Makyaj Ürünleri YSEC-ROCHER markalı kullandığınız ürünler???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hindistan cevizli vucut spreyi mukemmel bayagida uzun sure gitmisti ama birde dudak parlaticisi aldim ki les gibi kokuyor bozuldu kisa zamanda hic kullanamadim.

Hindistan cevizi kokusuna bayılrım bi deneyeyşm onu.ben de tırnak ürünlerini ve ayak bakım ürünlerini kullanıyorum.cok memnunum özellikle lavantalı ayak peelingi perfect balsam da almıştım ikisi bir pamuk gibi oluyor.

Ben uzun zamandır cilt bakımı için kullanıyorum. Papatyalı serisini denedim. Şimdi de akneli bir cildim olduğu için pure system serisini kullanıyorum. Açıkçası güzel bir cildin sırrı herşeyi günü gününe yapmak. Düzenli olarak ürünleri kullandığınızda cildinizin tepkisini görüyorsunuz. Bu arada parfüm serileri epey değişmiş. Ben şu anda vanille noire kullanıyorum kokusu biraz oyun hamuruna benziyo :KK70: (bayılırım bu kokuya) kalıcı değil gibi. Yeni seri parfümlerle ilgili fikirlerinizi paylaşmanızı bekliyorum. Bu arada saç dökülmesi için şampuanını ve saç maskesini aldm deneyeceğim inş etkili olur.

şu sıralar şeftalili vücut peelingini sıkça kullanıyorum, gerçekten enfes kokuyor.

kızlar güzellik uzmanı bir arkadaşım bu markanın ürünlerinde paraben kullanıldığını ve kansorejen içerdiğini söyledi asla tavsiye etmiyormuş ve yurt dışında da ucuz bir markaymış

yves rocher keçe uçlu eyeliner ve expres göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum. eyeliner çok güzel kolayca sürebiliyorum ve oldukça da kalıcı. makyaj temizleyicisi çok yağlı geldi bana.

ben duş jellerinden kullandım. pek tavsiye etmiyorum kokusu hiç kalıcı değil

ben duş jeli, papatyalı el kremi ve iki parfümünü kullanıyorum (vanilyalı hindistan cevizi elmalı falan olan serilerden değil)

gayet de memnunum. yves Roche kartınız varsa doğumgünüz olan ayda bir ürüne ikincisi bedava kampanyası var.

şu sıralar şeftalili vücut peelingini sıkça kullanıyorum, gerçekten enfes kokuyor.

peelingim bitti, ama tekrar almayacağım sanırım çünkü sonlara doğru granülleri gerçekten çok büyük gelmeye başladı..
bu sefer deniz tuzlu falan bir vücut peelingi alacağım bulabilirsem içerik bakımından %100 doğal hatta:KK51:

Arkadaşlar bu marka ürüleri hiç kullanmadım. Ancak benim 55 yaşında bir teyzem var. bir de kendisinin ikizi var. ikizlerden biri evlendiğinden beri (yani yaklaşık 30 yıldır falandır.) bu ürünleri kullanıyor. Kendisi yurt dışında yaşıyor. Diğeri hiç ürün kullanmıyor. Hiç ürün kullanmayan şu an diğerinden en az 10 yaş yaşlı duruyor. Belki tüm markalar aşağı yukarı aynıdır bilmiyorum ama ben şahsen mağazasına gidip artık bu ürünlerden set olarak kullanacağım. Ancak teyzem hiç makyaj yapmaz, sadece cilt bakım ürünlerini kullanıyor. Krem, serum gibi şeyler kullanıyor. Belki makyaj yapmadan bakım yapmanın da önemi vardır. Bilginize sunayım dedim kızlar...

Evet, rujları gerçekten çok güzel.Harika nemlendiriyor.
Koltuk altı roll-onlarını öneririm.Vazgeçilmeziniz haline gelebilir :)

ben duş jeli,dudak balmı,ilk kırışıklıklar için kremini aldım yeni kullanmaya başladım daha bi şikayetim yok.yeni ürünlerde aldım bir kaç güne gelicek şampuan ve güneş kremi kullandıktan sonra yorumlarımı buraya yazarım.şampuanları fazla köpürmüyor diyolar köpürmeyen şampuan ne kadar iyi olur ondanda emin değilim.kullanıp görücez artık.

hindistan cevizli vucut spreyi mukemmel bayagida uzun sure gitmisti ama birde dudak parlaticisi aldim ki les gibi kokuyor bozuldu kisa zamanda hic kullanamadim.

bende almıştım dudak parlatıcını ama kullanmıyorum duruyor öyle kullanmaya başlasam iyi olucak bozuluyorsa hemen.yüzde yüz organik olduğu içinmi hemen bozuluyor ürünler yoksa.dudak parlatıcısı yüzde yüz organik değil sanırsam..

şampuan,fondöten,pudra,yüz yıkama jeli,peeling,göz kalemi,güneş koruyucusu,bb krem,gençlik iksiri dedikleri gündüz kremi-göz çevresi kremi ve parfümünü kullanıyorum.Şimdilik memnunum

Bende sipariş veriyorum sürekli canım rujları çok hoş eyeliner da çok hoş tırnak sertleştiriciside duş jelleri çok güzel kokuyor göz kalemide güzel ama parfümlerini beğenmiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X