yorumunuza ihtiyacım var

yasmn_

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2012
1.719
1.946
Sevgili arkadaşlar, yorumlarınıza ihtiyacım var. Kronolojik sıralamayla tek tek anlatmazsam konu anlaşılmayacak bu yüzden ayrıntılara da gireceğim. Umarım sıkılmazsınız okurken:) Bir süre önce bir arkadaşım, akşam sahile inelim takılalım demişti ama maksat başkaymış :) Buluştuk sonra yanımıza bir bayan bir erkek geldi. Abla ve erkek kardeşlermiş. Epey oturduk, sohbet ettik, ortak tanıdıklar falan çıktı. Onlar kalkınca arkadaşım baklayı ağzından çıkardı tabi. Seninle tanışmak için geldiler haberin olsun dedi çocuğun hakkında bilgi verdi. Birkaç gün sonra arkadaşım aradı ömer seni çok beğenmiş seninle görüşmek istiyor dedi, olabilir dedim.( ben de tipini gülüşünü konuşmasını beğenmiştim) Bir süre sonra dörtlü olarak buluştuk, sonra ömer ve ben yalnız kaldık, havadan sudan gayet sıradan konulardan sohbet ettik güldük. 2 gün boyunca çocuktan ses çıkmadı. Ben de sanırım bir şey hissetmedi dedim mevzuyu unuttum kendimce. Ama 3. günün akşamı watsaptan bir mesaj: müsait olursan bir akşam yemeğe çıkabilir miyiz... Birkaç gün sonra yemeğe çıktık, beraber baya vakit geçirdik, havadan sudan sohbet ettik yine. Bir mevzu vardı kendisine haber vermem gereken. İşte ertesi gün watsaptan o konuyu yazdım. Birkaç gün o işle ilgilenemeyeceğim çok yoğunum, işleri biraz kolaylayayım sana dönerim yazmış. Aynı gün içinde arkadaşım aradı nasıl gidiyor, görüşüyor musunuz diye. Ben de hiç telefonda konuşmuyoruz birkaç kez kısacık watsaptan yazdık o kadar, sanırım bana karşı çok da bir hissi yok dedim. Arkadaşım, ömerin ablasından öğrendiğine göre ömer aramaya utanıyormuş utangaçmış ve telefonda geyik yapmaya ne gerek var biraz daha görüşüp tanıdıktan sonra ailemle de tanıştırcam sonra istemeyi düşünüyorum uzatmaya niyetim yok demiş.(benim kısa sürede evlenmeye niyetim yok. ki ortada doğru dürüst ilişki yok) İşte bugünün akşamında, 9 civarında kendisini aradım ( ilk defa telde konuşuyoruz) hal hatır sonra napıyorsun dedim.Ben de seni arayacaktım yemekten sonra dedi. Misafirlere balık pişiriyorum dedi, sen işine bak sonra görüşürüz dedim ararım dedi. saat 10 civarında yazmış: misafirlerin çocuklarını parka götürcem, istersen arayabilirim, gerçi geç oldu yazmış. Benim de çok uykum gelmişti yarın konuşuruz dedim. Yarın oldu ses çıkmadı. Watsap konuşmamızın birisinde de 2 kelam ancak yazışmıştık ki misafirlerinle ilgilenirsin belki meşgul etmeyeyim dedim tamam dedi gitti. Oysa önemli değil deyip benimle konuşmaya devam etmesini beklerdim. İlk buluştuğumuzda inanılmaz heyecanlıydım ama heyecanım git gide söndü. Özelliklerimizi de yazayım tanıdığım bildiğim kadarıyla ben 33 o 36 yaşında ben ünv. mezunu o lise mezunu ben kamu personeli o inşaat sektöründe ticaretle uğraşıyor. İş hayatı oldukça yoğun, çalışmayı seviyor pazar gün dışında her gün çalışıyor, çoğu pazar balık tutmaya gidiyor. Sorumluluk sahibi. Evi arabası belli bir düzeni var, annesiyle beraber yaşıyor. Memleketlerimiz farklı tüm sülalesiyle benim memleketim olan yerde yaşıyorlar. Teknolojiden hiç hoşlanmıyor, internetten, tv’den vs. pek hoşlanmıyor. Kendisini yetiştirmiş, boş olmayan birisi, sohbet edilecek, muhabbetinden keyif alınacak, esprili bir kişi.Tanışalı 3 haftayı geçti. bunları niye anlattım, derdim ne: Ben, ilgiyi şımartılmayı merak edilmeyi çok severim. İstiyorum ki her gün, beni arasın ben de saatlerce telefonda sohbet etmeyi sevmem. Ama birkaç dakikalık da olsa konuşmak istiyorum sabahları watsaptan günaydın demesini gece bugün neler yaptın demesini sonra iyi geceler demesini istiyorum.çünkü beğenimin onu tanıyarak ilgisinden etkilenerek güzel bir hisse dönüşmesini istiyorum.Ömerin bana bir ilgisi mi yok, yoksa gerçekten telefonda konuşma kültürü mü yok, utangaç mı ya da ablasının zorlamasıyla, ısrarıyla mı benimle görüşüyor. ( bu da aklıma geldi çünkü ablası en başta biz birbirimizi görmezden önce arkadaşıma sen arkadaşını ben kardeşimi gazlayalım olsun bu iş demiş. Arkadaşım da kardeşin çaba sarf ederse emek verirse ilgilenirse yasmnin gönlünü fetheder demiş.) bu ilişki gelişir mi ilerler mi? yukarıdaki tabloya baktığınızda ne görüyorsunuz arkadaşlar? Bazen başkalarının konularına gayet mantıklı yönlendirici yorumlar yapabiliyoruz ama kendi tablomuzda bir şeyleri göremiyoruz farkında olmuyoruz alıcılar kapanıyor. size ihtiyacım var. her türlü yoruma açığım şimdiden teşekkürler.

