Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

Benimde 14 gün oldu 6.3 kg gitti :) ben temizlikleri yapmayacağım 3 günlük su oruçlarına gelip orada ideal kiloma gelene kadar devam edeceğim sonra seviye 9 devam ömür boyu ya da ömür boyu tek öğün
Çok güzel gitmiş kaç kilo ile başladın canım temizlikleri neden yapmayacaksın

Yarin bomba gibi başlıyorum insallah kizlar. Şöyle bi genel tekrar yapip bildiklerimi hatirlayim. Bu sistem cok iyi. En çokta suyu saatli icme isi mantikli geliyor bana.

Bende epeyce saldim. Toparlanmaya geldim. Keske hic gitmeseydim buralardan. Tabiri caizse g.tü göbeği salmış durumdayim
Bitmeyen bir iştah. Ama bana en iyi gelen sey burasiydi. Disipline olmuştum.
Hepimiz aynı durumdayız canım gidince kilo alıp dönüyoruz inşallah birlikte toparlayacagiz inşallah cuma bende tekrar niyetlenicem inşallah

Hepimiz aynı durumdayız canım gidince kilo alıp dönüyoruz inşallah birlikte toparlayacagiz inşallah cuma bende tekrar niyetlenicem inşallah
Hadi insallah canim.
Tek basima uzun suredir cabaladim, ama sabah baslayip aksam bozdum. İnsallah destek olarak daha iyi olacak.
Başlangıç günün cuma mi olacak. Bende net olarak cuma baslarim ama bu bir kac gün ısınma turlari gibi olsun.
Bu arada senin boyun kacti ?
Ben 1.61 boyum ve güncel 71.5 çıkmıştım en son.

Ben 1 hafta yaptım sonrasinda bozdum tekrar cuma günü başlayayım diye niyetlendim umarım bu sefer uzun soluklu olur
170 canım boyum kilom 80.10 idi en son

Ben 1 hafta yaptım sonrasinda bozdum tekrar cuma günü başlayayım diye niyetlendim umarım bu sefer uzun soluklu olur
170 canım boyum kilom 80.10 idi en son
Tamam insallah sana uyarim. Allah nasip etsin hem saglik hem ideal kilomuzda olmayi. Masallah selvi boylu hatun. ikimizinde 10 kilo vermesi lazim boyumuza göre.

Kulağıma küpe olsun.

Günaydın, hayırlı sabahlar.
Sabah kalktim limonlu su içtim. Saat 10 olunca da sade türk kahvemi içeceğimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…