yine darmadağın oldum...

Çok uzun olduğu gibi anlatımınızda kötü

Neyse o seni buluyor arıyorda tamam o senin peşini bırakmıyor
Peki madem sen neden uzak durmuyorsun
İstemiyorsan onsuz hayatına devam edersin
Ama sende istediğin için
Tekrar tekrar aynı şeyleri yaşıyorsunuz
Yani sen bilerek kendine zarar veriyorsun ..

Yazdıklarının hepsini okudum. Ailesinin lafına bakan erkeklerden nefret ediyorum. Bende ayrılalı 2 gün oldu ailesi istemiodu beni daha bu yastan 18 yaşım demekki yıllarımı versem daha da yara alırdım onca sene gecirip bırakınca suan 10 aylıktı. Senden kendime ders cıkardım . Ve sana da söyleyeceğim şu öncelikle büyüklerimin de dediği gibi kesinlikle kullan ilaclarını ben bile belki kullanırım diye düsünüyorum bosuna depresyona sürüklemeye gerek yok kendimizi. Ve senin karsındaki adam sorunluymus tamamen sen yaşadığın cinsellik yüzünden kendini ona bağımlı hissetmissin hep kendini yıpratmıssın kendinden vermissin , o ise bunun sefasını sürmüs cünkü biliodu her seferinde dönüceğini ona mecburiyet duyduğunu. Körü körüne bağlanmıssın ona. Ona duyduğun o büyük bağlılık onu cok büyük görmen ben bunu ilk iliskimde yaşamıstım, bu tamamen senin içinde büyütüğün duygular. Aşkı zaten sen büyütürsün tedavini ol mantığın yerine gelsin görüceksin bunun içinmiydi onca acı dersin hatta gülüceksin bütün bunlara .. Hemen olmasada birgün gercekten güvendiğin biri cıkıcak karsına o zaman inan unutursun. Düşünsene en iyi ihtimali düsün bu adam seni deli gibi sevse evlensen yine mutsuz olcaktın hemde bii ömür boyu o aileyi cekicektin ve evlisin yani resmiyet olcak o zaman daha büyük acılar yaşardın. Dua etki ne evlendin nede çoçuğun oldu ortada kaldın. Emin ol bu kişi çooookk ama çoook pişman olucak hem Allah vericek cezasını hemde senin sevgine öle alısmıstırki hep dönüosun diye hiç mutlu olamıcak senden sonra evlense bile senin kadar seveni kendini hırpalayanı bulamayınc anlıcak anyayı konyayı :) Cinsellik için üzülme hatadır ama olmus bitmis cahillik de Allaha yalvar o bağışlayandır. Çoğu genç kız düşüo bu hataya günümüzde yargılayanlar olabilir ama yaşandı diye kimse kendini hırpalamaya ölmek istemeye filan mecbur değil. Napıoruz o zaman geçmişe sünger. Zaten içinde aşk yok senin sadece alışkanlık bunu da atlatıcaksın öle yada böyle . Kendine iyi bak kendine değer ver işine ver kendini .. Sağlıcakla kal ablacım .

Nilay, ne yaptın dün gelen mesajdan sonra..
İnş güzel bir şeyler söylersin bana..
o mesaja 'ben artık senden vazgeçtim, bir daha bana ulasma, msj atma'diye cevap vermişsindir inş..

Yazını sabırla okudum.
Sen bu adamın gözünde bir hiçsin artık canım.Bunu kabul et.Ama o da senin için bir hiç olmalı.Sen her aradığında açarsan,her istediğinde yanına koşarsan...Bu durum asla düzelmez.
Belki de çok kötü bişey yaşadın.Evet.Ama sırf bunu yaşadığın için sen ona bağımlı değilsin ki.Yeniden bir hayat kurabilirsin,hayatına yeni birileri girebilir.
Sırf onun için kaç kişiden vazgeçtin kimbilir.Belki senin için hayırlısı onlardan biri olacaktı...Bilemezsin ki.

