Yoksul sünepe gibi giyinmek

Bir botumu 3 sene önce diğerini de 2 sene önce almıştım hala giyiyorum. Ama birisi biraz eskidi yeni almayı düşünüyorum bir tane siz her sene eskimediği halde birkaç tane mi alıyorsunuz?
kuzum indirim olduğunda mesela mart ayında başlıyor büyük indirimler yenisini alıyoruz seneye giymek için bot mont kazak hırka.fiyatlar çok düşüyor çünkü.yazın mont aldım 285 e.aynı marka aynı montu şu an 805 e satıyor.

Hastane için öncelik tanıma kısmına katılmıyorum.
Aksine çok özenilip gelinen hastalara aciliyeti yok diye öncelik verilmiyor:) arkalarından da baya laf ediliyor😅 Hastaneye normalinden fazla giyinip süslenmek eğreti duruyor yani.
Acile gidersen olabilir dediklerin fakat randevulu giderken kan sirasinda duran görevli kişi bile önümde 30 kişi varken bana sadece önümde 5 kisi kalmış sıra numarası verdi 😂
Aile hekimim ilk gördüğünde ne kadar sıksınız keske herkes sizin gibi gelse yanımıza demişti.
Ve gerçekten onlarca tahlil yapıp hiç bilmediğim bir rahatsızlığımi ortaya çıkartmıştı 🤭

Bir botumu 3 sene önce diğerini de 2 sene önce almıştım hala giyiyorum. Ama birisi biraz eskidi yeni almayı düşünüyorum bir tane siz her sene eskimediği halde birkaç tane mi alıyorsunuz?
Ben iki senedir resmi olarak çalışmıyorum, iki senedir hiç bot almadım. Çalışırken aldıklarım uzunca bir süre idare eder. Ama çalışırken ya da çalışmaya tekrar başladığımda bir şeyin eskiyip eskimemesine bakmam yenisini alırken. Beğendiysem, ihtiyaç olarak görürsem alırım.

Eklentiler

• 3BFF3292-DEF1-43B6-B8FA-8A9E2EE4846B.jpeg
    3BFF3292-DEF1-43B6-B8FA-8A9E2EE4846B.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 49
Acile gidersen olabilir dediklerin fakat randevulu giderken kan sirasinda duran görevli kişi bile önümde 30 kişi varken bana sadece önümde 5 kisi kalmış sıra numarası verdi 😂
Aile hekimim ilk gördüğünde ne kadar sıksınız keske herkes sizin gibi gelse yanımıza demişti.
Ve gerçekten onlarca tahlil yapıp hiç bilmediğim bir rahatsızlığımi ortaya çıkartmıştı 🤭
Hayatimda duydugum en sacma sey🙄 guzel
Giyindin diye daha cok ilgilenilmesi
Vs. Senin verdigin parayi digeri vermiyor mu😐🙄

😅
Bencede 3000 bir çanta için çok değil
Gayet normal
Cüzdan içinde aynı şekilde
kız bu sitede beni 250 300 e 400 e yurtdışından çanta getiriyor akraba arkadaşlarım bu sayede guess ck mk kullanabiliyorum dedim diye görgüsüzlükle suçladılar.3000 i duymasınlar linç ederler tey teyyyy :KK45: :KK53:

Bu arada görme engelliyim ben de
Doğuştan mı sonradan mı?(renk uyumları hakkında fikriniz olma ihtimali buna bağlı olduğundan sordum) şu durumda size bu sözleri söyleyen şahsı boğmak istedim.

Kızınız büyüyor, onun renkleri iyi öğrenmesini sağlayın, gelecekteki danışmanınız olur. Samimi olduğunuz birinden renk uyumu konusunda tavsiyeler alın konbinlerinizi onunla belirleyin, bu size büyük rahatlık sağlayacaktır. Çanta buluza uydu, eşarp çantaya uydu ayakkabının rengi her renkle giden cinsten diyerek yapılmıyor kombinler. Hepsinin birbiriyle bağlantısı olması lazım.

Allah böyle hadsizler varken sizin yardımcınız olsun

X