Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

Arkadaşlar Merhabalar ;
Annem The Life Long markasının kırışıklık karşıtı kremlerini bulmuş 89 TL iken şu an 39 TL imiş kullanan varmı bu markayı alabilirmiyiz.?
Ben hiç duymadım açıkcası. Fiyat bu kadar düştüğüne göre son kullanma tarihi yaklaşmıştır. Dikkat edin; yılbaşı öncesi çoğu kozmetik markaları %40-50 indirim yapıyor

Arkadaşlar Merhabalar ;
Annem The Life Long markasının kırışıklık karşıtı kremlerini bulmuş 89 TL iken şu an 39 TL imiş kullanan varmı bu markayı alabilirmiyiz.?
Şimdi sitesine baktım.30 ml miş oldukça küçük ama tam olarak içerik bilgisi paylaşmamış. Böyle olunca da acaba içinde hangi yazmadıkları kimyasal var diye düşünüyorum. İnan beni o kadar şüpheci yaptılar ki!

Şimdi sitesine baktım.30 ml miş oldukça küçük ama tam olarak içerik bilgisi paylaşmamış. Böyle olunca da acaba içinde hangi yazmadıkları kimyasal var diye düşünüyorum. İnan beni o kadar şüpheci yaptılar ki!
Merhaba haklısınız ama o kadar kandırıyorlar ki insanları şaşırdık artık.Dün alışveriş sitesine bir ürün baktım ucuzdu .orijinal mi diyorum evet ama neden yazmıyor gerek yok diyor.saçma buldum.aslında gerek var ve en önemli şey bence.Yani demek ki orijinal değil diye düşünüyorumBen de şüpheciyim bu konularda.

Merhaba haklısınız ama o kadar kandırıyorlar ki insanları şaşırdık artık.Dün alışveriş sitesine bir ürün baktım ucuzdu .orijinal mi diyorum evet ama neden yazmıyor gerek yok diyor.saçma buldum.aslında gerek var ve en önemli şey bence.Yani demek ki orijinal değil diye düşünüyorumBen de şüpheciyim bu konularda.

Sen de çok haklısın. Bir de sırf para kazanmak için insanları kandırmaya çalışıyorlar. Bana göre bir kremin etkili olması için içeriklerden en önemli ikisi allantion ve hylaruonic acıd. Sonra da e veya c vitamini geliyor. Kremin içeriğine bakıyorsun heh tamam derken hop paraben çeşitleri hop dimeticon hop parafin... Haydaa diyorsun. Bir de arkadaşımın yazdığı krem markasının ambalajının üzerinde sls yok diyor ama benim bildiğim sls şampuan duş jeli sıvı sabun gibi ürünlerde olur. Kreme niye bunu yazma gereği duymuşlar anlamış değilim[/QUOTE]

Sen de çok haklısın. Bir de sırf para kazanmak için insanları kandırmaya çalışıyorlar. Bana göre bir kremin etkili olması için içeriklerden en önemli ikisi allantion ve hylaruonic acıd. Sonra da e veya c vitamini geliyor. Kremin içeriğine bakıyorsun heh tamam derken hop paraben çeşitleri hop dimeticon hop parafin... Haydaa diyorsun. Bir de arkadaşımın yazdığı krem markasının ambalajının üzerinde sls yok diyor ama benim bildiğim sls şampuan duş jeli sıvı sabun gibi ürünlerde olur. Kreme niye bunu yazma gereği duymuşlar anlamış değilim
[/QUOTE]
Daha neler duyup öğreneceğiz ama bu yüzden kaç kişinin cildi bozuluyor haberleri yok.yazık insanlara para kazanmak için neler yapıyorlar...