Yani kısacası
Bir an önce bu adamı hayatından sil.Kendine yepyeni bir hayat kur.Olmuyor deme.olcağını görceksin.Sana ulaşmasına izin verme.Emin ol karşına sana sen olduğun için değer vericek biri çıkacaktır..kaydirigubbakcemile5

yarıda kesildim valla okuyamadım çok uzun yazmışsın

daha en başından fire vermişsiniz ikinizinde hayatlarında biri varken beraber olmak ne demek ?
hadi cahilliğine verdim

okudummm okudumm sonunu göremdim kusura bakma çok problemli herşey problemm

aynen katılıyorum.
ve telefon no nuzu değiştirin acil.

okudum ve dedimki ken di kendime....ya hangi erkek ne vasifla bu kadar vazgecilmez olabilir??kendine yazik etmisin canim yillarina va ruhuna haksizlik etmisin o kisiliksize harcamaklaa...bence seni sevdigi icin degil sadece cinsellik icin istemis bunun en büyük kanitida anlatttiklarinda gizli...demisinya aylar sonra konusmaya basladik mesajlarinda cinsel icerik vardi...o kadar yasanan seyden sonra ne münasebet bu kadar rahat mesajlar atabiliyo..uzak dur ruhuna yazikkk...

hiç kimse vazgeçilmez değildir...
kendi değerinin farkına var artık..
doktorunun sözünü dinle..
telefon numaranı değiştir msn ni değiştir faceinden onu sil...
unutmaya çalış...
daha fazla onun oyuncağı olma...
cinsellik yaşanması her şeyin sonu değildir !!

ben bukadar yüz verdim ona zaten..hep benim yüzümden..git die beni denedikçe koştum peşinde ypma die..

her geldiğinde darmadağın olmam bu yüzden zaten..evet tam dediğin gibi akıllanır kapımda yatar vs sonra affederim evleniriz umudunda oldum hep..ne acı dimi?çnkü birlikte oldum onunla.ikinci biriyle bu cinselliği yaşamayı düşünmek bana kendimi çok kötü hissettiriyor.iğreniyorum kendimden resmen.bşka şeylerle uğraşmak..biliyorum bununda farkındayım.ailemlede sorunlar yaşıyorum..çok agresif oldum.çabuk sinirlenebiliyorum.yapılan ufacık bişeyde çıldırıyorum.sabahlara kadar ağlıyorum.duygusal olarak batmak üzereyim..

o beni bırakıp gidip,aylar sonra geri geldiğinde hep ona kötü davrandım.gıcık gıcık konuştum.laf soktum hakaret ettim.daha da üstüme düşmeye başladı.salak gibi inandım sonra kıyamadım eskisi gibi davrandım.o zman sonuç aynı oldu...
nişanlını tebrik ediyorum.keşke benide öyle düşünen biri olsaydı.senin adına çok sevindim ama kendi adıma kendimden nefret ettim...hayatıma aldıklarım bana okadar saygı gösteremedi..

o korkak ve yüreksiz olduğnu yüzüme haykırdı zaten ve inanın bunu kabul etmesi daha acı.keşke öyle değilim deseydi..ama evet dedğin gibi biriyim dedi.elim kolum kitlendi daha fazla hakaret edememiştim.bundan sonra yine birlikteydik..aynı hatayı BİLE BİLE yaptım.çok zayıf bir kişiliğe büründüm.bu kadar güçsüz değildim ben.bu kdar hiç düşmedim hayatımda birnin önünde....kendime sahip çıkmam gerek ben bu değilimdim...

kendimle uğraşıyorum.yaşayabilmek için çabalıyorum..ailemle ilişkilerim zaten çok iyi değildi.bu halimden sonra daha da bozuldu.dayanamıyorum sanki.ufacık bişeyde çıldırcak gibi oluyorum.bağırıyorum çağrıyorum.sebepli sebepsiz ağlıyorum.fena durumdayım.cumt psikologla randevum var.ama o odadan çıktıktan sonra kendimi çıplak hissediyorum.okadar çaresiz...bugün lustrali kullanmaya başladım tekrar.çnkü gerçekten iyileşmek istiyorm artık..

