Saç Rengi ve Saç Boyama Yıpratmadan Saç Rengi Açma ( Hindistancevizi Yağı )

Merhaba. Uzun zamandır kadınlar kulübünü takip ediyordum. üye olmak bugüne kısmetmiş=) Saçlarımda hint kınası var. diplerimden bir karışı geçmiştir kendi saç rengim geldi.
Hint kınasını yaklaşık 4 yıldır kullandım.Siyahtan sıkıldım. Ve saçlarım parlaklığını yitirdi. Bu yöntemi gördüm. okudum .Mucize gibi birşey. Acaba benim saçlarımıda açar mı? sadece siyah kısımları açmayı düşünüyorum. siyahı kırsa biraz o bile yeter bana. Doadan hindistan cevizi yağı siparişi verdim. Birde iki kutu Pallette yoğun renk açıcı seti aldım.
Bana yardımcı olurmusunuz? Sizce ne yapmalıyım? benim anlatmak istediğim şu siyah kınadan kurtulup açık tonlara geçmek. Küllü açık sarı yapmak istiyorum=)
Önce siyahları açıp paletteyle üzerine küllü açık sarı mı boyasam. Yoksa açık papatya ile biraz daha mı açsam?

kızlar orıflame ın sac bakım yaqı var o da hındıstan cevızı yaqı katı halde . erıtıp öle kullanıorsunuz..qecen qün aldım. oda aynı etkıyı werır mı kı acaba???

Merhaba. Uzun zamandır kadınlar kulübünü takip ediyordum. üye olmak bugüne kısmetmiş=) Saçlarımda hint kınası var. diplerimden bir karışı geçmiştir kendi saç rengim geldi.
Hint kınasını yaklaşık 4 yıldır kullandım.Siyahtan sıkıldım. Ve saçlarım parlaklığını yitirdi. Bu yöntemi gördüm. okudum .Mucize gibi birşey. Acaba benim saçlarımıda açar mı? sadece siyah kısımları açmayı düşünüyorum. siyahı kırsa biraz o bile yeter bana. Doadan hindistan cevizi yağı siparişi verdim. Birde iki kutu Pallette yoğun renk açıcı seti aldım.
Bana yardımcı olurmusunuz? Sizce ne yapmalıyım? benim anlatmak istediğim şu siyah kınadan kurtulup açık tonlara geçmek. Küllü açık sarı yapmak istiyorum=)
Önce siyahları açıp paletteyle üzerine küllü açık sarı mı boyasam. Yoksa açık papatya ile biraz daha mı açsam?

saçının bi kısmında denemeni öneririm
şimdiye kadar ben ve bi arkadaş denedi sonuç olumlu
elimizde başka veri yok o sebeple çok emin konuşmak istemiyorum canım:KK34:

kızlar orıflame ın sac bakım yaqı var o da hındıstan cevızı yaqı katı halde . erıtıp öle kullanıorsunuz..qecen qün aldım. oda aynı etkıyı werır mı kı acaba???

canım oriflame in yağını denemedim hakkında bi fikrim yok
doğal bi yağsa işini görebilir
bi tutam saçta dene istersen emin olmak için:KK34:

AMONRA canım sen boyadan anlıyosun galiba saçlarım resimde göründüü gibi. syoss 5.1 küllü kahveye %9 oksidan karıştırsam çok koyu olmaz demi. boyanın içinden %6lık çıkıyo küllü zaten saçı koyulaştırıyo.

canım küllü kahve biraz koyu tutabilir
syoss daha önce denediğim bi marka değil
renkleri hakkında malesef bi bilgim yok:KK34:

saçının bi kısmında denemeni öneririm
şimdiye kadar ben ve bi arkadaş denedi sonuç olumlu
elimizde başka veri yok o sebeple çok emin konuşmak istemiyorum canım:KK34:

anlıyorum. saçı siyah kısmını açtıktan sonra üzerine sarı tonu uygulamak istiyorum. Fakat o kızılıllıklar hangi sarı tonuyla giderebilirim?

anlıyorum. saçı siyah kısmını açtıktan sonra üzerine sarı tonu uygulamak istiyorum. Fakat o kızılıllıklar hangi sarı tonuyla giderebilirim?

kızıllıkları sarı tonuyla değil de küllü tonlarla yok edebilirsin
turunculuk azaltıcı mix boyalar var
en kestirmesi o ama küllü sarılarla da yapabilirsin

kızıllıkları sarı tonuyla değil de küllü tonlarla yok edebilirsin
turunculuk azaltıcı mix boyalar var
en kestirmesi o ama küllü sarılarla da yapabilirsin

peki önerebilceğiniz bir marka varmı? mix boyalar konusunda ve küllü sarı olarak hangi markayı önerirsiniz?

peki önerebilceğiniz bir marka varmı? mix boyalar konusunda ve küllü sarı olarak hangi markayı önerirsiniz?

igora 0.22 turuncu azaltıcı istediğin küllü sarıya fındık tanesi kadar katman yeterli
fazla katmamanı öneririm saçların yeşillenebilir:KK34:

çooook teşekkür ediyorum =). igora 0.22yi nerelerde bulabilirim?

kuaför malzemeleri satan yerlerde toptancılarda
büyük kozmetik marketlerde bulabilirsin
istanbul' da eminönünde zaza han da ayrıca süvari kozmetikte de vardı en son

Çok teşekkür ederim ilginiz için. İzmir'de yaşıyorum. Umarım bulabilirim.

Eeee amoradan sonra kımse denemedı mı saçını boyarken bu yöntemı deneyenler de tecrubesını paylaşsaya ben iki ay kadar sonra röfle yaptırmayı düşünüyorum o zaman bu yöntemi deneyeceğim.

ben hindistan cevizi yağımı bekliyorum gelir gelmez deneyeceğim. sonucunu paylaşırım:KK66:

Ellerine, tecrübene, saçlarına sağlık. Benim saçlerım da çikolata kahveden sonra siyahımsı olmuştu. Çok teşekkürler Amonra

ben ankarada oturuyorum nerede bulabilirim acaba bu yağı,ve katı olması gerekiyor sanırım tam bir yer ismi söyleyebilecek olan var mı?

ben ankarada oturuyorum nerede bulabilirim acaba bu yağı,ve katı olması gerekiyor sanırım tam bir yer ismi söyleyebilecek olan var mı?

canım nete doa kozmetik yazarsan bulabilirsin. ben de amonrada ordan aldık yağı.hatta doa kozmetik firması ankarada

X