merhabalar.daha önce yapmış olduğum naturalive markasının yağ çöz ve sıvı sabunundan çok memnun kalmıştım.elde bul. deterjanı biraz sulu ve bereketsiz ama amacına uygun ,işe yarıyor ve doğal.bul mak deterjanından hiç memnun kalmadım deli gibi köpürdü makinem zorlandı buna rağmen lekeleri çıkarmadı.ben 12 ekimde sipariş verdim 16ekimde revize etmişler bu ürünü az kullandıysanız yeni ürünü deneyin değştirelim dediler ama çok ta ilgilenmediler.bu konuda beni hayal kırkıklığına uğrattı müşteri hizmetleri.4 gün sonra yeni versiyonu çıkacak ürünü keşke satmasalardı ya da uyarsalardı ne blirim...neyse onun dışında şampuanı beğenmedim.1 hafta yıkamasam yağlanmak nedir bilmeyen kuru saçlarım 2. günde yağlandı.(1 aydan fazla kullandım ve eşim de aynı şeyi söyledi)...bunun üzerine şampuan ve bul.mak.deterjanında yeni arayışa girdim(tabiki doğal)faber naturex kapalı saçlar için şampuanını çok beğendim.gerçekten güzel temizledi yumuşacık yaptı dolgunlaştırdı,saçlarım yağlanmadı.tablet bul mak deterjanını 1 kez kullandım tam olarak yorum yapamasam da naturalive den daha iyi olduğu kesin.naturexin banyo wc temizleyici ve ahşap temizleyicisini aldım.bu ürünler de güzel ve en az naturalive kadar doğal kokusundan belli :KK66:
ha bu arada en son naturalivein yüz kremi,el kremi ve bakım ve onarım yağını aldım.yağ uzun vadede sonuç verecekmiş şu an için bişi diyemem.yüz kremi çok güzel nemlendirdi el kremi minik ama bir harika.soğuk sudan kabuk bağlayan yaralarımı geçirdi

Merhaba kzlar 7 haftalk hamileyim makyaj yapmayı cok seviyorum calstgm icinde nerdeyse hergun makyaj yapıyorum alkol paraben icermeyen daha birkisel dogal hamilelikte de kullanılabilecek kozmatik urunleri tavsiye edebilecek olan var mı kendi kendime aratrdm ama isin icinden ckarmadm ??

İki çocuklu anne olarak hamileliğin de bebişin de hayırlı uğurlu olsun; sağlıkla kucağına almak nasip olsun diyorum. O güzel duyguyu sen de yaşayacaksın ne mutlu sana
Lilakutu web sayfasına bakabilirsin. Orada güzel içerikli makyaj malzemeleri var. Yine online naturalive markasında da tam senin istediğin gibi doğal içerikli makyaj malzemesi var. Aslında artık tüketici akıllandığı içi pek çok marka ürünlerinde paraben ve alkol bulundurrmuyor. Bir de Yves Rocher, The Body Shop ve watsons'a sorabilirsin ama yves rocher de bulma ihtimalin daha fazla

Cogu kozmatik urunum rocher zaten ama alternatif birseyler arıyorum mesela bb krem yves rochern internet sitesinde yok bulundugum yerde de magazası yok birde rocher genelde ürünlerinin ozelliklerinde paraben icermez diye belirtirkenken bb kremlerinde ve bazı urunlerde belirtmiyor o yuzden temkinli yaklasiyorum sanrm :) :) cok tesekkur ederim bu arada Allah seninde evlatlarna uzun omurler nasip eder insallah :)

Merhaba kzlar 7 haftalk hamileyim makyaj yapmayı cok seviyorum calstgm icinde nerdeyse hergun makyaj yapıyorum alkol paraben icermeyen daha birkisel dogal hamilelikte de kullanılabilecek kozmatik urunleri tavsiye edebilecek olan var mı kendi kendime aratrdm ama isin icinden ckarmadm ??
Jane iredale canım içinde zararlı kimyasallar yok mutlaka bakmanı öneririm bizzat kendimde kullanıyorum

Boreas merhaba ,gunes kremi olarak susam yağini bende biliyorum yuzde 40 koruma sağliyormus buda 35 faktokluk bir korumaymis...hakiki bir zaytinyağida koruyabilir dogrudur denemedim...
Organicare guzel la roche ninkine gore B 5 vitamini var sanki daha kimyasalsiz en azindan zararlilari yok...

Organicare'i tabiki düşünebilirsin ama yine en doğalını yani susam yağını ve zeytinyağını denemek lazım. Ben bu yaz deneyeceğim.

Denemek gerekir...yuze kayisi çekirdeği yaği suruyorum cok sevdim...yagli yağli olmuyor emiliyor ve parlak gorunuyor

Hayır yıkamadım hep sildim ama alt komşum halı yıkama firmalarına yıkatmıştı geçen sene

Hayır yıkamadım hep sildim ama alt komşum halı yıkama firmalarına yıkatmıştı geçen sene
Bende yikatiyordum hep ama bu sefer yikayim dedim yikatmasi pahali oluyor...balkonda once arabsabunlu kopurteyim sonra duralarim dedim ama bozulurmu bilemedim...perde yikamacilarda islak yikiyor..

Bende yikatiyordum hep ama bu sefer yikayim dedim yikatmasi pahali oluyor...balkonda once arabsabunlu kopurteyim sonra duralarim dedim ama bozulurmu bilemedim...perde yikamacilarda islak yikiyor..

Yikadim balkonda ve cok guzel oldu bozulmada olmuyor tavsiye ederim.

X