Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

inşallah canım mucize olur ve bu süreci tekrardan yaşamazsın, çok okudum burdan tüp bebek denemelerine arasında hamile kalanları:)

inşallah canım mucize olur ve bu süreci tekrardan yaşamazsın, çok okudum burdan tüp bebek denemelerine arasında hamile kalanları:)

inş canım tek dileğim sağlıklı evlat sahibi olabilmek inş rabbim herkesin gönlüne göre versin

ya arkadaşlar nereye gittiniz,
artık siteye yazan da yok
herkes mi negatif yoksa herkes mi pozitif;
siteye her gün 3-4 defa bakıyorum,
artık eskisi gibi takip de edilmiyor,
tecrübesi olanlar yazsın,
ağustos ayında tedavi görenler,
negatifler, pozitifler
yazsın herkes birşeyler;

Mrb arkadaşım ben cevap vereyim sana :)) haziran da brükselde tüpbebek denemiştik.Şimdi 13 haftalık oldu çok şükür.Her gün dua ediyorum Allah bu mutluluğu isteyen herkese yaşatır inş.Brükselden memnuniyetimi her zaman dile getiriyorum.Çok kaliteli bir merkez.Kararsız olan herkese tavsiye ediyorum.Herkesin sağlıklı ve hayırlı bebeği olması dileğiyle.

merhaba deniz42, senin adına çok sevindim, inan ki senin yerinde olmak isteyen çok fazla insan var,
Allah kucağına almak nasip eder,
senden ricam kaçıncı denemen, aşamları neler, nasıl oldu, bu konuda bilgi verirsen çok sevirim,
sendeki sorun ne,
ben ağustos ayında brüksel tüp bebek merkezinde ilk denememi yaptım,
ama olmadı, en azından dondurulmuş embriyolarım olsaydı,
o da olmadı, şu anda neye yapacağımı bilmiyorum,

Mrb sahra 52.Biz evliliğimizin 7.yılını bitirdik.İlk 1,5 yıl korunduk sonra bi çocuğumuz olsun dedik ama bizim dememizle olmuyor tabi.ilk gittiğimiz doktorlar hiç bir sorun yok bekleyin dedi biz de 3 yıl daha bekledik.sonra bi aşılama yaptırdık tabi negatif oldu.Aşılamadan 3 ay sonra doğal yolla hamile kaldım ama bebeğin kalp atışları alınamadığı için kürtaj oldum.Bu sırada eşimde morfoloji ve hız sorunu olduğnu söyledi doktorlar.Eşime yedirmedğimiz şey kalmadı :))2009 yılında ilk tüp bebek denememizi konyada yaptırdık.Maalesef negatif.aradan 2 yıl geçince hem maddi hem manevi olarak kendimizi topladıktan sonra haziran 2011 de internetten araştırarak brükseli seçtik ve oraya gittik.Yücel bey rahimde yapışıklık gördü ve tüp bebek yapsak da bu rahme tutunamaz dedi.Önce histeroskopi yaptı ve ardından tüp bebek.Söylediğim gibi şimdi 13.haftadayız.5 tane de donduruludu.İnan herkes için çok dua ediyorum çünkü tüp bebek deneme süreci öyle kolay bişey değil.yaşayan bilir ancak.Allah herkese yardım etsin ve bu mutluluğu yaşatsın inş.

çok teşekkür ederim deniz42,
paylaştığın bilgiler için çok teşekkür ederim,
inan ki çok yardımcı oldun,ben daha yolun başındayım,
inşallah Rabbim bebeğini kucağına almak ve onun kokusunu hissettirmek nasip eder,
boynuna sarılışını ve gülücüklerini, ağlamalarının güzelliklerini gösterir,

ay canım benim çok sevinsim hislerin kuvvetliymiş allah tamamını erdirir inşş sağlıklı kucağına alırsın bebişini bende aralık gibi yaptırıcam co-cultere

çok saol canım:)
inşallah bu denemende olur canım, geçen tüp bebek başarı hikayelerini okuyordum, yılmayıp devam eden tabii cok zorluk yasamıs fakat sonunda bebişlerini kucaklarına almış çok insan var.. Allah'ım senin içinde umarım bu duyguyu nasip eder, aklıma geldikçe senin için dua ediyorum, hamilelerin duaları kabul olurmuş inaşşallah benimkide kabul olur:)

çok teşekkür ederim toparlandım artık yılmadan devam edeceğim sürekli bir çözüm yolu arıyorum bende hamilelerin dualarının kabul olucağına inanıyorum rabbim çok büyük benimde yüzümü güldürücek inanıyorum

ay canım benim çok sevinsim hislerin kuvvetliymiş allah tamamını erdirir inşş sağlıklı kucağına alırsın bebişini bende aralık gibi yaptırıcam co-cultere

mrh canım bende yücel beyde ilk denememi yaptım ikinciyide orda düşünüyorum co-cultere nin fiyatı ne kadar bilgin var mı
birde sizde sorun ne.ben bu aralar bebek konusunu çok takmıyorum kendime yılbaşına kadar süre tanıdım olmazsa şubat ayında ikinciyi denemeyi düşünüyorum ama tüp den önce bir kerede aşılamamı yapsam diye de kararsızım yani

merhaba bende sorun embiryoların tutunmasını sağlayan salgıyı az üretiyormuşum yani embriyolar tutunamıyor 5 gün transferiydi benim iki tane ama tutunamadılar co-culter fiyatı almadım ama 2000 tl civarında diye bilgim var benim başka şansım kalmadı senin sorununun ne tam hatırlamıyorum ama aşılama bana zaman kaybı gibi geliyor bende kafaya çok taktım başka birşey düşünemiyorum aralık gibi co-cultere yaptırıp ocakta da tüp bebeği düşünüyorum hakkımızda hayırlısı artık allah bizimde yüzümüzü güldürür inşallah

bizde sorun bilinmiyor canım ilk önceleri eşimde biraz sorun vardı ama sonra birşeyler kullandı şimdi normal görünüyor herşey ama olmuyor ilk denememizi nisanda yaptık 5.gün transferiydi ama tutmadı ikinci için dna testleri falan yapılacak bakalım inşallah sorun çıkmaz. aşılama için bende öyle düşünüyorum aslında ama çokta kararsızım ocakta karar vericeğim buna ocak ayında bizde testleri yaptırmak için gideceğiz merkeze inşallah gerek kalmazda o zamana kadar hamile kalırız.

inş canım kendiliğinden hamile kalırsın benimde genetik testler yapıldı histereskopi yapıldı kan pıhtılaşması çıktı onun için iğne oldum hergün kan sulandırıcı bence bütün testlerini yaptırmadan tüp bebek yaptırma ufacık bir şeyi bile atlama bu bekleme arasında genetik testlerini yaptırabilirsin bende herşey denendi tek çarem co-culter onuda deniycem kısmet artık

inşallah bu son denemen olur canım ben bu testleri merkezde yaptıracağım o yüzden ocak ayına kadar beklemeyi düşünüyorum belki o zamanada kadar bir mucize olur da bebeğim kendiliğinden gelir.allah isteyen herkese nasip eder inşallah.....

merhaba

genetik testler 15-20 günde çıkıyor haberin olsun zaman kazanman açısından bence erken yaptırman daha iyi olur ama inş kendiğininden olur

merhaba nasılsın yazdıklarından herşeyin yolunda olduğunu biliyorum inş sonuna kadar böyle devam eder senden ricam co-culter yaptıran tanıdığından haber var mı ben artık yaptırmak istiyorum beklemek çok zor geliyor bilgi verirsen çok sevinirim teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…