Saç Rengi ve Saç Boyama Yıpratmadan Saç Rengi Açma ( Hindistancevizi Yağı )

benim saçlarıma sarı tonunda röfle yaptırıyorum.bunu şu şekilde mi kullanacağız :röfle ve dip boyadan önce yanı 2 kere mi 1 saat bekleteceğiz bu urunu?
cevap verirseniz cok sevınırım...

röfleyi ve dip boyayı farklı zamanlarda yapıyorsanız her işlem öncesinde sürmenizi tavsiye ederim.

kızlar saçlarımı boyadım bu yağı kullandım foto boyutları çok fazla buraya koyamadım blogumda ayrıntılı anlattım ordan bakabilirsiniz

arkadaşlar hindistan cevizi yağı aldım evet benimkide katı olandı zaten sıvı olan hint yağı olarak satılıyor.Sadece kahküllerimde denemdim hafif nemlendirdim sonra yağı sürdüm 3 saat beklettim saçımda bir açılma olmadı.neden acaba siz nasıl yaptınız

arkadaşlar hindistan cevizi yağı aldım evet benimkide katı olandı zaten sıvı olan hint yağı olarak satılıyor.Sadece kahküllerimde denemdim hafif nemlendirdim sonra yağı sürdüm 3 saat beklettim saçımda bir açılma olmadı.neden acaba siz nasıl yaptınız

ben de bu urunun araştırmasını yapıyorum,bu urun sacı açmak ıcın değil,saçı boyarken saça ,boyanın zarar vermmemesı ıcınmiş.

cnm saçını hindistan cevizi yağıyla açmıyorsun yine oryalle açıyorsun yağı sacına sürüp en az yrm saat bekletip oryalliyorsun bu yağ oryallin saçını yıpratmasını önlüyor

birde açılma sarı gibi mi oluyor kızılmı.bilen kişiler lütfen cevap versin

açılmanın tonu saçının rengine ve oryali bekletme sürene göre değişir benim saçlarım siyah açtığımda önce hafiften turunculaşır sonra bekletmeye devam edersem turuncudan sarıya hatta platine kadar açılır rengi

amonra ablacım ben anlamadım şimdi nasıl yapılıyor bu işlem tamolarak?
Saçlarımı siyah yapmak istiyorum ama bir daha açık renge dönememekten de korkuyorum

ben bugün aldım ama acele kuaföre gitmem gerektiği için k**den marka aldım ıslattım saçımı nemli olana kadar sürdüm yağı 1 sa geçık beklettim sonra kuaföre gittim saçima açma işlemi yapılacaktı çünkü sarı istiyordum ve saç uçlarım bana güle güle dedi :KK50:

Arkadaşlar ben saçımı daha önce her renge boyadım bayağı yıpranmıştı daha sonra uzatıp uzatıp kestirdim. Şimdi kendi renginde...
Saçımı sarı tonlarına açmak istiyorum ama yine yanacak diye korkuyorum. Bu formülü uygulamak istiyorum ama nasıl uygulamamız lazım? Doğru olan nasıl biri yardım edebilir mi ?

Bende deneyenlerdenimmm:))) benim saçlarım orielle yandı ve acayiippp bir sarı oldu çiğ ve turuncu yansımalı saç derim yandı doktora gittim yağlar ilaçlar 15 gün de geçti tabi o rezil saç ile gezdim takii bu yazıyı okuyana kadar zaten hindistan cevizi yağım vardı kullanıyordum güzelce sürdümmm ve 1 saat bekledim üzerine bioblasın saç boyası 9.0 boyadım ve sonuçç şahane yanmayan bir saç derisi ve yumuşacık saçlar :))) teşekkürler AMONRA:)))

Ben bu yöntemi hindistan cevizi yerine saf zeytinyağı kullanarak denedim.Saçıma her yerine bolca zeytinyağı sürdükten sonra oryalle açtım.Bilenler bilir oryalin şakası yoktur palette koleston vb açıcılara benzemez çok feci yıpratır saçı.Zeytinyağı sayesinde bu yıpranma çok çok azaldı ve normalde oryal sürdüğümde saç diplerim çok yanardı zeytinyağı saç diplerimi koruduğu için yanma hissi de olmadı.

Saçlarımı boyarken ben de bu yöntemi uyguluyorum.Hindistan cevizi yıpratmayı azaltıyor, ama elimde yoksa özel yağ karışımım var o da aynı işlevi görüyor.Yakında dip boyası yapacağım bakalım nasıl olacak.

bilimsel açıklama da geldi.
bi dayanağı vardı bunun ama benim dilim dönmedi
teşekkür ederim canım:KK16:
Bir şey sorabilir miyim ? Ben saçima röfle yaptırmak istiyorum. Yağlı saça röfle yapabilirler mi ? Sonuçta saç yapış yapış olur .cevap verdiyseniz kusura bakmayın tüm sayfaları okuyamadim

Merhaba,bir şeyler sormak istiyorum. Benim saçlarım mahvolmuştu ombreden dolayı. Koyu kahveye boyadım fakat siyah oldu iki buçuk ay önce. Kızıllar falan çıkmıştı baya 1 hafta önce. Ben de kuaförüme gittim açarmısın falan diye,o da yanar bu saç açmam dedi. Sonra annem de ısrar etti açık kumral boyarsak evde açılır diye boyadık ama yalnızca dipleri açıldı. Üç gün önce kuaföre gidip koyu kestaneye boyattım şuan heryeri aşağı yukarı aynı renk. Ama ben saçlarım kumral olsun istiyorum. Açma işlemini bu şekilde uygulamak için beklemem gerekiyor mu?

Merhaba benim saçımı. Rengi koyu kahverengi. Saçlarımın uçlarını açıp maviye boyamak istiyorum. Fakat saçımı çok yıpratmayan ve ucuz maliyetli bi açıcı almayı istiyorum. Önerebileceğiniz denenmiş açıcı var mıdır ve fiyatı ? :)

Merhaba benim saçımı. Rengi koyu kahverengi. Saçlarımın uçlarını açıp maviye boyamak istiyorum. Fakat saçımı çok yıpratmayan ve ucuz maliyetli bi açıcı almayı istiyorum. Önerebileceğiniz denenmiş açıcı var mıdır ve fiyatı ? :)
palette açıçı 10tl :KK66:

X