Makyaj Ürünleri YSEC-ROCHER markalı kullandığınız ürünler???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sm793

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
3.451
2
YVES - ROCHER markalı kullandığınız ürünler???

kızlar yardım pliisss yerimseniben

bu markanın hangi ürünlerini kullandınız??
hangilerinden memnun kalıp hangilerinden memnun kalmadınız?

ben bugün ünlü markaların indirimli satışını yaptığı bir siteden
bu markanın açılıp kapanabilen gözkaleminden aldım
birde dudak bakımından çilekli olanından aldım sositososito

sanırım önümüzdeki hafta gelir ürünlerim
ama çok merak ettim nasıl olduğunu -tatlicadiarzu-
kullanan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa çok memnun olurumm sengözlerimebaksanab

ne yazıkki hiç kullanmadım ama makeupalley den ufak bi araştırma yaptım genelde kullanılan ürünlerden memnun kalınmış
Makeupalley tekrar alırım diyenlerin oranlarıda gayet iyi gamyoncuiremsu
ben bişey almadan önce bu siteye bakıp öle alıyorum kullanıcı yorumları işe yarıyo

çok teşekkür ederim canım olumunekankayizsmile
zaman ayırıp araştırmışsınn, içimi rahatlattınopuyorumnanaktan

Hayatimda bir cok yves rocher ürünü kullandim ve sana su an en cok tavsiye edebilecegim coleurs nature den yeni olan dudak boyalari:

"Rouge creme hydratant moisturizing cream lipstick",
favori rengim "61- Rose galica"
, ama digerlerinide cok seviyorum, bendekiler: orange hibiscus, rose damas, rose centifolia,rose alba : ) Dudaklari yumsacik yapiyorlar, cok güzel hafif bir renk veriyorlar bir kez sürersen gündelik kullanabiliyorsun, iki-üc kez sürersen daha koyu oluyor rengi : )

Ayrica "Les plaisirs nature" ürünlerin hepsini tavsiye edebilirim, meyve kokulular ve bence BodyShopdaki ürünlerden daha güzel kokuyorlar ve daha güzel besliyorlar. Simdiye kadari Seftali, cilek, ahududu ve hindistancevizi denedim, dusjölesini kullandigin zaman tüm banyon öyle kokuyor, vücud cremini kullandigim zaman esim "Yanimda ne hos kokan bir meyve yatiyor" diyor : )

Ayrica tüm parfümleri harika- kalici, güzel kokulu. Bizim ailedeki favoriler "Yria, nature, Evidence" ama cogunu biliyorum onbes senedir ailece alisveris yapdigimiz icin yves rocher´den: Neblina, ming shu ve naturelle cok güzel, erkek parfümleride cok güzel.

Su an ben Evidence kullaniyorum ve sürekli herkes ne güzel kokuyorsun diyor, cok tavsiye ederim : )

Iyi alisverisler ; )

ben inositol végétal serisinin göz kremini kullanıyorum gece yatarken ve gündüz makyaj altına kullanılıyor güzel bi aydınlık veriyor göz çevresine düzenli kullanımda, memnunum.

dudak balsamları güzel yumuşacık yapıyor, çatlama sorunu falan varsa iyi geliyor.

spa vegetal mieux-etre serisinin göğüs bakım kremini kullanmıştım genel bakım için. sarkık bi göğüste sıkılaştırıcı etkisi ne derece olur bilmiyorum, ben sadece göğüs nemlendiricisi niyetine kullanmıştım o da güzeldi.

şampuanlardan yağlı saçlar için olan phytum actif sebo-regylateurü kullanmıştım bi ara yağlanma problemim olduğunda ondan da baya memnun kalmıştım yağ dengesini düzenliyor. bi de phytum actif extra volume ü kullanmıştım hacim verici şampuan o da güzel temizliyor ve hacim veriyordu.

plaisirs nature serisinin her bişeyi çok güzel zaten duş jellerinin kokuları, vücut losyonları falan..

göz makyajı temizleyicisi vazgeçilmezim çok güzel temizliyor göz makyajını çok seviyorum.

luminelle serisinin göz altı kapatıcısını kullanıyorum aşırı kusurlu bi göz çevresi yoksa güzel kapatıyor. luminelle serisinin dudak parlatıcılarını da kullanmıştım renkleri çok güzel ve doğal. hafif makyaj yapmak istenen günlerde ideal, yapış yapış değil.

yria serisinin şeftalimsi pembe bi allığını kullaıyorum beyaz tenliler için çok şeker bi pembe.

couleurs nature serisinin farları çok güzel onlardan kullanıyorum, ayrıca aynı serinin eye-linerını kullanıyorum, onlardan da memnunum. rujları da güzele benziyor ama henüz denemedim alıcam en kısa zamanda.

ayrıca lotus çiçekli duş jeli ve roll-onu kullanıyorum. çok güzel kokuları.

hatırladıklarım bu kadar ama hepsinden memnunum. özellikle hepsi doğla olduğu için tercih ediyorum. ayrıca kart alıp üye olunca bi sürü indirimlerden falan da faydalanıp, puan biriktirilebiliyor.

