yorumunuza ihtiyacım var

Böylelerini sevmiyorum ya ben. 2 dk ağırlayacak utanıyorum diyecek falan. Evlenseniz bile sizin çabanizla ilerleyecek bir ilişki için bence hiç çabalamayın. Isteyen insan ilgi gösterir konuşmadan görmeden duramaz bence. Yada öbür türlü bile olsa siz ilgi seven birisiniz çok üzülürsünüz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bence utangaç.Misafirlerin cocugunu parka götürmesi sizi aramak istedigini gösteriyor bir bahane bulmus sizi aramak icin gibi geldi bana.Onda bile sizdenn cekinmis gec oldu yazmış keske sizde sorun degil felan deseydiniz.Bence biraz zaman taniyin belli ki yavas yavas rahatlayacak iletisim konusunda.

Bana sıkıcı biri gibi geldi hiç yoktan iyidir diyorsan ugras
Sevgili arkadaşlar, yorumlarınıza ihtiyacım var. Kronolojik sıralamayla tek tek anlatmazsam konu anlaşılmayacak bu yüzden ayrıntılara da gireceğim. Umarım sıkılmazsınız okurken:) Bir süre önce bir arkadaşım, akşam sahile inelim takılalım demişti ama maksat başkaymış :) Buluştuk sonra yanımıza bir bayan bir erkek geldi. Abla ve erkek kardeşlermiş. Epey oturduk, sohbet ettik, ortak tanıdıklar falan çıktı. Onlar kalkınca arkadaşım baklayı ağzından çıkardı tabi. Seninle tanışmak için geldiler haberin olsun dedi çocuğun hakkında bilgi verdi. Birkaç gün sonra arkadaşım aradı ömer seni çok beğenmiş seninle görüşmek istiyor dedi, olabilir dedim.( ben de tipini gülüşünü konuşmasını beğenmiştim) Bir süre sonra dörtlü olarak buluştuk, sonra ömer ve ben yalnız kaldık, havadan sudan gayet sıradan konulardan sohbet ettik güldük. 2 gün boyunca çocuktan ses çıkmadı. Ben de sanırım bir şey hissetmedi dedim mevzuyu unuttum kendimce. Ama 3. günün akşamı watsaptan bir mesaj: müsait olursan bir akşam yemeğe çıkabilir miyiz... Birkaç gün sonra yemeğe çıktık, beraber baya vakit geçirdik, havadan sudan sohbet ettik yine. Bir mevzu vardı kendisine haber vermem gereken. İşte ertesi gün watsaptan o konuyu yazdım. Birkaç gün o işle ilgilenemeyeceğim çok yoğunum, işleri biraz kolaylayayım sana dönerim yazmış. Aynı gün içinde arkadaşım aradı nasıl gidiyor, görüşüyor musunuz diye. Ben de hiç telefonda konuşmuyoruz birkaç kez kısacık watsaptan yazdık o kadar, sanırım bana karşı çok da bir hissi yok dedim. Arkadaşım, ömerin ablasından öğrendiğine göre ömer aramaya utanıyormuş utangaçmış ve telefonda geyik yapmaya ne gerek var biraz daha görüşüp tanıdıktan sonra ailemle de tanıştırcam sonra istemeyi düşünüyorum uzatmaya niyetim yok demiş.(benim kısa sürede evlenmeye niyetim yok. ki ortada doğru dürüst ilişki yok) İşte bugünün akşamında, 9 civarında kendisini aradım ( ilk defa telde konuşuyoruz) hal hatır sonra napıyorsun dedim.Ben de seni arayacaktım yemekten sonra dedi. Misafirlere balık pişiriyorum dedi, sen işine bak sonra görüşürüz dedim ararım dedi. saat 10 civarında yazmış: misafirlerin çocuklarını parka götürcem, istersen arayabilirim, gerçi geç oldu yazmış. Benim de çok uykum gelmişti yarın konuşuruz dedim. Yarın oldu ses çıkmadı. Watsap konuşmamızın birisinde de 2 kelam ancak yazışmıştık ki misafirlerinle ilgilenirsin belki meşgul etmeyeyim dedim tamam dedi gitti. Oysa önemli değil deyip benimle konuşmaya devam etmesini beklerdim. İlk buluştuğumuzda inanılmaz heyecanlıydım ama heyecanım git gide söndü. Özelliklerimizi de yazayım tanıdığım bildiğim kadarıyla ben 33 o 36 yaşında ben ünv. mezunu o lise mezunu ben kamu personeli o inşaat sektöründe ticaretle uğraşıyor. İş hayatı oldukça yoğun, çalışmayı seviyor pazar gün dışında her gün çalışıyor, çoğu pazar balık tutmaya gidiyor. Sorumluluk sahibi. Evi arabası belli bir düzeni var, annesiyle beraber yaşıyor. Memleketlerimiz farklı tüm sülalesiyle benim memleketim olan yerde yaşıyorlar. Teknolojiden hiç hoşlanmıyor, internetten, tv’den vs. pek hoşlanmıyor. Kendisini yetiştirmiş, boş olmayan birisi, sohbet edilecek, muhabbetinden keyif alınacak, esprili bir kişi.Tanışalı 3 haftayı geçti. bunları niye anlattım, derdim ne: Ben, ilgiyi şımartılmayı merak edilmeyi çok severim. İstiyorum ki her gün, beni arasın ben de saatlerce telefonda sohbet etmeyi sevmem. Ama birkaç dakikalık da olsa konuşmak istiyorum sabahları watsaptan günaydın demesini gece bugün neler yaptın demesini sonra iyi geceler demesini istiyorum.çünkü beğenimin onu tanıyarak ilgisinden etkilenerek güzel bir hisse dönüşmesini istiyorum.Ömerin bana bir ilgisi mi yok, yoksa gerçekten telefonda konuşma kültürü mü yok, utangaç mı ya da ablasının zorlamasıyla, ısrarıyla mı benimle görüşüyor. ( bu da aklıma geldi çünkü ablası en başta biz birbirimizi görmezden önce arkadaşıma sen arkadaşını ben kardeşimi gazlayalım olsun bu iş demiş. Arkadaşım da kardeşin çaba sarf ederse emek verirse ilgilenirse yasmnin gönlünü fetheder demiş.) bu ilişki gelişir mi ilerler mi? yukarıdaki tabloya baktığınızda ne görüyorsunuz arkadaşlar? Bazen başkalarının konularına gayet mantıklı yönlendirici yorumlar yapabiliyoruz ama kendi tablomuzda bir şeyleri göremiyoruz farkında olmuyoruz alıcılar kapanıyor. size ihtiyacım var. her türlü yoruma açığım şimdiden teşekkürler.

