Saç Rengi ve Saç Boyama Yıpratmadan Saç Rengi Açma ( Hindistancevizi Yağı )

keramet hindistan cevizi yağında değilmiş sanırım:) hindistan cevizi yağım bittiği için geçen gün zeytinyağı sürüp o şekilde açıcı uyguladım yine yıpranma olmadı :21: bu arada vıcık vıcık yağlamadım tabi kafamı nemlenecek şekilde uyguladım 1-2 saat beklettim...

amonracım sen hindistan cevizi yağı sürüp açtığından mı bu kadar az aıldı rengi çünkü koyu kızıla kadar açılmış görünüyor fotolarda:26:

niye böyle?normalde baya bi açılıyor saç

ben çok bekletmedim ve ölçüleri yarı yarıya volümü düşük kullandım az beklettim o da etken
üstelik saçımda kat kat koyu kahve vardı
ondan az açıldı

kızlar okuyamadım hepsini şimdi ama bu katı haldeki hindistan cevizi yağını alıp saça sürüyoruz, sonra mı boyuyoruz? bu sayede zarar görmüyor mu saçlar? biri bana özetleye bilir mi? doğru mu anlamışım??

evet doğru anlamışsın:KK34:

keramet hindistan cevizi yağında değilmiş sanırım:) hindistan cevizi yağım bittiği için geçen gün zeytinyağı sürüp o şekilde açıcı uyguladım yine yıpranma olmadı :21: bu arada vıcık vıcık yağlamadım tabi kafamı nemlenecek şekilde uyguladım 1-2 saat beklettim...

e süpermiş farklı bir tecrübe daha
demek ki yağlı saç yıpranmaya daha kapalı:KK34:

Mrb ben deee saçlarımı boyadım geldimmmm:KK54: Saçlarımın yağlanmasını bekleyip öyle boyadım yoksa diplerinde kabuklanmalar oluyor
malesef:KK50: Boyaya gitmeden yarım saat önce uçlarına biraz h.cevizi biraz da badem yağı sürdüm ve öyle boyattım. Saçlarım normalde
de fazla kötü durumda olmadığı için yıpranıp yıpranmadığını anlayamadım ama:KK1: saçı yumuşacık yaptığı kesin, çok beğendim:KK9:

nasıl yani yaaaa ben palette yogun açıcı aldım saçlarım siyah ama çok koyu değil aktı uclarında kaldı koyulugu üstler kızılımsı kahveli bşy. sizce nasıl olur palette güsel mi ?? aldıgım yer paletteyi önerdi birde haır plus vardı.. haır plus çok yıpratıyormuşşşşşş:nazar::nazar:

Aslında ben hindistan cevizi yağı ve shea yağyla bakımı gece yapıp sabah yıkadım ve kuaföre gittim. Uçlarda zaten oreal biraz vardı. Ama aralara koyu renk atıldığı için koyulaştı. Neyse uçlara deneme olarak çok az bekletip krepe balyaj attı orealle. Fön çektiler saçlarımın uçları sanki yeni kesilmiş gibiydi. 2 gün sonra sadece suyla yıkadım, uçlarına çok ama çok az hindistan cevizi yağı sürdüm. Bakımdan önce uçları çalı gibi olan saçım şu an yumuşacık.

ben denedim ve sonucu yazayım.

saçımın her yerine bolca sürdüm beklettim 1 saat açtırmadan evvel

açılırken ne ısındı,ne yıprandı,ne açılmasını sekteye uğrattı ne de kurudu...

çok ama çok memnun kaldım ..

başka yapan yok mu bu mucizevi şeyi ya da yapıp yazılmıyor mu anlamadım:26::26::26:

sayfaların dolup taşması gerekirdi şimdiye:KK31:

ben denedim ve sonucu yazayım.

saçımın her yerine bolca sürdüm beklettim 1 saat açtırmadan evvel

açılırken ne ısındı,ne yıprandı,ne açılmasını sekteye uğrattı ne de kurudu...

çok ama çok memnun kaldım ..

başka yapan yok mu bu mucizevi şeyi ya da yapıp yazılmıyor mu anlamadım:26::26::26:

sayfaların dolup taşması gerekirdi şimdiye:KK31:

ayrıca konuyu açan arkadaşımıza binlerce teşekkürler:KK34:

canım konudan haberdar olmayan çok kişi var
ama dediğin gibi mucize
güzel sonuçlar alan arkadaşlar oldukça ben de mutlu oluyorum:KK16:

Ya canlar bu konu niye altlarda kalmış.surekli araştırıyorum ,araştırıyor dum,Yani.....bi hafta once mavi syah olan saçımı orilalle evde açtım..yıprandı saçlarım..onceden okusaydim öyle uygulardim yaaaa cok faydalllli bi konu olmus.amora tesekkurler sana,keske daha once gorseydimmmm..neyse hala istedigim rengi elde etmek icin boyayla renk acma yapmaya calisiyorum bundan sonrakiler de oyle yaparım artik.saclarim surekli yag bakimlari yaptigim icin pek dokulmuyorda kırılıyor.

Bu arada saçımı actiktn sonra palette büyülü kahveye sonra kullu sariya boyadim. Su an saclarim altin karamel rengi gibi saniyorum .2 kere daha kullu sarı boyasam dogru bi uygulama olurmu.

Ya canlar bu konu niye altlarda kalmış.surekli araştırıyorum ,araştırıyor dum,Yani.....bi hafta once mavi syah olan saçımı orilalle evde açtım..yıprandı saçlarım..onceden okusaydim öyle uygulardim yaaaa cok faydalllli bi konu olmus.amora tesekkurler sana,keske daha once gorseydimmmm..neyse hala istedigim rengi elde etmek icin boyayla renk acma yapmaya calisiyorum bundan sonrakiler de oyle yaparım artik.saclarim surekli yag bakimlari yaptigim icin pek dokulmuyorda kırılıyor.

Bu arada saçımı actiktn sonra palette büyülü kahveye sonra kullu sariya boyadim. Su an saclarim altin karamel rengi gibi saniyorum .2 kere daha kullu sarı boyasam dogru bi uygulama olurmu.

canım keşke görseydin daha önce ama bundan sonraki seferlerde böyle denersin

Amonra merak ettiğim şey yağı saça sürdükten sonra üzerinemi açıcıyı sürücez yoksa yağı sürücez bekleticez yıkıyıcaz felan ? Direk yağın üstüne açıcıyı sürersek olurmu tutarmıki?

Amonra merak ettiğim şey yağı saça sürdükten sonra üzerinemi açıcıyı sürücez yoksa yağı sürücez bekleticez yıkıyıcaz felan ? Direk yağın üstüne açıcıyı sürersek olurmu tutarmıki?

yağın üzerine saçı yıkamadan sürmelisin:KK34:

canım dün ben aktara gittim ,sordum ama şişede bi yag.diger yaglara göre az daha koyu kıvalmlı ama akışkan netice itibariyle 4 tl falandı..başkada yoktu senin bahsettigin daha katı bişeydi sanırım .bundan alsam acaba aynı korumayı elde edebilirmiyim..

X