viva la vita yardımların için çok teşekkür ederim canım
zaman ayırıp bu kadar yazmışsın
ayrıca verdiğin siteyede girip baktım, dediğin gibi puanlardan fikir çıkarmaya çalıştım yerimseniben
aldığım göz kalemi fena değil, biraz olsun içim rahatladı
başka bir sitede yorumları okumuştum ama 2-3 yıl öncesi yorumlar
kalemlerin aktığı falan yazılmış
epey moralim bozulmuştu
bakalım hele bi gelsin ürünlerim, birini deneyeceğim
eğer memnun kalmassam diğerini iade ederim
çok sağol canım tekrar a.s.

melly_mell sanada çok teşekkür ederim canım
birsürü ürününü kullanmışsın senn, ne güzel :lepi:
acaba senin kullandığın dudak balsamı ile benim aldığım dudak bakımı aynı ürünmü
inşşşş benimkide güzel çıkarr sositososito
teşekkürler canım a.s.

dudak balsamlarından genelde memnun canım insanlar memnun kalırsın işalla. güle güle kullan cicilerini =)

gündüz nemlendiricisini, toniğini ve sütünü aldım. Güzel ya. Özellikle tonik çok güzelboshayallersmile

gündüz nemlendiricisini, toniğini ve sütünü aldım. Güzel ya. Özellikle tonik çok güzelboshayallersmile

Şeniz sağol kuzumm, epey bir rahatladımm valla

rahatladım rahatlamasına da bunlar daha ürünleri göndermediler bana fisfisfis
gerçi satış bittikten sonra 7 gün içerisinde diyo ama -tatlicadiarzu-
4-5 gün geçti versinler artıkk
yoksa meraktan çattadanak çatlıcamm akannehir

Ay rusyadada varmis yves rocher, cok sasirdim valla : ) Gerci niye sasiriyorsam, sanirim artik nerdeyse her ülkede siparis edilebiliyordur, ankaradada görmüstüm dükkanlarini, global dünya ; )
Simdi akil edebildim sevdigim rujlarin internet sitesinden fotolarini koymaya. Her rengini almak istiyorum ve bu gidislede alacagim galiba : )

damas:
36520.jpg

galica:

36395.jpg

centifolia:
36663.jpg

alba:
34297.jpg

orange hibiscus:

35617.jpg

Birde su YR makyaja bittiiiiiiim :lepi:

19051999_8785481842.jpg

kaydirigubbakcemile3 canım ben rusyada değilimm Türkiyedeyim
ama profilimde öyle yazıyor
zaten ben bunu netten sipariş verdim
kendi sitesinden değil ama

senin beğendiğin rujlarda çok güzelmiş
ama renkler birbirine çok yakın sanırım CADIARZU
ayrıca makyaj gerçekten çok güzel

yves rocher ürünlerini kendimi bildim bileli kullanıyorum.önceden burda yokken fransadan getiriyordu ailedekiler.coleurs nature serisinin parfüm,duş jeli ve vücut losyonlarını kullandım.bu serinin özellikle pafümlerini çok seviyorum.hepsini kullanmışımdır.onun dışında parfüm olarak pur desir lilas adlı leylak parfümünü kullanıyorum senelerdir.parfümlerinin hepsi çok güzel yves rochernin.
cilt bakımı ürünlerinden yağlı ciltler için olan kremlerinden kullandım.memnun kaldım onlardan da.makyaj malzemesi olarak sadece luminelle bi kalem farım var.ama yakın arkadaşım luminelle serisinden pudra ve ruj kullanıyor severek.hihoyyyt

2 fazlı makyaj temizleyicisi var o güzel waterproof
roll onu kullandım o da fena değil ama teri de önlemiyo
papatyalı toniğini kullanıyorum o da ii
yüz yıkama jelini kullanıyorum papatyalı ama bana temizlemiyo gibi geliyo.
limonlu maseksi var ben de o da ii
peling de fena değil.
kızarıklığa karşı kremini kulanıyorum o da eh işte.

yine varmış bu marklanın ürünlerini kullanan

ben aldığım göz kalemlerinin kahve olanını açmadan iade ettim
siyahını açtım 1 defa kullandım sanki çok iyi değil gibi geldi bana
sanki biraz akma yaptı ama sanırım yorumlardan da etkilendim
bir kere daha denemem lazım tam sonuç için
ama ben kahvei iade ettim zamanı geçmeden

dudak koruyucu hoşuma gitti
çilekli olduğu için hafif renkde veriyordu
ama dün kırıldı yaaa
çok üzüldümm
sanırım çantamda sıcaktan yumuşamış
bende kuvvetli sürerken kırıldıı

sm cim bende bugün gittim duş jelini aldım çilekli çok güzel.
birdee rujunu aldım. :)

lucifern güle güle kulln canım
benim dudak koruyucumda çok güzeldi
ama kırıldı, offf nasıl üzüldüm anlatamam
dahada yeni almıştım, biraz kullansaydım, yarılansaydı içim gam yemezdi

evıdence parfumunu,kayısı cekırdeklı peelıngıni (harıka),sebo spesıfıc yagsız kremı ve tonıgını kullandım tavsıye ederım cok guzel..ben rusyadan getırttım..daha ucua gelıyo..

lucifern güle güle kulln canım
benim dudak koruyucumda çok güzeldi
ama kırıldı, offf nasıl üzüldüm anlatamam
dahada yeni almıştım, biraz kullansaydım, yarılansaydı içim gam yemezdi

tşk ederim cnım senin dudak koruyucun neydi ?
yazık olmuş yaa birazcık kullansaydın bari :KK43:

nix sende güle güle kullan canım
ne güzel yurtdışında tanıdığın varsa biçok şeyi ucuza alabiliyorsun

X