uzun olması herşeyi bilmeniz ve bana iyi yardım edebilmeniz içindi.sorularınız "bu nie böyle şimdi anlamdım" yerine "bunu bunu yap ablacım kardeşim" demeniz içindi.hakkını helal et okumuşsun..anlatımım bozuk olmuş olabilir.çnkü konuyu çok iyi bir psikolojide açmadım.iş yerinde hüngüre hüngüre ağlayarak açtım.halada anlatımım bozuk olabilir cnım çnkü halen kötüyüm.bunun içinde hakkını helal et canım...
peşimi bırakmıyor mu bilmiyorum ama bi müddet sonra tekrar geliyor.peşimi bırakmıyor diyemiyorum çnkü beni sevdiğini düşünmüyorum artık(bunu kabul etmek canımı çok yakıyor,şuan acayip acı çekiyorum).hayatımda istemiyorum diyemedim hiç,ne ona ne kendime ne başkasına.çnkü daha öncede belirttiğim gibi kendimi ona muhtaç gibi,bir parçam onda kalmış ve buda onu kullanıyor gibi hissediyorum kendimi.tamamen iradesiz,toy bir çocuk gibi...

canım kardeşim sağol değerli yorumun için.başına benimkine başlarda benzeyen bişey geldiyse nolur terket o kişiyi.çnkü ben başta yapabilseydim bunların hiçbiri olmayacaktı.hep dedimki tmm buda oldu daha ne olabilrki die.fakat daha da kötü şeyler olabiliyor sonrasında.diyorsun ki "vay be dahada kötüsü olabilirmiş,keşke ozman dur deseydim"..maalesef böyle.bu ilişkide keşkelerim okadar çoktu ki...dediğin gibi aşk yok galiba içimde sindiremiyorum yapılanları sadece..okadar yaşanandan sonra alışkanlık oldu bnde..aynı şeyleri başkasıyla paylaşmayı düşünmek canımı yakıyor.bu yüzden ona saplanıp,bağkanıp kaldım.ama düzelcek kardeşim...
onada söylemiştim."sen beni ya ben evlenince yada öldüğümde anlayacak ve arayacaksın..."

Nilay, ne yaptın dün gelen mesajdan sonra..
İnş güzel bir şeyler söylersin bana..
o mesaja 'ben artık senden vazgeçtim, bir daha bana ulasma, msj atma'diye cevap vermişsindir inş..

sadece peki diyebildim canım msjına..sadece peki diyebildim..görüşmek istemediğini söyledi bana,sanki sadece ben arayıp soruyomuş msj atıyomuşum gibi bana artık senle görüşmek istemiyorum dedi.bende tmm peki dedim.sadece bukdar...kötü şeyler söyleyemedim yine...dünden beri o msjlardan sonra haber yok..bende yapmadım bişey..

kendimi onun gözünde hiç olduğunu anladığım sezdiğim anlar,kendime saçmalıyosun diyodum sonra yaşadığımız güzel şeyler geliyordu gözümün önüne..şimdi okadar canım yanıyorken hiç olduğumu kabul ederken onun gözünde...parçam kopuyor.Allah'ın gücüne gitmesin sanki canımı çıkarıyorlar gibi hissediyorum.nefes alamıyorum...ama evet ben artık onun için bir hiçim...kendimi daha da alçaltmanın anlamı kalmadı..yapabileceğim bişey kalmadı..onun için 4 kişiyi çıkardım hayatımdan..geldi ve ben onları terk edip ona koştum..hayatımda biri olduğunu hiç bilmedi bana gelirken..zaten o geldiğinde de ben dksında bitiriyordum..dediğin gibi onlardan biri benim için doğru kişi olabilirdi..ben elimin tersiyle ittim.ne için?onun için...

tşk ederim yorum için.Allah razı olsun...

ruhum alt üst zaten..dipteyim çıkmak için çırpınıyorum..bunuda kabul etmek canımı çok yakıyor ama haklısın kabul ediyorum artık cinsellik için benimle olmaya başlamıştı son gelişlerinde...Allah'a şükürler olsun öyle bir şart oluşmadı hiç..olması için uğraştı ama olmadı...insan için en önemlisi ruhuymuş..o olmazsa bedeninde anlamı yokmuş...ruhen ölmek üzereyim.kafamın içi çok dolu...bağıra bağıra yeter alın şu kafamın içindekini açıpta die kriz geçirdiğim çok oldu...

