Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

bende 5.denememi bruksel tup te yapmayi dusunuyorum bu ayin 21de bruksele gelecekmiyucel hoca bende ön görusme icin gitmeyi dusunuyorum tam 6saat yolculuk yapmam gerkiyo ama bazi arkadaslarimzin yazdiklari beni dusunduruyo yucel beyin cogu bir cogu hastalarina histerkopi uyguluyo ve yuzunu 1 yada 2defa goruyon birdaha gormuyosun trasferi bile ken yapmiyo diye yazmislardi vede ben bi yazi okudum soktayim transferi genc bi asistan yapmis ve yanlis yere birakmis sanirim napayim ben bilmiyorum ben zaten kendi doktorumun yani bu sekilde baskalarina yönlendirmesi ilgili olmamasi ben hamile kaldigimda izinde idi doktorum ve kurtaj olmamam gerekti oldum iyi temizleme yapilmadigi icin kandegerim dusmemis 212 cikti kendi doktorum yine bekleyelim belki duser dedi ama dusecegini sanmiyorum cogu kisi senin durumun cok tehlikeli neden hastaye gitmiyosun diyolar bu yuzden doktorlardan naefret ediyorum söyle karsima sanki karsisindaki hatasi degilde bi ailenin ferdiymis gibi davranmiyo hep para pul pesinde televizyona cikanlar ise bi alemlerede bi simarmalar faln ya kardesim sen doktorsan parayi dusunuyorsan git baska bi is yap insalarin sagligiyla oynama ben hep vijdani olmayan doktorun eline dusurmesin kimseyive tabi para yiyicileri eline

merhaba.bende orayı düşünüyorum ama tabi kararsızım.sen diğerlerini nerde yaptırdın acaba memnun kalmadınmı?allah yardımcımız olsun..

merhaba nasılsın bebişin nasıl ben tatile gittim biraz daha iyiyim toparlanıyorum daha iyi olmak için senden haber bekliyorum

canım ben ilk denememi brükselde yaptım.benimle çok iyi ilgilendiler.yumurta toplama işlemini yücel hoca yaptı yanlız transfer sırası onun yurt dışına gittiği zamana denk geldiği için hüsamettin bey yaptı.her ayın belli zamanlarında yücel hoca brükseldeki merkeze gidiyormuş.hüsamettin beyin yaptığı trasferlerde de tutan çok yani aslında kimin trasfer ettiği çok önemli değil allah ol dedikten sonra.
bende ilk denemeden önce çok kararsız kalmıştım hatta o dedğin yazıyı okunca bende vazgeçtim ama onu yazan kişi hakkında gerekli işlemin yapıldığını ve merkezi karalamak için başka bir merkez tarafından yapıldığını açıkladılar.bir arkadaş okuyup aramıştı merkezi.yanlış hatırlamıyorsam.ön görüşmeye gidince karar verirsin bir çok deneme yapan arkadaşlar brükselde başarılı oldu.inşallah seninde öyle olu ve bebeğine kavuşursun.sen yurt dışında mısın.sizde sorun ne acaba.

merhaba nasılsın bebişin nasıl ben tatile gittim biraz daha iyiyim toparlanıyorum daha iyi olmak için senden haber bekliyorum

merhaba canım, tatildeydik bizde yeni döndük, cuma günü ikili testim var 12+1 olucam, inşallah herşey yolundadır:)
seni tanımasamda her akşam yatarken iyi dileklerimi gönderiyorum, dua ediyorum, ben senin konunda çok inançlıyım, inaşallah bir dahaki denemende olacak gibi geliyor:)

merhaba bende seni sürekli merak ediyorum ve takip ediyorum eşime bile anlattım arada seni soruyor duaların ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim inş hamileliğinde sorunsuz geçicek hiç merak etme güzel sonuçlarla dönüceksin. ocak ayı gibi tekrar denemeyi düşünüyorum ama senin tanıdığının co-culter sonucuna göre erkene alabilirim.Beklemek çok zor geliyor

çok saol canım, zor olunca insan herseyden korkuyor:) uzun zamandır görüşemedim onlarla ama bilgi alır almaz seninle paylaşacağım... evet beklemek gerçekten çok zor inşşallah beklemelerin sonuclarını alırda tüm bu günleri unutturur canım:)

slm ilk denemenmiydi canım bende bu ay başlıycam,,sende sorun neydı ?kac embrıyo transfer oldu?hoca yüzde kaç şans vermişti?

merhaba eren35,
benim ilk denemdi, bendeki sorun sperm eksikliği,
11 tane yumurta toplandı, yalnız 1 tane iyi embriyo oldu, hocanın bize verdiği şans %50 idi,

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2 negatif denemeden sonra bu merkeze karar verdim yücel hoca genetik test istedi ve doğum kontrol hapı başladı hocaya inanıyorum inşallah hayırlısı olur

merhaba seni merak ettim sonuçlar nasıl herşey yolundadır inş bebişin nasıl ?

merhaba seni merak ettim sonuçlar nasıl herşey yolundadır inş bebişin nasıl ?

selam canımm, şuan için herşey normal seyrinde dedi, 2.trimestera cok az kaldı, ikili testi yaptırdım ama sonucu haftaya söyleceğiz dedi, cinsiyet tahminide yapmadı kaç defa sordum yook söylemiyor:))
senin keyifler nasıl?

merhaba

senin adına sevindim inşş sonuçlarında iyi çıkıcak bende cinsiyetini çok merak ediyorum sen ne düşünüyorsun? bende durumlar aynı çok keyifli değilim bekleme aşamasındayım en sinir olduğum dönem bakalım herşeyin hayırlısı artık

valla bana en başından beri erkek gibi geliyor her görende erkek hissediyor bana hiç farketmez:) bakalım 30 eylülde ögreneceğim inş.:)

maddi ve manevi olarakmı beklemedesin yoksa belli bir sürede birmi işlem yapılabiliyor canım??

Arkadaşlar bende ikinci denememi tekrardan Brükselde yaptırıyorum. Haftaya
Cumartesi ön randavu aldım. Genetik test ve rahim filmi tavsiye ediyor arkadaşlar bunları yaptırmak
istiyorum. Sizce mantıklı mı?

sağlıklı olsunda inş cinsiyeti hiç önemli değil 30 eylüle az kalmış sık dişini

açıkcası yücel bey 2 ay bekliyelim sonra doğum kontorol hapına bakla 21 gün gel col-culter için parça alalım dedi ama ben hem maddi hemde manevi açıdan süreyi kestiremiyorum şuana kadar çok para harcadım.transfer sonrası beklenen o 12 günü kaldırıcak gücümde yok herhalde yılbaşını bulucak benim yeni süreç bakalım belki bir mucize olur

merhaba nhs,
senle aynı durumdayız sanırım. ben de kendim de başlayacak, 12 gün bekleyecek gücü bulamayanlardanım. bi süre doğal denicez. dediğin gibi belki mucize olur belli mi olur.

merhabalar. benim yumurta rezervi düşüklüğü problemim var.
ben bir aşılama iki tüp bebek yaptırdım şimdi 3 cüye başlayacağım brüksel de mi yoksa memorialdamı yaptırsam karar veremiyorum brüksel de yaptırma sebebiniz neydi birde ne kadar verdiniz bilgilendiriseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…