Saç Rengi ve Saç Boyama Yıpratmadan Saç Rengi Açma ( Hindistancevizi Yağı )

Assolist olarak en son teşrif ettim ben yine :KK1:
Mor saçlı lahana bebek olma hayalimi iki ay delirme diye diye bastırıp üstüne kendi saçını açtın tebrik ediyorum seni :KK1:
Denemeni yaptın artık kendi rengine dön canım benim şu zavallı saçların omuzlarından aşağı insin artık, açıcıyla en yakınlaştığım zaman oksidasyon şişesine karışımı koyup çalkalamıştım kapağa dokunduğum anda açıcı fışkırıp simsiyah perdelerimde beyaz izler bırakınca perdeye bunu yapan saçıma ne yapar diye korkup bırakmıştım, sahiden de devrim oldu bu

Assolist olarak en son teşrif ettim ben yine :KK1:
Mor saçlı lahana bebek olma hayalimi iki ay delirme diye diye bastırıp üstüne kendi saçını açtın tebrik ediyorum seni :KK1:
Denemeni yaptın artık kendi rengine dön canım benim şu zavallı saçların omuzlarından aşağı insin artık, açıcıyla en yakınlaştığım zaman oksidasyon şişesine karışımı koyup çalkalamıştım kapağa dokunduğum anda açıcı fışkırıp simsiyah perdelerimde beyaz izler bırakınca perdeye bunu yapan saçıma ne yapar diye korkup bırakmıştım, sahiden de devrim oldu bu

ooo assolistim hoş geldin:KK16:
kuzu zaten vazgeçtim demiştim ya komple açmaktan
dün akşam açtığım kısmı boyadım eski rengine
senle aldığımız karar hala geçerli
az biraz ucundan kararımı bozsamda:KK1:
sadece hizmet ve deneme amaçlı feda ettim kendimi
merakıma yenik düştüm yine
kediyi merak öldürür misali ne olcak bu merakım ben de bilmiyorum
yine sen beni ben seni zapt etmeye devam edelim
uymayalım şeytana:KK53:

Eeee amoradan sonra kımse denemedı mı saçını boyarken bu yöntemı deneyenler de tecrubesını paylaşsaya ben iki ay kadar sonra röfle yaptırmayı düşünüyorum o zaman bu yöntemi deneyeceğim.

şahaneee olmuş canım cok begendım harikaaa :) bu arada bende denicem bunu benım saclarım yandı onceden ama sımdı topladı gibi rengı suan kızıl gıbı karamel gııbı bır tuhaf :KK70: hedef sarı bunu sacıma uygularsam eger nasıl bır renk cıkar sence

kızlar saçlarım kızıldı ama rengi akmıştı baya.açıçıyla açmak istedim istediğim renk küllü açık kumral. geçtiğimiz perşembe günü saçlarımı syoss küllü sarıyla boyadım. boyamadan önce amonranın yaptığı gibi hindistan cevizi yağı sürdüm saçlarıma gerçektende hiç ama hiç yıpranmadı.dün de yine kolestonun açık küllü sarısıyla boyadım rengi biraz daha acıldı boyamaddan önce yine sürdüm yağdan yinehiç yıpranmadı. ve kullandığım boyaların oksidanı %9luk tu. resimleri koyuyorum 3 nü de az önce çektim yapmak isteyenlere fikir olsun die.

Eklentiler

• $Büşra-0013.jpg
    $Büşra-0013.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 922
  • $Büşra-0015.jpg
    $Büşra-0015.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 784
  • $Büşra-0018.jpg
    $Büşra-0018.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 422
kızlar saçlarım kızıldı ama rengi akmıştı baya.açıçıyla açmak istedim istediğim renk küllü açık kumral. geçtiğimiz perşembe günü saçlarımı syoss küllü sarıyla boyadım. boyamadan önce amonranın yaptığı gibi hindistan cevizi yağı sürdüm saçlarıma gerçektende hiç ama hiç yıpranmadı.dün de yine kolestonun açık küllü sarısıyla boyadım rengi biraz daha acıldı boyamaddan önce yine sürdüm yağdan yinehiç yıpranmadı. ve kullandığım boyaların oksidanı %9luk tu. resimleri koyuyorum 3 nü de az önce çektim yapmak isteyenlere fikir olsun die.

saçların gayet sağlıklı görünüyor :nazar::nazar: bende ilk iş bu yöntemi uygulayacağım zaten :)

saçların gayet sağlıklı görünüyor :nazar::nazar: bende ilk iş bu yöntemi uygulayacağım zaten :)

kesinlıkle kullan gerçekten hiç yıpranmıyo akşam yeniden boyayacağım. kurtuldum sonunda şu yıpranmadan AMONRAYA çok çok teşekkür ederim. yanlız hindistan cevizi yağı preslenmış olcak katı yağ.

kesinlıkle kullan gerçekten hiç yıpranmıyo akşam yeniden boyayacağım. kurtuldum sonunda şu yıpranmadan AMONRAYA çok çok teşekkür ederim. yanlız hindistan cevizi yağı preslenmış olcak katı yağ.

katı yağ olması gerektiğini biliyorum yinede söylediğin için teşekkürler :KK16::KK16: amonra sayesinde saçlarımız kurtuldu :KK16::KK16:

resimler harika
çok sevindim canım seninde işine yaramasına:KK16:

harika bir keşif.
benim yoluk yoluk saçlarımı da düzeltir belki.
sarıya boyaya boyaya mahvoldu saçlarım,birdahaki boyadan önce bunu süreyim bakalım.

Yanlız birşey anlamadım.bu yağı sürüp bir saat bekledikten sonra durulamadan boyayı mı yapıcaz.

harika bir keşif.
benim yoluk yoluk saçlarımı da düzeltir belki.
sarıya boyaya boyaya mahvoldu saçlarım,birdahaki boyadan önce bunu süreyim bakalım.

Yanlız birşey anlamadım.bu yağı sürüp bir saat bekledikten sonra durulamadan boyayı mı yapıcaz.

evet yağlı saçın üstüne boya yapıyoruz:KK12:

e süpermiş ki bu!!

ben de saçlarımı bölük pörçük kızıl yaptırcaktım bu sıcaklarda iyice yıprancak kötü gözükcek diye endişeleniyordum,
hafta sonu ben de kızıla dönerim arkadaş!

pekii size soru, yağın üzerine yapılan açma boyama işlemlerinin dayanıklılığı aynı mı yoksa daha kolay mı akıyor?

e süpermiş ki bu!!

ben de saçlarımı bölük pörçük kızıl yaptırcaktım bu sıcaklarda iyice yıprancak kötü gözükcek diye endişeleniyordum,
hafta sonu ben de kızıla dönerim arkadaş!

pekii size soru, yağın üzerine yapılan açma boyama işlemlerinin dayanıklılığı aynı mı yoksa daha kolay mı akıyor?

canım ben ufak bi yerde açtım ertesi gün eski rengine boyadım öyle akma ton farkı gözlemlemedim diğer kısımlara
ama normalde açılan saçta boya çabuk akar saç pulcukları açıldığı için
ama bunda saç pulcukları açılmıyo açılsa yıpranır kopardı zaten

AMONRA canım sen boyadan anlıyosun galiba saçlarım resimde göründüü gibi. syoss 5.1 küllü kahveye %9 oksidan karıştırsam çok koyu olmaz demi. boyanın içinden %6lık çıkıyo küllü zaten saçı koyulaştırıyo.

Eklentiler

• $syoss_5-1.jpg
    $syoss_5-1.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 116
X