Makyaj Ürünleri YSEC-ROCHER markalı kullandığınız ürünler???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2005 de yurtdışından odelamour parfum almıştım yves rocherden.

4 tane birden aldım bayıldım çunku kokusuna

Ama bittiler:KK43:((((((((((

Ve artık üretilmiyormuş.

Bilen gören duyan varsa lutfen haber versın bana.

eye liner, mascara, goz kalemlerim, pudram, fondotenim, makyaj temizleyicim, rujlarım.. hepsini oradan alıyorum ve bi sorun çıkmadı çokda memnunum

baktım sitesinden konyada yok canım
ben 360 yazan rimeline ba yıl dım! ki kolay kolay bi rimeli beğenmem. süper bşi! farlarını kullanıyorum çok güzel! pudra, allık, pudra fırçası, çift fazlı göz makyaj temizleyicisi, parabensiz sülfatsız şampuanını kullanıyorum hepsinden çok memnunum

baktım sitesinden konyada yok canım
ben 360 yazan rimeline ba yıl dım! ki kolay kolay bi rimeli beğenmem. süper bşi! farlarını kullanıyorum çok güzel! pudra, allık, pudra fırçası, çift fazlı göz makyaj temizleyicisi, parabensiz sülfatsız şampuanını kullanıyorum hepsinden çok memnunum

Sağol canım :):) güle güle kullan..

Bende dudak balsamı var, memnunum. Ama bi de yüz temizleme ürününü almıştım, o çok kuruttu cildimi, sevmedim pek...

Bana yıllar önce amerikada yaşayan teyzem Yves Rocher'ın Pur Desir De Lys parfümünü göndermişti.Aman Allah'ım yok böyle bir şey ! Sabahında otobüse binerken akbil basınca şoför bey sordu eşi için ,indim yolda bir kız sordu.Yemekhanede şirketten iki kişi yanıma gelip sordu.Ama sonum hüsran çünkü nedense bir bu yeşil kutulusu kaldırılmış.Ebay da buldum ama bu sefer nisan ayından beri parfümlere de ambargo koydular .Göndermiyorlar.

bu markayı araştıyorumda nıye bu kadar az yorum var acaba..teyzem almanyada ve bu markayı önerdi fiyatlarıda iyi falan dedi..daha cok yorum beklıyordum ama denicem ürünlerini fiyat olarakta gayet iyi bence indirimde oluyor..

Bende Yves Rocher ın göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum çok memnunum.
Bunun dışında allığım,rimelim,göz kalemim,makyaj temizleme ürünlerim hep Yves Rocher dan.Kremleri felan da çok güzel.Harika kokuyorlar.Hepsinden de memnunum.Allığı felan bana çok doğal geliyor.Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Kremini kullanmıştım, içinde güneş koruyucu yokmuş meğer, bitkiselmiş de bilmem ne diye, bembeyaz cildimi kapkara yaptı iki günde. :KK52:

yesil caylı temizleme sutunu rujlarını ve kayısı cekırdeklı olan peelıngını kullandım hepsınden cok memnun kaldım tek memnun kalmadıgım urunu waterproof kalemi oldu akıyo cunku hemen

merhaba hanımlar ben yves rocher Tradition de Hammam sabun ve maske kullanıyorum kokusu çok hoş. Cilt maskesi biraz likit formda kilden oluşuyor içinde peeling parçacıkları var cildinize kalın bir tabaka halinde uygulayıp kurumasını bekliyorsunuz. Kuruduktan sonra ılık suyla durulayınca cildi yumuşacık yapıyor çok memnunum.

kızlar, dün gördüm. başlık uygun olduğu için paylaşayım dedim.

Yves Rocher de Facebook sayfasında bir kampanya yapıyor. Hem çok eğlenceli hem de çok güzel bir rimel veriyorlar. Yves Rocher içerik olarak tamamen bitkisel olduğundan çok güvenli buluyorum ben diğer markalara oranla.

herneyse, ben linki paylaşayım :)

Yves Rocher Türkiye | Facebook

bu sayfayı beğenmek gerekiyor önce sanırım, sonra da dilek ağacı bölümünden katılıyosunuz. uygulamada arkadaşlarınızın facebook sayfalarına yeni yıl dileklerinizi de gönderebiliyosunuz, eğlecenli mesajlar var. :))

BURDAN KATILABİLRİSİNİZ :) ben katıldım.

Facebook'ta 2012 Yves Rocher Dilek Ağacı | Facebook

Ben de kayısılı peelingi ve tradition hammam argan yağlı kil maskesinden çok memnunum, bunun yanında saç açıcı spreyi (ıhlamurlu), arnica el kremi, paptyalı toniği çok güzel.
Şimdi de tahıllı peelingini aldım bakalım onu deneyeceğim.

yves rocher kalem likit çok güzell fransadan almıştım 8 aydır kullanıyorum süper bi ürün akma yapmıyo ve silmezseniz bi kaç gün rahatlıkla kullanabilirsnz:)

Benim arkadaşım kullanıyor birçok ürününü çok memnun kaldığını söyledi. Organik olması avantaj zaten. Şu sıralarda da baya bi indirim var.

Bir haftadır makyaj paletimi kullanıyorum. Farları kalıcı değil hoş durmuyor. Begenmedim. Allıkları ve rujları ortalama seviyede güzel yani.. Ama inglotla kesinlikle kıyas edilemez.. Inglot farları tek gecerım..

hindistan cevizli vucut spreyi mukemmel bayagida uzun sure gitmisti ama birde dudak parlaticisi aldim ki les gibi kokuyor bozuldu kisa zamanda hic kullanamadim.

X