Yine bir gece ve uyku tutmuyor hadi dertleşelim

Allah yürek ferahlığı versin. Ben de rahatsızdım uyuyamadım, eşim uyuyakalmış oyuncak toplama bahanesiyle onu da uyandırdım öyle takılıyorum ne yapayım.
Boşuna hastalıkta sağlıkla demedik iyi yapmışsın :)

Evet size katılıyorum ben sadece bana benzemeyen birisi ile evlendiğimi malesef çok geç fark ettim şimdi uzaktan sevgililik geçirdiğim için pişmanım aslında
Peki ya olumlu kısımlarını düşünseniz paydalarda buluşsanız belki işe yarayabilir eminim birçok yol denemişsinizdir ama biraz da salmak lazım su akar yolunu bulur

Her yorumu okudum üzerine düşündüm artık eşime yapışkan tavırlar göstermiyorum biliyor musunuz bugün evden o gelmeden çıktım bir arkadaşıma gittim ardından o da işten çıkınca geldi eskide olsa onu beklerdim birlikte gidelim diye ona kapıyı açmak önemliydi benim için suan ise evde yaptığım her davranış sanki onu rahatsız edecek gibi tuhafım pazartesi çalışmaya devam edeceğim diye bana kalem seti almış. Hiç heycan duymadım hatta üzüldüm bilmiyorum sebebini yarın 2 düğüne davetliyiz konumu hatırladığınıza göre çok fazla davetiye aldığımızı belki hatırlarsınız gidesim yok hiçbirine dedi ben de sen bilirsin dedim fikir sunmadim

Evet size katılıyorum ben sadece bana benzemeyen birisi ile evlendiğimi malesef çok geç fark ettim şimdi uzaktan sevgililik geçirdiğim için pişmanım aslında
Hala yanlış düşünüyor olabilir misiniz ? Evliliğimin ilk 2 yılı asla beklediğim ve istediğim adam sen değilsin dedim durdum. Tabii içimden :) sonra kendimle konuşarak dualar ederek onu anlamaya çalışarak farkettim ki oda benim için böyle bir şey söyleyebilir ve ozaman çok ağır olurdu. Değiştirmeye kendimizden başlamalıyız. Konu her ne olursa olsun tabi. Ben severek ve zorluklarla evlendim. Çok zor anne oldum şimdi meyvesini yiyorum .
Sürekli düşünmek yok
Aşırı ince düşünmek hiç yok
Evli olduğumuzu sürekli hatırlatan taraf olmaktan vazgeçtigimde daha az yoruldum :)

Son cumlenizi ne kadar beğendim anlatamam . Ben de vazgeçtim simdi ne yapacağımı bilmiyorum

Kalın yaptığım yer sizin düşünceniz. Aslında o mutlu. Sizin tabirinizle “yapışkan” olmak ilişkiyi bir arada tutacak şey demek değildir. Her şeyi birlikte yapmak zorunda değilsiniz. Böyle olmadığında ilişkiniz bitecek sizi sevmeyecek ya da rahatsızlık olacak diye bir şey yok. Aslında sağlıklı olanda her ilişkide çiftlerin özel alanında olması. Bence zamanla sizede iyi gelecek merak etmeyin. Odak noktanızı eşiniz yapmayın. Nacizane tabi bu söylediklerimin hepsi ama inanıyorum ki çok daha sağlıklı bir ilişkiniz olacak

İnşallah dediğiniz gibi olur .

Rabbım yüreğine ferahlık senin ve ailenin ömrüne bereket sağlık versin ne desek acına çare olmaz ancak burdan,sana en içten dualarımızı,gönderebiliriz seni kalbinden öpüyorum
Oğluma da fatiha okuyun ruhuna yalnız olmadığını bilsin benim için yeterli inşallah kavuşacağım Can oğlumla

Son cumlenizi ne kadar beğendim anlatamam . Ben de vazgeçtim simdi ne yapacağımı bilmiyorum
Eminim şuan en güzel şeyler bile size mutluluk vermiyordur. Maydanoz ile gelse mutlu olurken şimdi en sevdiğiniz şeylerle bile yüzünüzü gulduremiyordur. Bu bir süreç, ben dibine kadar yaşadım ve kendimi kendim iyilestirdim. Bazen görmemek gerekiyormuş. Büyüklerim dediği zaman delirirdim beni düşünmeyen adamı boşarım derdim :) bazı şeyleri gördüm diyelim, aslında yaptığı seylerin hata olduğunun farkında bile olmadığını, yanlışı ona hiç oturup en uygun şekilde anlatani ya da ilk ogrenim şekli ? Belkide bu duygu onda hiç var olmadı dedim ve eşimi anladım. Dedim ya başta da söylediğim gibi sizin hissettiginizi ben dibine kadar yaşadım eski duygularınızı hatırlayın kalbinize benliginize bunları geri kazandırmak sadece sizin elinizde. Bir kalem bile sevindirmeli sizi, kendi içinizdeki davayı artık mahkemeye taşıyın. :)

Bilmiyorum gunlerdir çok üzgünüm konuyu kapattık o da kendince özür diledi ama ben bu noktadan sonra o bahsettiğiniz seviyeye ne zaman sonra gelirim Bilmiyorum. Ben onu yıllarca bekledim iş bulmasını askere gitmesini okulu bitirmesini ben hayata erkenden atıldım ama onu hep bekledim çünkü gerçekten sevdim . Şimdi bunca emekten sonra bana yapışkansın demiş olması kalbime ruhuma ağır geliyor.

beyinleri bizim gibi çalışmıyor fıtratımız yetiştirilir tarzımız belki de ilgi alanlarımız ve çevremiz birçok faktör var. Canım cicimden çok en yakın arkadaş olduğum zaman muhabbet arttı aramızda . Her biri farklı bir tel kıvamı yakalamak için iyice tanımak gerekiyor

Bunca emek.... Burada çok haklısınız size olan samimiyetinden ve çok açık dusuncesizliginden ötürü o kelimeyi etmiş belliki. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Yeter ki siz evliliğinizi kurtarmak isteyin ve eski günlere dönmek isteyin.

Aynen öyle. Annem derdiki erkek milleti değil mi, millet olarak nasıl da ayristirip tek bir hucereye sokmusuz. Bunu da sebepsiz yapmamisiz. Kayınvalidem bana öküz evet ama sende etinden faydalan der :)) tabii espri bu ama katılıyorum yazdiklariniza

Aranılan kan kayınvalide şanslısınız :)

Aslında onlara küçük çocuğumuz gibi davranmaktan vazgeçip kendimize prenses gibi davranınca değere biniyoruz yalan mı ama itiraf edelim anneliğimiz kabarıyor onlara karşı ama onlar doğası gereği sahiplenicidir tek kontrol onlardadır biz yapınca dengeleri şaşıyor şımarık çocuklar gibi oluyorlar bir aile danışmanı demişti bana dengeyi bozmayın diye gerçekten de haklıymış yanlış anlamayın fazlasıyla feminen biriyimdir ama evlilik yürütmek tüm ideolojilerden bağımsız

Katılıyorum ilk 2 senem neredeyse evliliği anlatarak geçti ve baktimki basmıyor kabaca oldu ama :)) kendime bakmaya başladım. Yemeğini bitirmese uzulurdum ya da aksine beğenmedi herhalde diye içten içe kendimi yerdim. Şimdi elime saglik diyorum çayımı alıp kızımla oyun saatine geçiyorum. İlgi beklerken divaneye dönmüş biri iken şimdi ilgi gostermiyosun diyor. Aslında biz kadınlar sorularimizin cevaplarını da biliyoruz da yine de işte :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…