Eger telefon elinden hic düsmeseydi eminim bunu sikayet ederdin, ederdik
Bence böyle olmasi makul gibi geldi bana. Nerde tvle telefonla alakasi olmayan erkek?
Arkadasiniza bu durumu söyleyin , oda ablasina söylesin. Eger sizin istediginiz yönde adim atarsa , devam edersiniz. Haaa yok ben mesaj istiyorum , surekli aranmak istiyorum derseniz, disa dönük baskasiyla iliski yasayabilirsiniz.

Birsey ya vardır ya yoktur, tam heveslenecekken birşey var mi yok mu durumu yaşıyorsunuz.. Haklisiniz da. Begenen hoşlanan acikca konuşma ve tavrıyla kendini ortaya koyar.. Bir var bir yok, hos degil. Karar sizin...

sürekli telefonda konuşmayı yazışmayı ben de istemem ama birkaç dakikalık kısa konuşmalar olmalı diye düşünüyorum. 1 gün boyunca bir kelime bile yazmıyoruz konuşmuyoruz bu normal mi insan beğendiği birinin sesini her gün duymak istemez mi?

Birsey ya vardır ya yoktur, tam heveslenecekken birşey var mi yok mu durumu yaşıyorsunuz.. Haklisiniz da. Begenen hoşlanan acikca konuşma ve tavrıyla kendini ortaya koyar.. Bir var bir yok, hos degil. Karar sizin...
bugün bu şekilde devam edemeyeceğim bitsin gibisinden mesaj yazdım göndermeden sildim.

bugün bu şekilde devam edemeyeceğim bitsin gibisinden mesaj yazdım göndermeden sildim.
yok sessiz kalin bence, zaten sonuc cikmiyo genelde boyle durumlardan...
size ilgisini basta gösteren bir var bir yok olmayan biri çıkar karsiniza ilerde.. Kendinizden şüphe etmezsiniz en azından..

Hoşlanan insan sürekli iletişim kurmak ister, sesini duymak, mesajlarla heyecanlanmak vs.

Bence bu adamdan olmaz. Birlikte olursanız sen onu nazlayip durursun, ben de senin gibi ilgiden hoşlanan bir kadın olarak seni cok iyi anlıyorum, bu adamı bırak

Bence bu adamın içi geçmiş. Flörte, sevgililiğe doymuş. Direkt evlenmek istiyor olma sebebi de bu olabilir. Başta ikinizi birbinize yakıştırmışlar siz de olur deyince çaba vereceği bir şey kalmamış sanki. Heyecan arıyorsanız yönünüzü değiştirin. Belki siz geri çekilince ilgilenmeye, alaka göstermeye başlar.

Zaman ver. Biraz daha bekle. 3 haftalık ilişki için ilgili olmayı erken buluyor olabilir. Yaşı itibari ile ağır kanlı olması normal. Biraz daha bekle, gözlemle. Hemen kendini dolduruşa getirme zorla görüşüyor diye. Baktın çok canına tak ediyor, bitirmeden önce konuyu buraya yazdığın gibi kendisine izah et. Belki seni ikna edecek geçerli bir sebebi vardır. O sebep ortadan kalkınca seni ihya edecek ilgiyi gösterecektir.
- Ola ki ilişkin ilerlerse ve bu ilgisizlik onun huyuysa biraz can sıkıcı olabilir. Sevgili iken bu kadar ilgisiz birisi, evlenince akşam işten döndüğünde evde olmasan farkına varmaz
Ayrıca şunu da söylemeden edemeyecegim, 36 yaşındaki birisinin ablası ile kız bakmaya gitmesi ilginç. Bu kadar bağımlı bir erkek beni irite eder.
Nitekim, Ömer hakkında olumlu başladım olumsuz bittim, neden böyle oldu ben de anlamadım. Yazdıkça çark etti heralde

Bana çok da kendini geri çekmis gibi gelmedi bence gözlem yapiyor su an biraz daha bekleyin çok yeni ortada daha bi ilişki yok..

söylediğine göre pek ilişkisi olmamış tanışmış görüşmüş birkaç kişiyle o kadar.ne kadar doğru bilemem. üstüne düşmüşüm gibi görünüyor sanırım.

teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım.sizi irite eden durum beni de irite etti ilk başta. ama sonra düşündüm de o ortama tek gelemezdi.ya da bir senaryo yazsa aniden çarpışsak olmazdı.tanışmamız için bu da bir yol demek ki. ilgisizlik huyuysa katlanamam sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…