Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

Kolay gelsin.
Bende yapıyorum şuan 6.seviyenin son 3. günlük orucunun 3. günündeyim.
Haftaya nasipse 7. seviyeye başlayacağım inş.
%100 uymadığım zamanlar oldu ama yasaklıları yemedim serbest günler hariç.
başladığımdan beri 17 kg civarı verdim. Ondan önce de diyet yapıyordum. Toplamda 27 kg civarı verdim.
İlk kilomu bilmiyorum ama tahminlerimden yola çıkıyorum.

Herkese kolaylıklar ve bol şifalar dilerim.

Merhaba canim. Masallah iradeni tebrik ederim birsey merak ediyorum. Acikma duygun nasil degisti. Açıkçası duygusal açlık durumumuza bir çözüm oluyor mu

Harika canım inşallah bizlere de nasip olur senin gibi ilerleyebilir siz bize var ni tavsiyelerin

Harika canım inşallah bizlere de nasip olur senin gibi ilerleyebilir siz bize var ni tavsiyelerin
Teşekkür ederim. inşaALLAH olur tabi niye olmasın.
Benim tavsiyem bir şeyi kaçırdığınız ya da eksik yaptığınız olduğu zaman bırakmayın, modunuzu düşürmeyin ve devam edin.
Zaten 3. seviyeden sonra insan alışıyor.
Bazı şeyleri kafaya göre yorumlayabilir duruma geliyor.

Rabbim hepimize yolumuzu kolaylaştırsın..

Merhaba canim. Masallah iradeni tebrik ederim birsey merak ediyorum. Acikma duygun nasil degisti. Açıkçası duygusal açlık durumumuza bir çözüm oluyor mu
Ben bu konuda şunu keşfettim daha ilk günlerde bile sağlıklı ve doyurucu beslendiğimiz için açlık krizlerim ortadan kalktı.
Yasaksız olan gıdalardan doyana kadar yedim.
Mesela yumurtayı çok severim 2-3 tane yedim her sabah mutlaka, yeşilliği, peyniri, zeytini, kuruyemişimi doyana kadar yedim.
Akşamları yine aynı şekilde bulgur pilavını, yemeğimi doyana kadar yedim.
Aman kilo alırım diye düşünmedim yeri geldi iki tabak bulgur yedim.
Bunlar benim için sağlıklı psikolojisi ile yedim.
İlk kırk günde millet 8 -9 kilo vermişti ben 4 ama sonra o kilolar birden gitti bende diğerlerini yakaladım kilo konusunda..
Kendimi kilo vereceğim diye sıkmadım..
Sağlıklı beslenmeyi öğreniyorum diye düşündüm.
Birde küçük çocuğum var yürüyüşlerimi tam yapamadım ama elimden geldiğince yürümeye çalıştım.
İnsan gerçekten sağlıklı gıda ile doyunca açlık krizleri oluşmuyor ve iradeli oluyor yeme isteğine daha kolay karşı çıkabiliyor.
Kendimde test ettim onayladım.
Kesinlikle günde iki öğün her şekilde yetiyormuş onu görmüş oldum ki gerçekten çok sağlıksız besleniyordum, ne yemek saatim belliydi ne yediğim..
Sürekli atıştırma halindeydim, paketli gıdayı çok tüketiyordum..
Pasta, dondurma, tatlı gibi şeylerin bağımlısıydım..
Çok şükür kurtulabildim, inşaALLAH bir daha o batağa saplanmam...

Rabbim hepimizin yolunu kolaylaştırsın..

Ben ilk yaptigim da 3. Seviyede bırakmıştım sonrasında bir daha o kadar ilerleyemedim zatenamin inşallah canım bugün niyetlenicem bakalım

Ne güzel rabbim bizede nasip etsin inşallah

Cok güzel bi mesaj olmus gerilerden geliyorum.
Amin amin insallah.
Tesekkur ederim aciklama icin canim. Zaten bu bir gercek saglikli doyurucu gidalar tuketince, insan iradesine hakim olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…