Yine bir love story ( sonu ayrılıkla biten) Sizce ne olur :(

Merhabalar,
4 aydır konuştuğum biri vardı , aramız iyiydi. Gün içinde konuşuyorduk. Sevgili, arkadaş arası birşeydik. Covit atlattı zor geçirdi bu dönemi ben yanında oldum hep. Ama süre içinde konumuz covit olmuştu otlardan falan bahsediyordu.sürekli babaanne gibi onu iç, bunu ye diyordu. Ben çalısıyorum ama o çalısmıyordu , ben calıstıgım zamanda bile (yogunum gün içinde) arardım ederdim ama bunun kafası çok dağınık , sorunları vardı. Seviyor muydu onuda bilmiyorum beni görmek için onca yol geliyordu. Geçen ayrıldım , beni aradı yine sorunlardan bahsetti bir çıkmazda olduğunu , herşeyin ters gittiğinden falan bahsetti. Ben yanında olma sinyali verdim ama çok karamsar konuştu. Ben senle arkadaşta kalamıyoruz , ileride böyle devam ederse daha büyük sorunlar olucak sen bana anlatmıyorsun dedim sorunlarını. ( bazı sorunlarını anlatmıyor). Ben sana mutsuzluktan başka şey veremiyorum dedi. Baya konuştuk ama baktım beni ikna etmiyor , ikimiz hakkında konuşmuyor dedim bitsin ozaman ileride daha büyük sorunlar yaşamadan. Kafan dağınık dedim . Birde benle uğraşma dedim. Zaten onla biraz zorda farkındayım.Şaşırdı kaldı telefonda . Birşey demedi. Öyle bitti. Ama kafam onda. Neden bilmiyorum. Arar mı sizce , çok merak ediyorum? Birde buda istiyordu ayrılmayı hemen kabul mü etti diyorum. Seven, deger veren insan açıklama yapıp ikna etmezmiydi diyorum. Öyle işte ... Hepinize iyi akşamlar. Sorunsuz bir hayat diliyorum :)
Ayrılmayı sen istemişsin...
Adam şaşıp kalmış...
Büyük sorun yaşamadan ayrılan sen...
Ikiniz hakkinda konusmadigi icin karar veren sen...
Simdi onun ikna etmesini kabul etmemesini isteyen yine sen..
Adama senin kafan daginik demissin ama senin de ondan asagi kalir yanın yok..
Bitirdigin şeye dönüp bakma...

Ayrilmayi, trip atmak ile kariştirdin. Yaslar 16 sanki. Dogru düzgün olay olmadan (onun bakis acisina göre) ayrildi. Adama laf attib kafan karişik diye, adam niye seni ikna etsin?

X