yorumunuza ihtiyacım var

Böylelerini sevmiyorum ya ben. 2 dk ağırlayacak utanıyorum diyecek falan. Evlenseniz bile sizin çabanizla ilerleyecek bir ilişki için bence hiç çabalamayın. Isteyen insan ilgi gösterir konuşmadan görmeden duramaz bence. Yada öbür türlü bile olsa siz ilgi seven birisiniz çok üzülürsünüz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bence utangaç.Misafirlerin cocugunu parka götürmesi sizi aramak istedigini gösteriyor bir bahane bulmus sizi aramak icin gibi geldi bana.Onda bile sizdenn cekinmis gec oldu yazmış keske sizde sorun degil felan deseydiniz.Bence biraz zaman taniyin belli ki yavas yavas rahatlayacak iletisim konusunda.

Bana sıkıcı biri gibi geldi hiç yoktan iyidir diyorsan ugras

Üzüleceğim sanırım.

Ben zaten sorun degil dedim cok uykum vardı yarın konuşalım dedim.ilk yelegin aramasını ben yapmıştım zaten.

Sanki biraz zorla olan bir şey gibi karşı tarafın davranışlarına göre..Bence siz artık yazmayın aramayın. Yazarsa yazın ararsa konuşun. Böyle devam ederse bilinki adam isteksiz ve kendini olması icin zorluyor. Gerek yok bence böyle bir şeye.. zorla olmaz.. bayan olarak ilgilenilmek sevilmek saygı duyulmak iltifat almak isteriz sende istersin. Içinden gelen adam bunları her fırsatta yapar. Sakın arama canim.

dün akşam aradı baktım tam yarım saat konuşmuşuz. geçenlerde ben aramıştım ilk defa benim aramam cesaret mi verdi nolduysa. ilk günkü heyecanım ilgisizliğinden azaldı zaten.teşekkür ederim iyi geldi yorumunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…