Yoruldum Artık!!

D

dila_naz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dila_naz
ben çok yoruldum arkadaşlar çevremdki herkez hamile yada bebekleri var allahım sana isyan etmiyorum sen vereceğin zamanı ii bilirsin hep içimde bir yerde bir kızım olacak gibi ama gelmiyor meleğim niye ben diyorum eşimide mutsuz ediyorum oysaki söylemesede okadar çok istiyoki bunu anlayabiliyorum ne olur allahım herkezin huzurunda senden tek dileğim var ben ve benim gibi bebeği olsun isteyenere bi şans ver allahım tek mutluğum o olacak onu çok seveceğim ama ne olur sağ sağlim gelsin anne olmak istiyorum bazen kendi kendime çokmu şey istiorum diyorum hayıtta fayda etmedi bu ay adet olmadım pes ediyorum artık allahıma sığınıyorum gelsin artık meleğim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi dila_naz
canımmmmne olur sabırlı ve umutlu ol..herşeyin zamanı var,eminim minik kelebeğin annesine konacağı zamanı biliyor ve özlemle bekliyor :)

• Konu Sahibi dila_naz
sağol cnm işlah dediğin gibi olur ama bu mutsuzluk ve umutsuzluk ne zaman bitecek bilmiyorum yinede sağol

• Konu Sahibi dila_naz
Konuyu ilgili bölüme taşıdım yerimseniben
Rabbim bir an evvel sağlıklı bir şekilde o çok istediğiniz bebişinize sizi kavuştursun inşallah :Saruboceq:

• Konu Sahibi dila_naz
canım sabırlı ol akkah sabırdan yanadır.bak sende ne kadar bilinçlisin ki en ıyı zamanın allah tarafindan belırleneceğini biliyorsun.üzülme lütfen.

• Konu Sahibi dila_naz
Öncelikle Allah dualarını kabul etsin..
ben bazı şeyleri çok istemenin iyi olmadığını düşünüyorum..
istemelisin tabii ama çok ama çok istekli olmamalısın..
çünkü her işte bir hayır vardır..o yüzden de fazla takma kafana..
şimdi kötü örnekler vermek istemem ama sonu hüsranla biten olaylar var...
geç olsun, önemli değil.. senin için en iyisi, en hayırlısı budur.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi dila_naz
Canım ya üzülme ne olur demekki zamanı var , Allahım inşallah en kısa zamnda kucağına bir bebek verir,Allah isteyen herkese nasip eder inşallah

• Konu Sahibi dila_naz
Canim eminim bu kadar ictenlikle dua eden her kulunun dualarini kabul eder Yüce Mevlam..
Allah'a sükür bugüne kadar ictenlikle ettigim dualarin hic biri geri cevrilmedi.
Insallah yakin bir zamanda o melegine kavusursun, oda sana kavusmayi cok istiyordur eminim.
Rabbim herseyi zamaninda ve vaktinde verir. Ve herseyin hayirlisini istemek lazim unutma.

Allah'im o mutlulugu sanada yasatir insallah.

öpüyorum canim..

• Konu Sahibi dila_naz
canım sabırlı ol :teselli: allah herşeyin hayırlısını versin senin içinde doğru zamanda hayırlısıyla bebeğini alırsın kucağına inşallah:Saruboceq: allah herşeyin en iyisini bilir unutma Her hayırda bir şer Her şerde bir hayır vardır a.s. umarım en kısa zamanda kavuşursun bebeğinea.s.

• Konu Sahibi dila_naz
Allahım en hayırlı zamanda en hayırlısından gül gibi bi bebek nasip etsin sana canım..Bebeğimi severken inanki,Allahım isteyipte olmayanlara da nasip et anneliği diye hep dua ediyorum...İnşallah güzel haberlerinide yazarsın buraya bigün..Umudunu kaybetme canım..Vardır herşey de bi hayır..

• Konu Sahibi dila_naz
O en büyüktür ve en doğruyu bilir...
Allah'ım sana şimdi vermiyorsa vardır bir hikmeti, öyle düşünmeye çalış...
Ya hemen olsa ama sakat olsa, ya da hayırsız bir evlat olsa...
HErşeyin zamanı var, herkesin ayrı bir imtihanı var canım..Kaçıncı kez bu sayfalarda yazıyprum bilmiyorum ama eltimin 10 görümcemin 11. senesinden sonra, çoook büyük uğraşlar, hayal kırırklıkları ve birçok şeyden sonra şimdi hamile ikisi de..
Asla umudunu kaybetme, eşini de tabi..Ona umutsuzluğunu ve mutsuzluğunu yükleme tatlım...
Hakkınızda hayırlısı olsun

• Konu Sahibi dila_naz
Bak canım birşeyi sürekli aşırı bir şekilde istemek yerine Allah bu şekilde uygun görmüş deyip kaderine razı ol. Tabi bu arada dua at Allaha istediğin şey için ve tıbbi olarak ta çaba göster ama bence sabırlı olmayı öğren ve sabır aşırı bir şekilde birşeyi istemek yerine sana verilene razı olmak ve bu şekilde de halinden memnun olmayı başarabilmektir bence.

• Konu Sahibi dila_naz
canım bende 6 yıldır evli ve çocuksuz biri olarak çok iyi anlıyorum seni...ama sana bişey diyeyimmi şu yuvada olan özürlüleri düşün..görmüşsündürde tvde..çok şükür be güzelim eğer allah vermiyorsada bundada bi hayır vardır dimi..o kadar çok zorluklarla karşılaştımki ama yine ümidimi yitirmedim.biliyorum allah nasip edecek.o yüzden allaha tevekkül et sende..bizden daha çok ümitsiz kişiler var belkide onlarda bizim yerimizde olmayı istiyorlardır.bi ümit bi çare.beterin beteri var.stres yapma dua et bol bol bak gör nasıl geliyor bebişin..soranları takma hiç kafayı duyma artık.ben öyle yaptım..rahatım çok...işallah rabbimde nasip edecek..allah tüm istiyen herkese nasip etsin işallah..

• Konu Sahibi dila_naz

çok güzel yazmışsın ama bazen öyle anlar oluki insan dayanamıyor arkadaşda benim gibi tez canlı bende öyleyim bazende hayılısı geç olsun hayırlı olsun diyorum ama allah kimsenin elini boş bırakmasın çok zor.:1hug:

• Konu Sahibi dila_naz

amin canım işallah... bende aynı şeyleri yaşıyorum.o negatif sonucu öğrenince yerin dibine giresim geliyor....stres yapınca daha kötü oluyor ama olacağı varsada olmuyor...hepimizin tepkisi aynı ama birbirimize destek oldumu aşarız buna inanıyorum...bebişlerimizde gelir tez zamanda...:CüvCüv::CüvCüv:

• Konu Sahibi dila_naz
11 ay önce anne oldum ve bu duyguyu yaşadım...

ilk günden beri kızıma her baktığımda "Allahı'ım herkese nasip et" diye dua ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…