gerçekler çok acı...onları kabullemesi daha acı....

nil88 mozarellaya katılıyorum.
ne yani sevgilinle seviştin diyen ömür boyu ona mı bağlanmak zorundasın
istemiş ve beraber olmuşsunuz. tek kızdığım nokta korunmamışsınız o kadar.
ama sırf seks yaşandı diye "eyvahlar ben artık ona ait oldum" vs gibi düşüncelere kapılma lütfen, 200 yıl öncesinde yaşamıyorsun

yok anacım vaktim yok okuyamıycam daha az yazsaydın keşke bilmiyorumkismile

bu adamdan daha ne bekliyosun ki, böyle adam sevilir mi, seninki sevgi değil tutnacak dal arayışı bence, o da seni sevmiyor zaten
çözüm gayet basit, msn face ne var ne yoksa sil, tüm anıları yok et, foto bilmem ne, ve tamamen hayatından ve aklından çıkar, ve mümkünse uzunca bir süre erkek arkadaş edinme, kafanı topla
okulun varsa okuluna işin varsa işine asıl
hayat kızlık zarından ibaret değil, o mevzuyuda kafana takmayı bırak
evet resmen seni kullanmış, (ama sende hayatdaki olasıklıkları biliyodun sonuçta, senin için nelerin önemli olduğunu biliyodun), bunu kabul et ve unut, sürekli bunların yasını tutmanın sana bi faydası yok
yaşanan hiçbirşey boşa yaşanmış değildir, bu olaylardan alacağın dersi almalı, aynı hataları tekrar yapmamak üzere bu defteri kapatmalısın

Allah'a şükür bir süpriz(!),masum günahsız bişey bırakmadı bana..hayatım daha da mahvolurdu.daha da kötüleri var değil mi?daha da kötü duruma düşebilirdim?şükürler olsun....!!!!
ben evlilik dışı ilişkiye normal bakan biri olmadım hiç,çağ ne olursa kim ne yaparsa yapsın...benim kendimi hırpaladığım cezalandırdığım nokta bu...ona bukadar güvenip,sevgisine inanıp yapmamalıydım.ama yaptım..derdim kimin ne düşündüğü değil ki..çnkü gördüm erkeklerin çoğu bunu kabul ediyor.ben şimdi vicdanımla uğraşıyorum.Allah'a nasıl hesap vereceğimi düşünmekle...bu dünya beni bağlamıyor,ben diğer tarafı düşünüyorum...yaparken düşünemedim şimdi düşünüyorum...

yok anacım vaktim yok okuyamıycam daha az yazsaydın keşke bilmiyorumkismile
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
çok dertliydim kısa yazamadım canım hakkını helal et :a015:

artık ondan bir çöp bile beklemiyorum.zaten ne verdi ki ne bekliycem...tutuncak birini arıyordum evet mafoldumben çnkü ailemlede sorunlar yaşıyordum.içimdeki boşluğu ozmanlar o doldurabiliyordu.o bunu yapabildikçe ona dahada yaklaştım ne yazıkki..dahada inandım..hala yaşıyorum ailemle sorunlar,bide onla olanlar cabası..bu defa etrafımda o da dahil kimse yok.nasıl atlatacağım bilmiyorum...o beni kullandı....
yavaş yavaş o defteri kapatmaya karar verdim..

gercekten uzuldum canim yasadiklarini insallah bu huznun artik son olur.gulmek herkesin hakkin.nicin bu haktan mahrum kalacaksin ki. seni kac kere terk etti ne hallere soktu seni artik sende ondan vazgec.birlikte olmussun.senin gibi cok kisi var sevip guvenip birlikte olup sonra yollarini ayiranlar.sen utanma seni terk eden utansin.artik ondan vagec senin kide zaten sevgi degil.baglilik.mecbur hissediyorsun kendini ama degil.Kendini dusun.kendine yeni yol sec.hemen sevgili bulmak zorunda degilsin.Kendini dinle.Hayatina yon ver.ozgurlugun tadini cikar.Tam iste istedigim adam bu dediginde tekrar basla.ama simdi once ruhunu dinlendir.uzulme lutfen.o adam icin degmez.Allaha emanet ol.Bana ozelden de yazabilirsin dinlerim seni.bugun uzulmenin son gunu olsun tamam mi. Hep gul arkadasim.aglarsanda sevincten agla.Degerini bilenler ciksin karsina.opuyorumnanaktan

