Saç Rengi ve Saç Boyama Yıpratmadan Saç Rengi Açma ( Hindistancevizi Yağı )

yıpranma yok. sadece saçlarım iğrenç oldu. sarı kızıl siyah oldu
.kuaföre sordum açalım turuncu olsun
dedim
kabul etmiyorlar:KK43:

yıpranma yok. sadece saçlarım iğrenç oldu. sarı kızıl siyah oldu
.kuaföre sordum açalım turuncu olsun
dedim
kabul etmiyorlar:KK43:

canım yıpranmadıysa bidaha aç yarın falan. benim saçımda kına yoktu açık küllü sarıyla bile acılmıştı bikaç ton.

canım dipler tam sarı oldu. kendi saç rengim diye
ara ara kzıılar oldu
ve siyahlıklar var,bende şimdi kuruttup iyice
tekrar açılmayan yerlere açıcı sürdüm .
olmadı üstüne küllü açık sarı boyuycam bellki açılırlar ya saçlarımda uzun :KK43: kestirsem olmayacak çok zor durumda kaldım.

yarın boya yapacağım. omzumda saçlarımı ketsireceğim uçlarında siyahlar kalacak zamanla kestirceğim yada komple siyah boyayacağım. Hindistan cevizi yağı siyah hint kınasına pek etki etmiyor.

yarın boya yapacağım. omzumda saçlarımı ketsireceğim uçlarında siyahlar kalacak zamanla kestirceğim yada komple siyah boyayacağım. Hindistan cevizi yağı siyah hint kınasına pek etki etmiyor.

benimde boya arada bi kere kına üstüne bi kaç boya var ama açıldı buna rağmen
siyah boyama sakın çikolata kahve falan boya
aktıkça açılan bi renk her yeri de en fazla 2 boyada kapatır
tam oturur rengi

slm bu hindistan cevizi yağını nereden bulabilirim. nette satan site varsa link verebilir misiniz acaba. yanlış bir yağ almayayım :KK53:

omzumda kestireyim diyorum. saçıma tekrar açık sarı tonda birrenk uygulayayım en azından saç uçlarımda siyah olur dipten kendi saçım geldikçe siyahları aldırayım. yada en son çare çikolata kahve ve omzumda kesilmiş saçlar=(

DOa kozmetikte bulabilirsin canım

sağol canım bakayım hemen. saçlarımı defalarca mahvetmiş biri olarak. üzülme diyorum kökü sende en azından uzayacak . ne renk oldu 3 renk mi benim bir ara öyleydi de :)
son çare simsiyah boyamıştım :)

canım hep siyah hep siyah dedim. biraz değişiklik olsun açık ton yapayımdedim. zaten kendi saç rengimde açık açık sarı tonlarda yaparsam kendi saç rengime uygun olur çok sık boyama yapmam diye düşündüm. Dipten kendi saç rengim geldi kulağıma kadar alt ksımları siyah hint kınasıydı. Bu yöntemi denyeyeim dedim. Dipler sarı onun hemen alt kısmları kzıılımsı e alt kısmlar siyah uçlar kızıl siyah.Acayip birşey oldu:KK43:

canım hep siyah hep siyah dedim. biraz değişiklik olsun açık ton yapayımdedim. zaten kendi saç rengimde açık açık sarı tonlarda yaparsam kendi saç rengime uygun olur çok sık boyama yapmam diye düşündüm. Dipten kendi saç rengim geldi kulağıma kadar alt ksımları siyah hint kınasıydı. Bu yöntemi denyeyeim dedim. Dipler sarı onun hemen alt kısmları kzıılımsı e alt kısmlar siyah uçlar kızıl siyah.Acayip birşey oldu:KK43:

canım hint kınasını hiç bir şey çıkarmaz hiç bir açıcıda açmaz saçın mahvolur tek çözüm hint kınası kısmını keseceksin bende aynı hatayı yapıp bir kez hint kınası yapmıştım bir daha tövbe.
sakın kuaföre de açtırma benim saçımı iki kez o şekilde mahvettiler. o kadar açıcı uyguladı ki saç derim yandı ve tutam tutam saçım döküldü kaç yıl oldu hala toparlayamadı saçım kendini.:KK14::KK14::KK14: şimdi sen ya sabredip uzatacaksın uzayana kadar da siyah normal boya ile boyarsan dip ve uzun kısım aynı tonu tutar. yada kestir ve istediğin renge boyat.
hint kınası dışındaki kısım her rengi tutar korkma :KK34: o renk farkı kapanır ama bugün dokunma artık saçına :KK19:

Çok güzel bir konu olmuş, ellerine sağlık canım bundan böyle bende balyaj yapacağımda bunu denerim...

canım hint kınasını hiç bir şey çıkarmaz hiç bir açıcıda açmaz saçın mahvolur tek çözüm hint kınası kısmını keseceksin bende aynı hatayı yapıp bir kez hint kınası yapmıştım bir daha tövbe.
sakın kuaföre de açtırma benim saçımı iki kez o şekilde mahvettiler. o kadar açıcı uyguladı ki saç derim yandı ve tutam tutam saçım döküldü kaç yıl oldu hala toparlayamadı saçım kendini.:KK14::KK14::KK14: şimdi sen ya sabredip uzatacaksın uzayana kadar da siyah normal boya ile boyarsan dip ve uzun kısım aynı tonu tutar. yada kestir ve istediğin renge boyat.
hint kınası dışındaki kısım her rengi tutar korkma :KK34: o renk farkı kapanır ama bugün dokunma artık saçına :KK19:

canım omzumda ketsirmeyi plalıyorum. uçlarında hafif siyahlıklar kalabilir.onlarıda diplerim uzadıkça kestirirm sanırım. Çok sağol canım ya moral oldun valla.

saçlarımın arakadan fotoğrafını ekleyeceğim. Bana yardımcı olurmsunuz ? Saçlarımı nasıl düzgün hale getirebilirim?

$IMG_1092.jpg
koyu renk istemiyorum:KK43: lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım.

Eki Görüntüle 459521
koyu renk istemiyorum:KK43: lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım.

valla açık söyliyim
siyah hint kınasından hem de sıfır hasarla bu kadar aşama kaydetmiş olman mucize
bi kaç gün sonra sadece koyu yerlere hindistan cevizi yağı sürerek aynı işlemi yapmayı deneyebilirsin

$pr_01_814_max.jpg

bulabilirsen bunu al saça hem zarar vermiyo çok fazla
hem de çok iyi açıyo
ama lütfen bu kez sadece açılmayan yerlere sür
kendi saç diplerine sürme hatasında tecrübe ettin bu durumu

ayrıca çikolata kahve tonları koyu olmayan ama şu an boyadığında
her yeri kapayacak olan bi renk

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 459528

iki kez açtım saçlarımı üzerine küllü açık sarı boyadım bu şelikde siyah kısımları azalttım.Uçlarımda biraz hasar var.Bu loreal ne renk yapıyor silici gibi birşey mi?

X