Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yokkk arkadaşş yokkk :( !!!!!!!

öncelikle darısı başıma inşallah :26: ben ne kadar yersem yiyim yaramıyo. bende kilo alsam büyücek belki memişler. çünkü boyum 168 ama 47 kiloyum en azından 52-54 arası bişey olmam lazım. bakalım azimliyim olucak

offoff özelden mesaj atmışsın ama 50yi doldurmadığım için özelden yazamıyorum ben kullanmaya başlamıştım ama ara vermek zorunda kaldım erkek arkadaşımla beraber yaşadığım için tahmin edersin hiç hoş bi durum olmuyo ama 2 gün sonra tatil memlekete gidicem ve tekrar başlicam düzenli olarak da kullanıcam. ben ısırgan otu çayıyla beraber diğer yöntemi uyguluyorum yani işe yaradığını düşündüğüm iki yöntemi beraber uyguluyorum. o başlıkta yazanların haepsini yapıyorum üstüne günde 2 bardak falan da adaçayı içiyorum ilk 2 günden sonra ölçtüğümde 1.5 cm fark wardı toplamda 5 gün kullandım düzenli olarak 2.5 cm falan büyüme oldu ama hastalık dönemimden dolayı da dolgunlaşma olabilir bir miktar. şu an ölçtüğümle ilk ölçütüm arasındaki fark 1.5 cm . aradaki 1 cm ya regl dönemimden dolyaı oldu yada uygulamayı bırakınca bir miktar gerileme oldu emin değilim ama tam anlamıyla geriye dönüş olmaması sevindirici bi durum bence. dediğim gibi 2 gün sonra tekrar başlicam gelişmeleri haber weririm

bndede hiçbi qelişme olmadııı 1ay kadar kuç yedim rezene çayı içtim ve rezene yağıyla masaj yaptımm işe yaramadı şimdi 1buçuk aydır çörek otu yağıyla sabah akşam masaj yapıyorum ve tibetin 5hareketini uyquluyorumm ama qözle qörülür bir fark yok malesef blki çok az dolqunlaştılar ama büyüme kesinlikle olmadıı çok üzqünüüümm

tatlım war mı bi gelişme??? :44: :44: :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…