Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

düşüğün bir ayağı içerdedir :)) yani daha çabuk hamile kalınır da diyorlar

evet kaynanama diyorum çok parça düşüyo... rahim tamamen temizleniyo hadi bu ay da tutar inşallah diyo.. :KK70:
dediğin gibi bi ayağı içerde kalır diyolar ama ALLAH BİLİR TABİ Kİ...:KK17:

evet kaynanama diyorum çok parça düşüyo... rahim tamamen temizleniyo hadi bu ay da tutar inşallah diyo.. :KK70:
dediğin gibi bi ayağı içerde kalır diyolar ama ALLAH BİLİR TABİ Kİ...:KK17:

önümüzdeki ay hayırlı haberlerinizi alırız inşAllah:)sağ salim hayırlı bi şekilde gelsinler:)

bu arada bat ne zaman ??
ohh eline sağlık kokusu geldi burnuma...
fırında olacak şöyle ohh misss:KK56::KK56:

ah şu batımı bir bilsem ben de bilmiyorum:))
sat 15 kasım
hala kırmızılar gelmedi. ama geçen tahmini battan 2 gün sonra (yani çarşamba günü) migren atağım oldu. dr'um ilaç vermeden b-hcg bakalım dedi ve negatif çıktı. ben de kırmızıları bekliyorum. gözüm yollarda kaldı amahala gelmediler :))

everythingwillbegreat, pamukcukk, orkide2

kızlarrr hoşgeldiniz..
kader arkadaşımm everythingwillbegreat, burdan devam edelim umarım burası bizim uğurumuz olurr :KK5:

kızlarrr hoşgeldiniz..
kader arkadaşımm everythingwillbegreat, burdan devam edelim umarım burası bizim uğurumuz olurr :KK5:

seni takip ederken buldum burayi zaten:KK1:
hemen geldim baktim soyle bir topic sahibisin
cok sasirdim canim ya bilmiyordum yeni ogrendim
insallah tez zamanda saglikla gelir bebeklerimiz bekletmezler ve sonrasinda saglikla kucagimiza aliriz canim

kızlarrr hoşgeldiniz..

koca bir amin o zaman :)) hepimize hayır, uğur getirir inşallah:KK52:

önümüzdeki ay hayırlı haberlerinizi alırız inşAllah:)sağ salim hayırlı bi şekilde gelsinler:)
İnşallah canım ya İNŞALLAHHHHH :nazar:
oflu sen korunmayacak misin bu ay oyleyse???
yok canım doktor gerek yok dedi...
kürtaj olmadık sürece erken düşüklerde korunma önermiyoruz dedi...
ve çok güvendiğim bi doktor..
herkesin dilinde olan bi doktor ona güvenerek korunmucam...
sen ???
ah şu batımı bir bilsem ben de bilmiyorum:))
sat 15 kasım
hala kırmızılar gelmedi. ama geçen tahmini battan 2 gün sonra (yani çarşamba günü) migren atağım oldu. dr'um ilaç vermeden b-hcg bakalım dedi ve negatif çıktı. ben de kırmızıları bekliyorum. gözüm yollarda kaldı amahala gelmediler :))
aaa niye öyle oldu ki... battan 2 gün sonra negtif mi çıktı yanii :26:

seni takip ederken buldum burayi zaten:KK1:
hemen geldim baktim soyle bir topic sahibisin
cok sasirdim canim ya bilmiyordum yeni ogrendim
insallah tez zamanda saglikla gelir bebeklerimiz bekletmezler ve sonrasinda saglikla kucagimiza aliriz canim

İnşallah beraber yeniden hamile kalırız canım benim olur mu senin kanaman bitti mi

aaa niye öyle oldu ki... battan 2 gün sonra negtif mi çıktı yanii :26:[/QUOTE]

ya pco'luyum ya zaten böyle düzensizlikler çok oluyo. bir adet olayım hayıt olayına giricem inşallah. daha önce soğan kürü yapmıştım bir kere ve hemen düzelmişti. düşük sonrası kistler yine geldi. bu defa hayıt yapayım bakalım:KK53:

benim durum karisik canim ya
burda rus doktorlara emanetim biliyorsundur belki
ben de kurtaj olmadim tabi hem de kendi kendine sorunsuz temizlendim 8 ya da 9 gunde sanirim
ama doktor 6 ay yasak dedi
yuh diyceksiniz biliyorum herkes oyle tepki veriyor turkiyede
ama anlamadim ben de kocam da inandi aman yeniden olur diye korkmaya basladi
doktorlarin sistemi mi bu ne anlamadim neden oyle oldu, yeniden dusuk yaparsin 6 ay yasak dedi
ben ise dusundum tasindim asla o kadar beklemiycem
bu ay korunuyorum cunku kendimi toparlamaya ihtiyacim var hazir degilim hem cok kan kaybettim hem de cok yorgunum
tekrar kaldiramam diye
ama onumuzdeki ay sanirim tam gaz devam:KK1:
bu arada aramizda kalsin dune kadar 2 ay korunurum diyordum ama iyice gaza geldim:KK1: ben 6 aydan 1 aya indirdim :KK1::KK1:
cok sukur yumurtlama donemim de bekletmeden geldi ve gordukce daha bir heveslendim
insallah bir dahaki bekletmez gelir canim yaaaa ama saglikla gelir insallah
genetik olarak bozuk ya da sagliksiz bebek dusermis ben de oyle duydum hep
peki yaptigin birsey var mi vitamin hapi falan aliyor musun cok uzun oldu galiba:KK1:

aaa niye öyle oldu ki... battan 2 gün sonra negtif mi çıktı yanii :26:

ya pco'luyum ya zaten böyle düzensizlikler çok oluyo. bir adet olayım hayıt olayına giricem inşallah. daha önce soğan kürü yapmıştım bir kere ve hemen düzelmişti. düşük sonrası kistler yine geldi. bu defa hayıt yapayım bakalım:KK53:[/QUOTE]

BEN BU AY YİNE HAYITA BAŞLICAM GEÇEN AY 10-15 GÜN İÇMİŞTİM YARARI OLUYO BAYA CİDDEN KULLANIN BİTKİSEL BİŞEY SONUÇTA :KK53::KK53::KK53:

everythingwillbegreat canım anladığım kadarıyla düşük yaptın. çooook geçmiş olsun. tez zamanda hayırlısıyla yeniden hamile kalırsın ve ve hayırlısı ile kucağına alır büyütürsün

benim durum karisik canim ya
burda rus doktorlara emanetim biliyorsundur belki
ben de kurtaj olmadim tabi hem de kendi kendine sorunsuz temizlendim 8 ya da 9 gunde sanirim
ama doktor 6 ay yasak dedi
yuh diyceksiniz biliyorum herkes oyle tepki veriyor turkiyede
ama anlamadim ben de kocam da inandi aman yeniden olur diye korkmaya basladi
doktorlarin sistemi mi bu ne anlamadim neden oyle oldu, yeniden dusuk yaparsin 6 ay yasak dedi
ben ise dusundum tasindim asla o kadar beklemiycem
bu ay korunuyorum cunku kendimi toparlamaya ihtiyacim var hazir degilim hem cok kan kaybettim hem de cok yorgunum
tekrar kaldiramam diye
ama onumuzdeki ay sanirim tam gaz devam:KK1:
bu arada aramizda kalsin dune kadar 2 ay korunurum diyordum ama iyice gaza geldim:KK1: ben 6 aydan 1 aya indirdim :KK1::KK1:
cok sukur yumurtlama donemim de bekletmeden geldi ve gordukce daha bir heveslendim
insallah bir dahaki bekletmez gelir canim yaaaa ama saglikla gelir insallah
genetik olarak bozuk ya da sagliksiz bebek dusermis ben de oyle duydum hep
peki yaptigin birsey var mi vitamin hapi falan aliyor musun cok uzun oldu galiba:KK1:

Yurtdışında öyle oluyo sanırım...
bana hiç korunma dedi yani.....
sen hazır değilsen en azından 1 ay bekle madem... :))
canım şuan bişey yapmıyorum ara ara folik asit alıyorum
e bide benim tsh yüksek çıktı gebelikte onun ilacı da var...
kullanıyorum öyle işte..
ama şu hayıt otunu bu ay da kullanıcam hormonları cidden düzenliyo yaa...
umarım sağlıkla gelir bebekler...
benim doktor da öyle dedi engelli sağlıksız bebekler düşermiş dedi..
bakalım bekleyip görelimm :KK1::KK1:

everythingwillbegreat canım anladığım kadarıyla düşük yaptın. çooook geçmiş olsun. tez zamanda hayırlısıyla yeniden hamile kalırsın ve ve hayırlısı ile kucağına alır büyütürsün

cok tesekkur ederim canim
umarim, cok istiyorum ben de herkes gibi
hepimizin bebegi saglikla gelsin kucaklarimiza insallah

evet net hatirlamiyorum ama 8-9 gun durmustu herhalde kanamam:44:
yani normal adetimden cok da uzundu ve yogundu
asiri ama asiri pihtiliydi

9. günüm bugün sanırım yeni yeni bitiyo..
bugün öyle bi parça düştü ki sert bişeydi bebekse odur dedim yani...
benimde öyle çok yoğundu 1 paket anne kız paketi bitirdim 2. yi aldım :KK1::KK1::KK1:

X