yaaa canım, hayatta durmak için birilerine ihtiyacın yok, insan doğarkende ölürkende yanlızdır, hayatını sürekli birilerinden destek bekleyerek geçiremezsin, zaten benden sana abla tavsiyesi, hiçbir erkek ona muhtaç, bağımlı kadınlara değer vermez, hem maddi hem manevi kendi ayakaları üstünde duran kadına değer verilir
ailenle aran bozuksa eğer onları idare edeceksin, rölantide götürceksin ailenle ilişkini,
bu arada okulun varsa okuluna işin varsa işine asılcaksın
ileriye dönük planın güçlü olmak olmalı her açıdan
bence sen bu adamı unutmak için kendine meşgaleler bul, öyleki hiç boşvaktin zamanın olmasın, yemek yemeği, wc ye gitmeyi unutacak kadar meşgul tut kendini
yani seni iyileştirecek tek kimse yine sensin, ailen, biz, ya da bi erkek arkadaş değil yani
bak bu benim dediklerimi okuyup geçme düşün

yorumun çok samimi olmuş kardeşim tşk ederim...gülmek en güzel şeydi benim için...yüzümden eksik olmazdı..çok mutlu ve huzurlu bir insandım zamanında..ama hayatım 2 3 yılda değişti.kişiliğim yıprandı,değişmeye başladı.ama toplanacağım Allah'ın izniyle...dualarınızda olmak ümidiyle...

3 hafta önce ayrılmıştık onunla yine. gittiğinde sadece peki istediin gibi olsun demiştim.bu ona ilginç gelmişti.normalde çoktan ağlıyor,kriz geçiriyor olurdum.hatta hastanede olmalıydım o an.ama sadce gözümden 2damla yaş geldi ozman sadece okadar.. iki damla..benden ayrılmasıda doğum günümden 2gün sonraydı.doğum günümü beklemiş belliydi yani..birde ayrılmadan önceki gün cinsel içerikli konuşuyodu bnle yine, taviz vermemiştim o da etkili olmuştur elbet çekip gitmesinde...
stajım başlamıştı ertesi gün..3haftadır o kadar yoğundum ki hiç aklıma dahi gelmemişti.dediğin gibi bir gün hiç yemek yiyemedim yoğunluktan.başka biriyle bile görüşmeye başlamıştım.

dönüşü 1 hafta sonra oldu.hiç bu kadar erken dönmemişti,aylarını alırdı..nie döndüğünü çok iyi anlamıştım.çnkü beni güçlü bırakmıştı arkasında canımı yakamamıştı.bu ona çekici geldi ya da hoşuna gitmedi.bu yüzden geldi.2hafta normal görüştük sallamadım.son 4gün üstüne düşmeye başladım yüz verdim.gene kaldırdım bi tarafını.yine lafını esirgemedi.söyledi söyledi..çekti gitti...bu defa dedi ki görüşmek istemiyorum...bunu nie dedi bilmiyorum.ilk defa dedi.herhalde sevgili olmadığımız için.sevgili olsaydık ayrılalım diyecekti.oysa biz normal konuşuyoduk.görüşmeyelim diyebildi..yıkıldım ama yıkıldığımı ağladığıı belli etmedim.peki tmm dedim yine..gitti..artık aramayı da düşünmüyorum..
yukarda kırımızı ile boyadığım cümlen okadar doğru ki...biz bayanlar keşke bunu anlayabilsek..aslında biliyoruz ama uygulayamıyoruz...

tamam da cnm psikolojinin bozuk olduğunu ve ilaç kullandığını belirtmişsin. mantığın devre dışı kalmış çeşitli hormonal sebeplerden dolayı (seratonin eksikliği vs) ve farkında olmadan hislerinle hareket etmişsin.
allah akli sağlığı yerinde olmayanların kafirliğini bile bağışlamıştır unutma. bunu ne yaptığını bilmediğin karanlık bir döneme say.

Allah inş affeder canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…