Böylelerini sevmiyorum ya ben. 2 dk ağırlayacak utanıyorum diyecek falan. Evlenseniz bile sizin çabanizla ilerleyecek bir ilişki için bence hiç çabalamayın. Isteyen insan ilgi gösterir konuşmadan görmeden duramaz bence. Yada öbür türlü bile olsa siz ilgi seven birisiniz çok üzülürsünüz. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Üzüleceğim sanırım.

Bence utangaç.Misafirlerin cocugunu parka götürmesi sizi aramak istedigini gösteriyor bir bahane bulmus sizi aramak icin gibi geldi bana.Onda bile sizdenn cekinmis gec oldu yazmış keske sizde sorun degil felan deseydiniz.Bence biraz zaman taniyin belli ki yavas yavas rahatlayacak iletisim konusunda.
Ben zaten sorun degil dedim cok uykum vardı yarın konuşalım dedim.ilk yelegin aramasını ben yapmıştım zaten.

Sanki biraz zorla olan bir şey gibi karşı tarafın davranışlarına göre..Bence siz artık yazmayın aramayın. Yazarsa yazın ararsa konuşun. Böyle devam ederse bilinki adam isteksiz ve kendini olması icin zorluyor. Gerek yok bence böyle bir şeye.. zorla olmaz.. bayan olarak ilgilenilmek sevilmek saygı duyulmak iltifat almak isteriz sende istersin. Içinden gelen adam bunları her fırsatta yapar. Sakın arama canim.

Sanki biraz zorla olan bir şey gibi karşı tarafın davranışlarına göre..Bence siz artık yazmayın aramayın. Yazarsa yazın ararsa konuşun. Böyle devam ederse bilinki adam isteksiz ve kendini olması icin zorluyor. Gerek yok bence böyle bir şeye.. zorla olmaz.. bayan olarak ilgilenilmek sevilmek saygı duyulmak iltifat almak isteriz sende istersin. Içinden gelen adam bunları her fırsatta yapar. Sakın arama canim.
dün akşam aradı baktım tam yarım saat konuşmuşuz. geçenlerde ben aramıştım ilk defa benim aramam cesaret mi verdi nolduysa. ilk günkü heyecanım ilgisizliğinden azaldı zaten.teşekkür ederim iyi geldi yorumunuz.

X