Selülit Yosun Sabunu

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

canım ben bu ara kullanmıyorum. ama kullandığım dönemde yürüyüş yaptığım için her gün kullanıyordum.. şimdi yine başlamak istiyorum. henüz yürüyemedim ama akşama yürümeyi planlıyorum. hergün olmasa da ben de dediğin gibi her banyoya girdiğimde yani iki günde bir en azından kullanmayı planlıyorum.

bende havalar soğuk olduğu için yapamıyorum. havaların ısınmasını bekleyeceğim artık. nisan da başlarım herhalde. masajı en az 2-3 dakika yapmak lazım. bende selülit için bir yağ var. duştan sonra onu sürüyordum. yosun yağını da duydum. bu yağ bitince ona başlarım. ben işe her gün sabah akşam yürüyorum. 30 dakika. ama sadece yürümekle olmuyor. bölgesel spor yapmak lazım. a.s.

kızlar aktarlarda ve girdigim bi kac kosmetikcilerde bulamadım bu yosun sabununu cıldırıcam bide kabak lifi bitane buldum set bişi ama satanlar bile onun ne lifi oldugunu bilmiyorlar ve üstündede yazmıyor off nerden bulucam ben bunlarıı??

cnm yani en son çare GNCyi deneyebilrsin ben oradan almıştım 6 milyondu.. ama aktarlarda nsıl denk gelmedin ki.. olsun cnm hiç yktan GNCden bulabilme durumun kesin:)

ben de bagno di romanın yosun sabununu aldım.Ama o başlangıç evresi içinmiş,benim biraz çöküntüde var.ama sabunu sürüp bekletiyorum 2-3 saat sürüp yıkayınca sanki hiç etkisi olmayacak gibi geliyor.Bir de biberiye yağı sürüyorm ama tamamen kendi fikrim,iyi gelip gelmediği hakkında bir fikrim yok.

bende yosun sabunu aldım kızlar ama tam yosun sabunu değilmiş sanırım içinde deniz tuzu ve l-canitine falanda varmış sanırım bakalım iyi gelicekmi

kızlar bu yosun sabununu nasıl uyguluyorsunuz keseyle beraber mi keseden sonra mı ben bugün ilk kabak kesesiyle keseledim sonrada gözenekler açılmıştır iyi etki eder diye sabunu sürüp köpürttüm yıkadım doğrusu nedir?

ben bugün kabak lifi yosun sabunu ve deniz tuzu aldım bi paketin içinde beraber satılıyodu kullanım talimatı şöyle
banyo öncesi kuru kabak lifiyle masaj yapılır daha sonra kabak lifi ılık suda ıslatılıp yosun sabunuyla beraber kullanılır son aşama deniz tuzuyla bölgeye masaj yapılır işte böyle düzenli kullanıldığında işe yatıyomuş hanımlar hepinize bu yolda sabır ve başarılar diliyorum:lepi::hooray:

bnde sadece yosun sabununu bulabıldım.kabak lifini arıyorm ama hıc bıyerde yok.2 defa kullandm.eer etkı ederse sonuclarını bnde yazıcam

kızlar bu sabunu cildine uygulayan var mı? sivilceler için 2 gündür yüzümü yıkıyorum bu sabunla ama sanki yıkarken yakıyo yüzümü normal mi bu??

hangi yosun sabunlarını kullanıyosunuz kızlar..markası ve tipi yani? ben furkan diye bi marka buldum.. selülüt sabunu yazıyor üstünde..yosun sabunu....bide fresh line dan yosun sabunu aldım ot dolu içi

ya kızlar bn deneyp sonuclarını yazacaktım ama bı deısıklık yaptım ve yuzume uyguladm.sıyah nokta falan bırakmıyo 3 5 kısıyede tavsıye ettım ve deneyen herkes cok memnun.markasını hatrlamıyorm ama doal yosun sabunu ıcınde böle bişiler var.bnce yuzunuzede bı deneyın cok sıklıkta olmamak sartıyla tabelaelaelaelaelae

ben duşa girdiğimde yüzümü de bunla yapıyorum evet iyi geliyor haklısın canım.

kızlar ben vucudamecitefendi yosun sabunu kullandım çok sıkılaşmıştım yağını dün akşam göbeğe ve mememe sürdüm bir anda kaşıntı ve parça parça kızarma çıktı korktum bişşey yapmadım yıkamadım 1 saatte geçti lahana yağıda ünlüydü ısı veriyordu oda fossss çıktı

bide yağ kardelen marka ben bitkisel eğitim aldım hocam yosun yağı biberiye greyfurt portakal ve melisa yağı çok iyi demişti eski işyerimden bir guzellık uzmanı bayan melissaayağı biberiye ve portakalyağı susam yağıyla masaj yapıp
spor step yapıyordu 20 dak falan çok yaramıştı beline

bence hem yosun yagı hemde sabununu kullanmak lazım sonuçta yağ vucutta kalır ve etkısı devam ederopuyorumnanaktan

Merhaba
Yosun sabunu ve kabak lifi kullanmaya başladım ben de.
Yalnız aldığım aktarda 3.50tl idi.
Nette baktıklarım daha pahalı.
Siz kaça aldınız?
Ucuz geldi,acaba iyi bir sabun değil mi diye düşündüm,siz kaça aldınız sorayım dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…