Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

Allah sana da sabır versin 2 kez aynı şeyi yaşamak.........
çok güçlüsün ne kadar güzel.... evet ağlamak bir çözüm getirmiyo tabii de...neden diye sormadan edemiyorum birtürlü...
okadar kendimize bakıyoruz dikkat ediyoruz dua ediyoruz olmuyo olmuyo...
öte yanda insanlar yok hazır değilim,yok istemiyorum yok kazayla oldu dedikçe çıldırıyorum.İsteyene versin allah istemeyene vermesin..
azab içindeyim yemin ederim

salı günü tekrar kan verecekmişim.dr.öyle dedi..takip edicez sıfırlanana kadar dedi..

bunu korumanın bir yolu yok mu??? yani değer tekrardan yükselmez mi ki

seninde böyle güçlü olmanı her şeri hayra yormanı isterim kardeşim...
ALLAHIM HERKESE HAYIRLI OLANI NASİP ETSİN...
şöyle düşün doğduktan sonra alsaydı RABBİM daha çok üzülmez miydin ??
kim bilir ilerde olacak şeri şimdiden RABBİm engelledi...
olumlu düşün olur mu canım....
şimdilik çıkmam lazım görüşürüz oldu mu kendine dikkat et

salı günü tekrar kan verecekmişim.dr.öyle dedi..takip edicez sıfırlanana kadar dedi..

bunu korumanın bir yolu yok mu??? yani değer tekrardan yükselmez mi ki

doktor sağlıklı bi gebleikte değerlerin normal yükseldiğini söyledi...
sağlıksız bir gebelikse vucüt kabul etmez dışarı atarmış..
üüzlme oldu mu..

doğru haklısın..her şer de bi hayır vardır..
bikaç güne sakinleşirim sanırım..hala gözyaşım ı dindiremedim..hava alsam iyi olacak sanırım..

desteğin için çok teşekkür ederim çok canım..
İnşallah en kısa zamanda sen de ben de ve tüm gönülden bebek isteyenler bebeklerine kavuşur...

çok geçmiş olsun canım benim 11. haftanın içinde düşük yapan biri olarak acını çok iyi anlıyorum. ama güzel de bir şey var ki ne kadar kötü bir şey olursa olsun bu acılar kısa bir süre sonra diniyor ve yeniden istiyorsun. topiğin başlığında olduğu gibi yorgunluklara ve umutsuzluklara rağmen... yasını sonuna kadar yaşa ve rahatla...

çok üzüldüm çok zor bişiy..allah sana da sabır versin canım....
kimseye de yaşatmasın..
en azından sorun olmadığını ve hamile kalabildiğimi öğrenmiş oldum..acı bir tecrübe ile..

düşükten hemen sonra hamile kalabilirmiyiz acaba? çivi çiviyi söker hemen olmalı ki toparlanalım

canım düşük sonrası bu konuda bilimsel yazılar okumuştum. doktorumla da konuştum. doktorum bir sakıncası olmadığını söylemişti. yazılarda da daha çok kadının duygusal durumuna vurgu yapıyordu. düşükten sonra hamile kalınırsa düşük riskinin arttığını gösteren bir kanıt yokmuş. kişi duygusal olarak hazırsa kalabilir gibilerden şeyler yazıyordu.

bence yeniden deneyebilirsin.

kesinlikle deneyeceğim eğer sağlık açısından bir sorun oluşturmuyorsa ara vermeyi düşünmüyorum zaten..rüzgarı aldık arkamıza sonuna kadar gidicem kısmetse
salı günü eşimin doğum günü ona doğum günü hediyesi vermiştim hamile haberim ile..bugünde düşük haberi verdim
ve tam doğum gününde ben tekrar kan testi yaptıracağım..ne acı birşey yaaa
bir insanın hevesi anca bu kadar kursağında kalabilir.....

canım bence öyle düşünme. eşin için en güzel hediye sana bir şey olmamasıdır herhalde.

canım bence öyle düşünme. eşin için en güzel hediye sana bir şey olmamasıdır herhalde.

sen üzülünce ben daha çok üzülüyorum diyo
çok teşekkür ederim bu arada cevapların için...

bayağı bir iç daralttım bu arada kusura bakmayın..

cevap yazan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim..

cnm bu topiktede buldum seni bana gelişmelri yaz

cnm bu topiktede buldum seni bana gelişmelri yaz

acı aynı olunca gidilen yerlerde aynı oluyo tatlım..
tamam yazarım...salı günü bi gelsin hele
sende yaz mutlaka
önümüzde zor bir dönem var....düşmeleri bekle, çalışmalara başla,sonra tuttumu diye bekle,devam edecek mi diye bekle....
ya güle oynaya hamile kalanlara sonuna kdar sorun yaşamadan doğuranlara imreniyorum..bizden ne farkları var acaba onlar bu kadar rahat kavuşurken biz niye böyle tırmalıyoruz ne fark var aramızda....
offff

toparlanmaya çalışıcağım
çok saolll ....

gez toz ama kimyasal gebelik yani düşükten hemen sonra hamile kalan çok okudum...
özellikle büyükler söyler bunu :)
düşükten sonra hemen gebe kalınır favorimiz umudumuz bu cümle olsun :)
korunma sakın oldu mu kuşum

canım benim son yumoşun değildi son sperm değildi...
gene yaparsınız yaa bu kadar yıpratma kendini...
bak benimm bebeğim 1.5 aylıkmış...
ama kısmette ömrü bu kadarmış..
daha sağlıklı olmak için yeniden gelicek...

bu arada kızlar nasılsınzzzzzzzzz ????
yeniden geldim eşim gelince hemen alıyo pcyi...
dışarı çıkınca çıkma canım sıkılıyo diyorum...
kadınlar kulübüne gir canın sıkılmaz diyo...

iyidir be oflu

ben de bi koşu sütlaç yapıverdim az önce :)

düşüğün bir ayağı içerdedir :)) yani daha çabuk hamile kalınır da diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…