr istedi beyinden ..bişey çıkmazsa ocak şubat gibi başlarım ...

bende birdaha gidermiyim bilmiyorum.doktorumdan çok memnunum aslında ama muhasebe kısmı biraz sıkıntı benim için.hakkında hayırlısı olsun canım.gelişmelerden haberdar edersin benide.

bende birdaha gidermiyim bilmiyorum.doktorumdan çok memnunum aslında ama muhasebe kısmı biraz sıkıntı benim için.hakkında hayırlısı olsun canım.gelişmelerden haberdar edersin benide.

bende önceleri memnundum
ama son zamanlarda kopukluk oldu dr.la
neyse bakalım zaten nasip olursa heryerde olru..ama şunu öğrendim ki canım tekrar yaptırrısan merkexz olarak ya bahçeciyi seç ya memoriali..
diğerlerinin yanında farkı görürüsün zaten...

canim benim cok üzüldüm :KK43:(( biliyorum cok zor maddi ve manevi olarak.. hakkinizda ne nasil hayirliysa öyle olsun canim...

X