Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Benimde bulantım çok az vardı 3 aydan kesildi hiç kusmadım bile☺️
Hayır benim ilk 3 ay da bir şey olmadı gelişine yedim aldım kiloları bunda nasıl olacak acaba olur mu bulantı. Annem garibim her hamileliğinde 9 ay kusmuş mesela. Kardeşimde görüyordum sadece yeşil elma yiyebilirdi onu da kusardı

Ben 12. Hafta bitecek hala kusuyorum😂 orası hiç belli olmaz. İnşallah olmaz ama olursa da prilam iste doktordan mutlaka😁
İşte ilk hamileliğimde 9 ay bulantı kusma yaşamadım. Ama aylarca süren migren atakları yaşadım. Bu hamilelikte nasıl olur bilmiyorum 😁

Niqu Niqu cum sen nasılsın canım🥰nasıl gectı hamıslık dogum ve sonrası anlatsana bıraz🥰
Hoş geldin kuzum☺️benim gebeliğim riskliydi ya düşüklerim olduğu için yine lekelenme olunca doktor 1 günlük yatırdı beni hastaneye serum takıldı ve dedi kesinlikle kalkmıcan işte öyle deyince bende annemi çağırdım yanıma tam 10 ay benimle kaldı sağolsun her doktora gidince korka korka gittim dualarla geçti günlerim.24 haftada fazla suyum çıktı sonra onu taktım erken doğum olur diye ondan doktor diyet dedi yapıcan resmen aç kaldım istediğimi yiyemedim ağlıyordum acım diye🤭çok şükür doğdu bebişim🤲🏻😍 ama süt sadece 30 gün vere bildim kendime bakmadım uyumadım hastaneden çıkarken Yunus kilo verdi onu9 çok taktım ve tabi sütüm kesildi..doğumdan sonra kendine bak bırakma ben kahvatli bile yapamıyordum.Öyle yani☺️

X