YoLcunun Dünyasina Hosgeldiniz :)

süper bir liste inan ben 12 senelik evliyim şimdi senin listene baktım benim bile bir sürü eksiğim varmış liste iyi oldu .
ama önemli olman mutlu ve huzurlu olman çünkü bunları para ile alamayız
nacizane fikrim

süper bir liste inan ben 12 senelik evliyim şimdi senin listene baktım benim bile bir sürü eksiğim varmış liste iyi oldu .
ama önemli olman mutlu ve huzurlu olman çünkü bunları para ile alamayız
nacizane fikrim

Tesekkür ederim dkyk ama listemde cok farkli biseyler yok ki :) 12 senelik evliysen sen daha iyi bilirsin. Ne bileyim su bardagin, tuzlugun, banyo setin, bicaklarin, saklama kaplarin senin de vardir elbet :) Benim listem cok uzun görünüyor ama icerigi cok basit seyler aslinda. :) Tabi ki mutluluk herseyden önemli. Esya ile mutluluk olmaz. Ama gercekten samimi söylüyorum benim listem 'aaa bu neler almis böyle' denebilecek bir liste degil. :)

doğru söylüyorsun canım sana şimdiden bunları kullanmayı nasip etsin

Canımmm süpersinn yaa maşaLLah :nazar: GüLe güLe kuLLan bütün eşyaLarını canım beniimmmm :KK16:

Kizlar pazartesi günü buna benzer tatli catallari geliyor buraya.
6Li takim 7€. Iki takim alip 12 kisilik tamamlamayi düsünüyorum.
14€ yani 33TL civari yapiyor. Sizce alsam mi?

$kuchengabel.jpg

eşyaların çok güzel..güle güle ağız tadıyla kullanmanı nasip etsin Allah..sade ve şık çok severim..

canım ya maşallah çok güsel hepsi,modern eşyalaaar:nazar:
güle güle kullanın...
bunları nerden aldınız kuzum? özellikle salon orta sehpası,koltuk takımınız ve oturma odası koltuğunuza bayıldıııım...

canım ya maşallah çok güsel hepsi,modern eşyalaaar:nazar:
güle güle kullanın...
bunları nerden aldınız kuzum? özellikle salon orta sehpası,koltuk takımınız ve oturma odası koltuğunuza bayıldıııım...

Cok tesekkür ederim canim benim begenmene sevindim :)

Bellona: Salon Takimi, Oturma odasi icin Kanepe, Oturma odasi icin orta sehpa
Mondi: Yatak Odasi Takimi, Yemek Odasi Takimi, Portmanto, Compact Vitrin, Salon icin orta Sehpa

Biz dudulluda mobilyacilar carisina gittik modoko'mu neymis ismi. Mondi ve Bellona birlikte calisiyormus. Görüstügümüz bayan bizi 3 farkli magzaya götürdü oradan begendik hepsini canim.

Son düzenleme:
Cok tesekkür ederim canim benim begenmene sevindim :)

Bellona: Salon Takimi, Oturma odasi icin Kanepe, Oturma odasi icin orta sehpa
Mondi: Yatak Odasi Takimi, Yemek Odasi Takimi, Portmanto, Compact Vitrin, Salon icin orta Sehpa

Biz dudulluda mobilyacilar carisina gittik modoko'mu neymis ismi. Mondi ve Bellona birlikte calisiyormus. Görüstügümüz bayan bizi 3 farkli magzaya götürdü oradan begendik hepsini canim.

tamam canım benim çok sağolasın...:KK16:
güle güle kullanın inşallah zevkli seçimleeer:nazar:

X