Saç Rengi ve Saç Boyama Yıpratmadan Saç Rengi Açma ( Hindistancevizi Yağı )

buldum bundan ama bana bir paket çok.12 tane varmış. 110 tl. bunu tekli satmıyorlar mı ya

saçının bi kısmında denemeni öneririm
şimdiye kadar ben ve bi arkadaş denedi sonuç olumlu
elimizde başka veri yok o sebeple çok emin konuşmak istemiyorum canım

Benimde malesef sacımda siyah hint kınası var ve acmak istiyorum uçları. Hindistan cevizi yağı aldm nasıl kullancam bilgi verebilirmisiniz?

Benimde malesef sacımda siyah hint kınası var ve acmak istiyorum uçları. Hindistan cevizi yağı aldm nasıl kullancam bilgi verebilirmisiniz?

Hindistan cevizi yağını uygulamak istediğn kısımlara güzelce sür. İyice ıslansın. 1 saatten fazla beklet üzerine sonra boya yada açıcı ne kullanacaksan onu uygula

Saçlarımı toplamadan dışarı çıkamıyorum. Uçlarımı bugün tekrar açmayı deneyeceğim olmazsa uçlarını kestirip üzerine çikolata kahve deneyeceğim

merhaba ben dün saçlarımı loreal casting bal kahve rengine boyattım saçlarımı yaklaşık 8-9 aydır hiç boyamadım çikolata kahve vardı açılmıştı renk artık tam tutar boya heryerine oturur dedim ama malesef saç diplerim tam rengi aldı istediğim gibi ama diğer tarafları daha koyu oldu şimdi ben bu yağı alıp koyu yerlere sürsem açılırmı sadece bu yağ yeterli oluyormu açma işleminde açılsın heryeri aynı olsun istiyorum renk çok güzeldi

yağı sürüp 1 saatten fazla bekliyoruz. üzerine açıcı yada boya hangi işlme yapacaksak onu yapıyoruz.

Kızlarrr nasıl gidiyor hindistan cevizi yağı ile boyama işlemleri, sonuçlar nasıl?

acıo demıssınız bnmde saclarım koyu ama onceden sarıydı acsam sarı mı acılır sızın kızılımsı olmus alttakı sac kızıl dıe mı oldu

acıo demıssınız bnmde saclarım koyu ama onceden sarıydı acsam sarı mı acılır sızın kızılımsı olmus alttakı sac kızıl dıe mı oldu

fotoğrafta flastan dolayı kızıl çıkmış ama bakır turuncu bi renkti
ve ayrıca evet kahvenin altında uzun yıllar kullanmış olduğum kızıl
ve bi iki seferlik arada yapılmış kına da vardı
sizde nasıl açılacağını bilemiyorum malesef
sizin bi kısım saçta deneyerek tecrübe edebileceğiniz bi şey

Cidden harika olmuşlar..
İlk defa saçaçma yönteminin bu kadar başarılı olduğunu gördüm
Hemde çok hoş bir renge dönmüş

Bugun saçımı boyatacaktım, sabah kalkınca işimden dolayı yetişemem diye dün akşam hindistan cevizi yağıyla yağlayıp yattım sabah da boyatmak için kuaföre gittim, kuaföre saçımı kirden yağlı zannetmeyin saçım boyadan zarar görmesin diye özellikle ben yağladım dedim :) kuaför böyle bir yöntemi bilmediğini söyledi, zaten bilmesini de beklemiyordum biz kk ciler biliyoruz yeter :) boyayı yağlı saçın üzerine yaptırdım ama zarar görmesinde fark var mı anlayamadım röflede daha çok zarar gördüğünden röflede daha çok anlaşılır sanırım.
Bu arada saçımı açık karamel ve bal köpüğü karışımına boyattım diplerden çıkan kendi siyah saç rengimde çok guzel istediğim bır renk oldu ama uçlarında daha öncesınden röfle olduğu için uçlara doğru açık oldu keşke tamamı diplerdeki gibi olsaydı daha güzel olurdu.

evet yaaa... 2 yıldır saçlarımı 6.3'e boyuyorum. o da çok beyazım olduğundan mecburen... ve saçlarım hayatımda hiç bu kadar sağlıklı olmamıştı. normalde jöle, köpük, v.s. kullanmadan şekil almayan, tiftilmiş gibi duran saçlarım şu an yıka ve çık kıvamında. yıkıyorum, kendi kuruyor ve kendi dalgasında gayet düzgün duruyor. ekstre bakımyapmamama rağmen... saçlarımda gölgeler olsun istiyorum şimdi ama şeytana uyma deyip vazgeçiyorum... :)

seni uzunca zamandan sonra burda görmek ne güzel
ama ben yine kapıldım kızılın cazibesine ve kızıl oldum
ama hiç pişman değilim özlemişim

Merhaba,
Sizin kullandığınız hindistan cevizi yağından benimde elimde var 1-2 defa baz olarak kullandıkları saç kremine karıştırıp bakım yaptım. Yağı boyadan önce saça uygulamak için eritmekmi gerekiyor yoksa katı şekildemi sürmek gerekiyor. Oreal kullanılmayacak saçımda ama açık sarı tonları boyanacak. Kızıllık olurmu renkte. :)

ele alınca vücut ısısıyla eriyor zaten ayrıca eritmeye gerek yok
kızıllık olur mu bilemem saçın şimdiki rengine ve işleme göre değişebilir.

Yarın saçlarımı boyamaya gidecektim ama vazgeçip doa kozmetiğe saldırdım hemen,
hindistan cevizi ve shea yağı sipariş verdim. Pazartesi günü gelecekmiş, gelince hemen
boyayıp sonucu paylaşacağım

Yarın saçlarımı boyamaya gidecektim ama vazgeçip doa kozmetiğe saldırdım hemen,
hindistan cevizi ve shea yağı sipariş verdim. Pazartesi günü gelecekmiş, gelince hemen
boyayıp sonucu paylaşacağım

sonuçları bizimle de paylaş canım

amonracım sen hindistan cevizi yağı sürüp açtığından mı bu kadar az aıldı rengi çünkü koyu kızıla kadar açılmış görünüyor fotolarda:26:

niye böyle?normalde baya bi açılıyor saç

kızlar okuyamadım hepsini şimdi ama bu katı haldeki hindistan cevizi yağını alıp saça sürüyoruz, sonra mı boyuyoruz? bu sayede zarar görmüyor mu saçlar? biri bana özetleye bilir mi? doğru mu anlamışım??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…