Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

sordum tabiki birdaha olursa araştırma hastanesine yönlendirecekler...
çapa veya cerrahpaşaya...
bidaha mı acı çekmem gerekiyo yani dedim...
diğeri çok erkenden düştüğü için normal kabul etti..
bakalım ne olacak beklemedeyiz...:44:

inş gerek kalmaz balımmm bebişini salıkla kucagına alısın hakediyorsu rabbimde nasip etsin inş:)

adet döngüsünün 35. gününde olup hala adet olmadığım için stresliyim. adeti 2 gün geçe (30.gün) kan testi negatif çıkmıştı. üzülmüştüm ama merakla bekleme faslını tamamladığım için rahatlamıştım. ama bugün "beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?" topiğini okudum ve yine kafam bulandı. içimdeki ses ya pozitifse deyip beni rahatsız ediyor. kafamdan atamıyorum. akşam idrar testi yaptım negatif. ooofff şu kırmızıları görsemde rahatlasam...

merhaba bebeğim :KK19:
iyiyim tatlım sağol...
ilgin için teşekkür ederim canım benim...
kürtaj olmadım çok şükür.. kendisi düştü...
doktorum korunma vermedi..
bakalım kısmet...
bidaha ne zaman olur ALLAH bilir..:KK50:

BENDE DÜN DR A GİTTİM KORUNMAYIN DEDİ.çalışmalara hemen başlayın dedi.bakalım halvet ettik.inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

inş gerek kalmaz balımmm bebişini salıkla kucagına alısın hakediyorsu rabbimde nasip etsin inş:)
İnşallah canım RABBİm hayırlısını nasip etsin herkese...

evet canım ya bugün can sıkıntısından ne yapacağımı şaşırdım. şu saatte kalktım ben de poğaça yaptım.
ohh afiyet olsun :))

adet döngüsünün 35. gününde olup hala adet olmadığım için stresliyim. adeti 2 gün geçe (30.gün) kan testi negatif çıkmıştı. üzülmüştüm ama merakla bekleme faslını tamamladığım için rahatlamıştım. ama bugün "beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?" topiğini okudum ve yine kafam bulandı. içimdeki ses ya pozitifse deyip beni rahatsız ediyor. kafamdan atamıyorum. akşam idrar testi yaptım negatif. ooofff şu kırmızıları görsemde rahatlasam...
canım kafanı bulandırma gelecek adetini de engelliyosun...
istersen tekrar doktora git adet söktürücü verir sana hiç yoktan..
BENDE DÜN DR A GİTTİM KORUNMAYIN DEDİ.çalışmalara hemen başlayın dedi.bakalım halvet ettik.inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

ohh sefamız olsun :)
benim ara ara kanamalarım devam ediyo ama çok şükür ağrım sızım yok...
başlıyorum bende artık çalışmalara :KK53::KK53:

bu arada kızlar yarın yokum gezmeye gidicem görümceme akşama kadar ordayım artık...
gelebilirsem akşama görüşürükk...
kendinize iyi bakın...
topişimii yalnız bırakmayın oldu muu :KK19:

benim adete 1 hafta kala kanda negatifti 0.09
ben de hamiledegilim dedi
adet gunum birgun gecti 69.95
sanirim gec dollenme olmustu bende
umarim bebegin seninledir

bu arada kızlar yarın yokum gezmeye gidicem görümceme akşama kadar ordayım artık...
gelebilirsem akşama görüşürükk...
kendinize iyi bakın...
topişimii yalnız bırakmayın oldu muu :KK19:

iyi gezmeler canim
pazar gunu evdeydin bugun tadini cikar:KK66:
merak etme uyanir uyanmaz geldim buraya yalniz birakmayiz:KK66:

Son düzenleme:
GÜNAYDIN KIZLAR:KK42::KK42:
YİNE BİR PAZARTESİ İŞE BAŞLADIK BAKALIM.İNŞALLH GÜZEL BİR HAFTA OLUR.
GÜZEL GÜZEL HABERLER ALIR VE VERİRİZ:KK31::KK31:
BU HAFTA EN GEÇ CUMA ADET OLMAM GEREKİYOR BAKALIM.:18::18:
BU HAFTA KIRMZI KART YEMESSEM EĞER:KK37:
BEBİŞ GELİYO DEMEKTİR İNŞALLH HAYIRLSI VE SAĞLIK İLE:nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

