Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

bende öyle biliyordum ama ozamanda adetim ilk defa bukadar uzun sürmüş olacak okadar karışıkki benim son 3 ayım iyice şaşırdı caım bak sana yazayım

2 ekim leke
3 ekim hafif
4-5-6 ekim normal adet
7-8-9-10 ekim lekeli
aradaki günler temiz
28-29-30-31 ekim silerken kagıda gelen leke

bu arada çok yoğun hamilelik belirtim vardı test yaptırma şansın olmadı ama düşük şeklinde parcalar olmuştu
1 kasım hafif
2-3 kasım normal
4 kasım hafif
5-6 kasım temiz
7-8 kasım leke
18-19-20-21-22-23-24-25 kasım çok hafif silerken kagıda gelen leke
26-27 kasım hafif
28-29-30 kasım normal yogun kanama
1 aralık hafif
2-3-4 aralık leke

canım umarım seni sıkmam kafanı karıştrmam sence benim batım ne olur aralıgın 14 ündede sadece 1 gün yani digital testte ovulasyonum poztif çıktı ertesi günde diğitalde negatif ama normal testte hala bugun olmuş çizf çizgi görüyorum
gerçekten düzensiz bu adetin varmış...
ama şunu söyleyeyim ovucanda pozitifi görünce yumurtlamış oluyosun ve yumurtlamadan 14 gün sonra adet günündür...
bu böyledir...
adetin düzensizde olsaa atıyorum 20. günde ovucanda pozitif görmüşte olsan yumurtlamadan 14 gün sonra yani 34. günde adet başlar...
anlatabildim mii :26:

gerçekten düzensiz bu adetin varmış...
ama şunu söyleyeyim ovucanda pozitifi görünce yumurtlamış oluyosun ve yumurtlamadan 14 gün sonra adet günündür...
bu böyledir...
adetin düzensizde olsaa atıyorum 20. günde ovucanda pozitif görmüşte olsan yumurtlamadan 14 gün sonra yani 34. günde adet başlar...
anlatabildim mii :26:

yani bu durumda benim 28 en ende 29unda gelmesi lazım yani aslında ovulasyon testini en çokta batımı ögrenmek için kullandım demekki ben önceki aylar ya yumurtlama olmuyormuş yada erken oluyormu öylemi yani canım

günaaaydııın kızlar. bakıyorum kimsecikler yok. neyse beni de bir sürü iş bekler. ütü, silme, süpürme.... görüşürüz:KK37::KK37:

yani bu durumda benim 28 en ende 29unda gelmesi lazım yani aslında ovulasyon testini en çokta batımı ögrenmek için kullandım demekki ben önceki aylar ya yumurtlama olmuyormuş yada erken oluyormu öylemi yani canım

evet 28 29da gelmesi lazım yumurtlama olmuyo demek yanlış olur...
her ay aynı anda yumurtlama olmyabiliyo bazen geç yumurtlama erken yumurtlama olabiliyo...
hiç ovucan kullanmadım ama merak ediyorum bende kullanabilirim :KK31:

ben boyle elimde torbalarla bebek kiyafetleri almak istiyorum...esim, elinde kocaman bebek bezi paketleri ile eve gelsin istiyorum...buzdolabinda bolca sut sisesi gormek istiyorum:KK43:...

bu cümle beni çok duygulandırdı:KK43:(inşallah cemrecik inşallah...

1.5 yıllık evliyim 21 yaşındayım :)
senn benden baya büyüksün gibi geliyo :KK31:

sen daha 21 yaşında mısın.Aman Allahııııııııııım!tam 11 yaş var aramızda,çok küçüksüüüüüüüüüüüüüüün,ama çok güçlüsüüüüüüüüüüüüüün maşallah:)

sen daha 21 yaşında mısın.Aman Allahııııııııııım!tam 11 yaş var aramızda,çok küçüksüüüüüüüüüüüüüüün,ama çok güçlüsüüüüüüüüüüüüüün maşallah:)
evet canım :))
Maşallah deyin kız ama dışardan baktığınızda yine de 21 demezsiniz 17 18 ancak :KK1::KK1::nazar::nazar:

Ofluuuu
sen daha cok gencmissin yaaaa:KK1:
senin ooo bir suru cocugun olur benim yasima gelene kadar:nazar:
ben 27 olmusum:KK1:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

yani ben size abla mı diyim şimcikk...:KK53::KK53:
İnşallah hepimizin bebişi olur İnşallahhh :nazar::nazar:

ben sana küsüm daha yeni mi aklına geldim :KK43:
iyice unuttun beni..
:KK19:

ya küsme cnm bnm ben kasım topigine kez yazdım ama sne üzüntülü oldugundan dikat etmedin görmedin heralde.. valla başından her geceni biliyorum yanii:)küsme bana balım:)

canıııııııııııııııııııııııııııım nasılsın gorusmeyelı umarım hatrlamıssındr benı nasılsın ne var ne yok bende hoıc bısı yok yorgunum bende ama yılmak yok bu ay doktora gıtmeyı dusunuyorum bakalım nolcak rabbım aratmasın ınsallah......:KK14::KK14::KK14:[/QUO
merhabalar benimde 3 aydır olmuyor bende bu adetten sonra doktra gtmeyi dşnyrm baklm sabırla beklmktn başka bşy gelmyr

selam oflucan ben varım
hg canım :))

ya küsme cnm bnm ben kasım topigine kez yazdım ama sne üzüntülü oldugundan dikat etmedin görmedin heralde.. valla başından her geceni biliyorum yanii:)küsme bana balım:)
iyi balkalım öyle olsun toparladım ben kendimi merak etme iyiyim sen nasılsın .)(

nasılsın bakalım
iyiyim kuşum sen nasılsın ?

canıııııııııııııııııııııııııııım nasılsın gorusmeyelı umarım hatrlamıssındr benı nasılsın ne var ne yok bende hoıc bısı yok yorgunum bende ama yılmak yok bu ay doktora gıtmeyı dusunuyorum bakalım nolcak rabbım aratmasın ınsallah......:KK14::KK14::KK14:[/QUO
merhabalar benimde 3 aydır olmuyor bende bu adetten sonra doktra gtmeyi dşnyrm baklm sabırla beklmktn başka bşy gelmyr
3 ay çok az bi süre değil mi tatlım ?

X