Makyaj Ürünleri YSEC-ROCHER markalı kullandığınız ürünler???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
b525b1300217.jpg

digerleride erkekler icin..
kampanyasi vardi kartta olunca aldim..bu fari gri ve koyu lacivelt gibi ama yuzume gitmedi bu renkler benim.farlarini begeniyorum ben yapisi hosuma gidiyo..gunduz kremide guzel yaglandirmadan emiyor.bu 2.kutum yedek kutusunu kullaniyorum.gozalti kreminden ben bisey anlamadimm acikcasi..dior un deneme urunu gozalti icin ondan memnun kalmistim.

anladım canım bende gündüz kremi almayı düşünüyorum
bende en kısa zamanda bakayım o zaman

teşekkür ederim canım

yves rocher in güneş koruyucu kremi+Culture BıO serisinin temizleme sütü,Pure calmille nin+tonik+temizleyici+kremi+Hydra Specific in makyaj temizleme jeli+parfümlerinden,ming shu(süper )pur desir de mimosa(çok doğal,çi,çeksi)ve şimdi de Pur desir de pivona kullanıyorum ama çok gül suyuna benziyooo fazla naturell orman gülü nün değişik olac ağını düşünerek aldım,bildiğimizz kırmızıı gül kokusuuuu tavsiye etmemm..diğer kullandığım ürünlerinden hep menun kaldımm ve hala kullanıyorum.

nesmekaya teşekkürler canım sengözlerimebaksanab
parfümlerine bakayım o zaman, tamda parfüm arıyordum, isabet oldu sengözlerimebaksanab

yves rocherın duş jeli dudak balm ı ve parfümünü kullanıyorum şuan memnunum

yves rocher danimarkadada oldugu icin ben nerdeyse herseyi kullandim ordan:) bicok arkadasimda kullandilar ve ben kendi adima ordan hic bisey tavsiye etmem özellilkle bakim kremlerini kesinlikle tavsiye etmiyorum ama bi kayisi cekirdekli peelingden memnun kaldim onca seyin arasindan digerleri hepsi kalitesiz ürün bidaha asla ordan alis veris yapmicam

yves rocher danimarkadada oldugu icin ben nerdeyse herseyi kullandim ordan:) bicok arkadasimda kullandilar ve ben kendi adima ordan hic bisey tavsiye etmem özellilkle bakim kremlerini kesinlikle tavsiye etmiyorum ama bi kayisi cekirdekli peelingden memnun kaldim onca seyin arasindan digerleri hepsi kalitesiz ürün bidaha asla ordan alis veris yapmicam

hadiyaaeyvahedigeldismile ben luminelle in farını ve allığını kullanıyorum çok beğendim.göz makyaj temizleyicisini kullanmıştım fena değildi ama yağlı his bırakıodu

agave yazan bi vücut kremi aldım. mumuşacık yapıooooolumunekankayizsmile

çilekli parfümünü kullanıyorum herkes bayılıobayanssulusmile

bende bugün siyah göz kalemi ve tekli farını aldım

çilekli parfümünü kullanıyorum herkes bayılıobayanssulusmile

bende kullanıyorum çilekli parfümünü kesinlikle muhteşem:KK12:bunun yanı sıra ışıltılı toz fondötenini ve allığınıda kullanıyorum oldukça güzeller:KK54:

Dün YKM mağazasından couleurs nature allık aldım.Bugün kullandım gün boyu yüzümdeydi.Hoşuma gitti açıkçası.Oldukça da iyi bir fiyata aldım ürünü.(Allık/mat rose diye geçiyor ama tam şeftali yani pembelik yok gibi.Çok az da sim var.Varla yok arası.)
En kısa zamanda Astoria'daki mağazaya da gitmek,ürünleri kurcalamak istiyorum:))

Geçen gün Vanilla parfümünü aldım, daha öncede el kremini kullanmıştım :)

alıklarını çok severek kullanıyorum!:KK69:
el kremide çok güzel
bde çift fazlı göz makyaj temizleyici aldım o da çok güzel:KK16:

bende bu markanın fondotenini kullandım çok memnunum cildim karma ama sivilce falan yapmadı bence gönül rahatlığıyla kullanılabilir tek sorun yurt dışında çok ucuz olmasına rağmen bu marka türkiye de nedense pahalı orda satıldığı fiyatla kıyaslarsan Türklere yapılan bu özel bindirime biraz düşünüyorsun :KK51:

bende bu markanın fondotenini kullandım çok memnunum cildim karma ama sivilce falan yapmadı bence gönül rahatlığıyla kullanılabilir tek sorun yurt dışında çok ucuz olmasına rağmen bu marka türkiye de nedense pahalı orda satıldığı fiyatla kıyaslarsan Türklere yapılan bu özel bindirime biraz düşünüyorsun :KK51:

hadiya.. bir çok markada bu böyle gerçi. türkiyede fiyatlar dahada bi şişiyo nedense:KK35:

hadiya.. bir çok markada bu böyle gerçi. türkiyede fiyatlar dahada bi şişiyo nedense:KK35:

evet canım diğer markalar da da fark oluyor ama yves rocher. yurtdışında baya bir uygun diğer markalara oranla daha bi fiyat farkı var. eeee biz türklerin bir farkı olsun diye yapmış adamlar heralde bu farkıı:KK1::KK1::KK1:

sağolsunlaar:KK47:
yaa ben oraya gidince bunlar korsan heralde orjinal diil dmi filan derdim söylediğin iyi oldu:KK1::KK1:

bugunden itibaren yves rocher serum vegetal3 nigt ve gunduz icin riche nemlendiricisini kullanmaya basladim.is yerinden ukranyali bi kadin sordum ne kullaniyon, yillardir rocher kullandigini soyledi hele yasini soylediginde soke oldum 65 yasinda:KK53: ben 45 diye tahmin ettim. hemen siparisi verdim bugun elime gecti bakalim artik umarim banada iyi gelir:KK52:

Bazı rujları hariç kozmetik reyonu 5 para etmez. Hele likit farlarını kesinlikle almayın şiddetle uyarıyorum.

X