GÜNAYDIN KIZLAR:KK42::KK42:
YİNE BİR PAZARTESİ İŞE BAŞLADIK BAKALIM.İNŞALLH GÜZEL BİR HAFTA OLUR.
GÜZEL GÜZEL HABERLER ALIR VE VERİRİZ:KK31::KK31:
BU HAFTA EN GEÇ CUMA ADET OLMAM GEREKİYOR BAKALIM.:18::18:
BU HAFTA KIRMZI KART YEMESSEM EĞER:KK37:
BEBİŞ GELİYO DEMEKTİR İNŞALLH HAYIRLSI VE SAĞLIK İLE:nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

bol sanslar dilerim
insallah bebegin seninledir ve mujde verirsin bize:emir_bebek:

merhaba kızlar dün sitede yoğunluk vrdı herhlde giriş yapamadım bi türlü..:KK43: nasılsınız :)
kızlar yenibosna safa hstanesinde doktora gideniniz varmı ? iyi bi doktor arıyorum gerçi bugun safa hastanesinde opr.dr. uğur doğance ye gittim.. adet olmam için söktrücü verdi adt olktan sanra ymrtlama takibi yapıcak yumrtlama için ilaç falan vermiyo ama bnm polikistiğim oldugu için her ay düzenli yumrtlamıyorum dokt bndeki polikistiğin çok küçük olduklarını söyledi. yumurtlama takibinde ymrtam oluşmazsa ilaç verir mi? yada oluşur çatlamazsa çatlaması için iğne verirmi ? karmaşık bi durumdayımm... yardmcı olun ltfen...

merhaba kızlar dün sitede yoğunluk vrdı herhlde giriş yapamadım bi türlü..:KK43: nasılsınız :)
kızlar yenibosna safa hstanesinde doktora gideniniz varmı ? iyi bi doktor arıyorum gerçi bugun safa hastanesinde opr.dr. uğur doğance ye gittim.. adet olmam için söktrücü verdi adt olktan sanra ymrtlama takibi yapıcak yumrtlama için ilaç falan vermiyo ama bnm polikistiğim oldugu için her ay düzenli yumrtlamıyorum dokt bndeki polikistiğin çok küçük olduklarını söyledi. yumurtlama takibinde ymrtam oluşmazsa ilaç verir mi? yada oluşur çatlamazsa çatlaması için iğne verirmi ? karmaşık bi durumdayımm... yardmcı olun ltfen...

cnmmmmmmmmmm kaç gün gecikti en son 18 mi dmeiştin öle bşy hatırlıyorum bu ayda bebiş yoksa sen sıkı bi tedaviye gir balımm.. ya ilaç verirler yada igne..yada adet gününü önce düzene sokarlar belki igneye falan gerek kalmaz bile

cnmmmmmmmmmm kaç gün gecikti en son 18 mi dmeiştin öle bşy hatırlıyorum bu ayda bebiş yoksa sen sıkı bi tedaviye gir balımm.. ya ilaç verirler yada igne..yada adet gününü önce düzene sokarlar belki igneye falan gerek kalmaz bile

yok kuzum olmadım 26 gün oldu sktürü alıyorum şmdi. ilaç vermiylar ki ymrtlama takibine başlıc şmdi :KK43: 20 yaşında oldugum için ilaça grek duymuyolar bnm regl düzensizliğimin nedeni polikistik...

mrb kızlaarrr. ne güzel bi başlık tam da kendimi görüyorum:KK14:

çok istiyorummmm. inşallah en kıa zamanda kavuşuruz bebeklerimize.

kızlar adetten önceki günlerde hamile kalınma olasılığı var mı?

yani adet bikaçönce ilişki olmuş ama sonra adet görülmüş olunabilir mi

yok kuzum olmadım 26 gün oldu sktürü alıyorum şmdi. ilaç vermiylar ki ymrtlama takibine başlıc şmdi :KK43: 20 yaşında oldugum için ilaça grek duymuyolar bnm regl düzensizliğimin nedeni polikistik...

oyy ben seni yerimmmmm daha çok küçüksün cnm bnm:)
benimde 18-20 yaş aasında adetim düzensizdi kist vardı ilaç falan verdi doktor geçmişti.. yaşından dolayı normal olabilen bşy aslında.. sakın üzülme .. doktorunun deidikleirni yap düzelir inşş..

mrb kızlaarrr. ne güzel bi başlık tam da kendimi görüyorum:KK14:

çok istiyorummmm. inşallah en kıa zamanda kavuşuruz bebeklerimize.

kızlar adetten önceki günlerde hamile kalınma olasılığı var mı?

yani adet bikaçönce ilişki olmuş ama sonra adet görülmüş olunabilir mi

olunuyormuş cnm ama adet olunuyormu ondan emin deilim.. sanki adette olmuyorsun döllenme oldugundan..batına kaç gün va rcnm

oyy ben seni yerimmmmm daha çok küçüksün cnm bnm:)
benimde 18-20 yaş aasında adetim düzensizdi kist vardı ilaç falan verdi doktor geçmişti.. yaşından dolayı normal olabilen bşy aslında.. sakın üzülme .. doktorunun deidikleirni yap düzelir inşş..

bilmiyorum yha :KK43:
çok küçüksün dediğine göre ablamı demeliyim :)

X