Yine ağlıyorum....

parlaa

SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
415
2
yine ağlıyorum çok ama çok kötüyüm şuan..hemen konuya giricem..az önce erkek arkadaşımın maillerine bakayım dedim tam yatmak üzereydim keşke bakmasaydım bütün uykularım kaçtı şuan perişan haldeyim.bi mail gelmiş kızın birinden ..yüksek lisan yaptığı okuldan arkadaşı..slm xxxx ben notlarıma baktım sen baktın mı bende seninkini çok merak ettim :)) diye bir cevap hemen altına baktım mailin ilk benimki göndermiş meğer ama onun gönderilmilerine girdiğimde öyle bir mail yok silmiş yani..slm xxx işte sınavdan kaç aldın çok merak ettim seninkini..ya belki size küçük bir sorun gibi gelicek ama ben çok kötü oldum ve şuan gözlerim şişti ağlamaktan..uyuyordu erkek arkadaşım hemen aradaım zaten aramızda son zamanlar çok kötü..o gün sınavı olduğunda da kötüydü aramız..bana dediği şey sınavda yan yana oturmuşlar birlikte yapmışlar o yüzden merak etmiş onun kini..o günü de çok iyi hatırlıyorum o sınavı olduğu gün beni hiç aramamıştı..ya o gün birlikte çalıştılar belkide birlikteydiler hep ya ben çıldırmak üzereyim bağırıp çağırdım ona o da bana bağırdı haklıymış gibi ya nefret ediyorum ondan ya..!!!

şuan etrafımda konuşacak derteleşicek kimse yok arayacak kimsem bile yok...nğlur bşyler yazın bana bi akıl verin..okadar boşluktayım okadar yanlızım ki şuan aklıma tek buraya yazmak geldi..şuan uyuyor ve aradığımda bağırıp çağırıyor..ama aramadan iice açıklama dinlemeden rahat edemiyorum..ya napsam şaşırdım çok kötüyüm..

çok fazla üzülme canım ya....sen arkadaşına hiç böyle bir mail ya da msj atmadın mı? sınıf arkadaşlığı iş arkadaşlığında oluyor böyle şeyler.....bence fazla sorun ediyorsun gibi geliyor ama şüphelerin varsa açık açık konuşursun.....

erkek arkadaşına güvenmiyorsun sanırım sen..
arkadaşını merak etmesi normal değilmi?
şimdiden bu kadar kıskançlık krizlerine girip havaya sokma onu bence..kaldı ki böyle bir konuda..:teselli:

ayyy hayatta o kadar çok aglıyacağımız şey varki sen kalkmış neyi dert ediyosun ne var bunda allah aşkına arkadaşıyla gayet usturuplu bi şekilde mailleşmiş

çok teşekkür ederim ama şuan hiç birşeyi sizin düşündüğünüz gibi düşünemiyorum..şuan okadar kötüyüm ki..aklıam neler neler geliyo..o gün aramız kötüydü acaba onunla mı yakınlaştı neler konuştu birlikte çay mı içtiler ya beraber yapmışlar sınavı allahım düşündülçe kafayı yiyorum ben ..

Canım senin durumun hiç iyi değil gibi geldi bana:1no2: ne varki bunda bu kadar kendini harab edicek..insanlar neler yaşıyo gülüm görmüyomusun?? ne ihanetler ne kazıklar yiyolar ..erkek arkadaşın için dünya senin etrafında dönmüyoki..sen onun sevgilisisin..ama onun aynı zamanda arkdaşları var,sosyal bi çevresi var..şimdiden böyle şeyleri kafana takmak seni ilerde,gerçek bi sorun karşısında büyük bunalımlara iter..hatta zarar verir en derininden..notlarını sormuşlar birbirlerine..demekki önemli bi sınavdı ve merak ettiler..ne senin hayatının tek kişilik nede onun..yapma gözünü seviyim..sevgilinin canını da sıkma böyle şeylerle..kendine gel güzelim..a.s.

Ben de kızardım ya..Kıskancım çook...Huy..
Ama yanyana oturup beraber yaptılarsa sınavda,bu yüzden sormuş olabilir.Kendi notunu az çok anlamak için....
Şüphelendiğin başka birşeyler var mıydı ki.. ?

cok büyütmüssün bencede canim..
kötü bisey yapmamis, sana yalan atmamis..
ya o maillerde selam tatlim, kac puan aldin diye bir hitap olsaydi..
böyle bisey yazmamis..
hemen kötü niyet arama bence..
kendinide cok üzmüssün üzüyorsun canim..
eger sen bu maile böyle yaparsan, onuda kendinden iyice sogutursun
ve böylelikle oda zaten baskasina gider..
keske kizmadan bagirmadan önce sadece söyleseydin..
umarim günahini almiyorsundur..

ayyy hayatta o kadar çok aglıyacağımız şey varki sen kalkmış neyi dert ediyosun ne var bunda allah aşkına arkadaşıyla gayet usturuplu bi şekilde mailleşmiş

ya kızın bana bağırın hatta kızızn ki kendime geleyim..ben mi büyütüyorum gerçekten ama birden görünce çok kötü oldum..o an ki psikolojimle bir sürü senaryolar yazdım ..aradım az önce yine bağırdı bana yine uyuyor uyandırdığım için kızıyor..onca arkadaşı varken niye birtek onu merak etmiş peki?

Eee ne istiyorsun ki anlamadım zaten artık nefret ediyormuşsun sevgilinden hıı doğru anlamışım değil mi?

Yahu valla anlamıyorum nedir bu kıskançlık krizleri, bağırıp çağırmalar, ağlamalar sızlamalar ay valla bana bile o kadar itici geliyor ki anlattıkların sevgilinin yerinde olsam uzun bir süre görüşmezdim seninle...

parlaa bendensin kuzum:jeyyar: kıskançlığın önde gideni:eek:
valla sorun heralde arkadaşlık kurması değil benim düşüncem senden habersiz böyle birşey yapması... yani mesajı silmese yine bir şey yok ama gizli gizli yapmış senin sinirinide bozan bu anlıyorum seni canım:teselli:
ama üzülme , boşver... ona uygun bir dille anlat empati kurdur.. baktın anlamıyor ozaman hallet:jeyyar:

yine ağlıyorum çok ama çok kötüyüm şuan..hemen konuya giricem..az önce erkek arkadaşımın maillerine bakayım dedim tam yatmak üzereydim keşke bakmasaydım bütün uykularım kaçtı şuan perişan haldeyim.bi mail gelmiş kızın birinden ..yüksek lisan yaptığı okuldan arkadaşı..slm xxxx ben notlarıma baktım sen baktın mı bende seninkini çok merak ettim :)) diye bir cevap hemen altına baktım mailin ilk benimki göndermiş meğer ama onun gönderilmilerine girdiğimde öyle bir mail yok silmiş yani..slm xxx işte sınavdan kaç aldın çok merak ettim seninkini..ya belki size küçük bir sorun gibi gelicek ama ben çok kötü oldum ve şuan gözlerim şişti ağlamaktan..uyuyordu erkek arkadaşım hemen aradaım zaten aramızda son zamanlar çok kötü..o gün sınavı olduğunda da kötüydü aramız..bana dediği şey sınavda yan yana oturmuşlar birlikte yapmışlar o yüzden merak etmiş onun kini..o günü de çok iyi hatırlıyorum o sınavı olduğu gün beni hiç aramamıştı..ya o gün birlikte çalıştılar belkide birlikteydiler hep ya ben çıldırmak üzereyim bağırıp çağırdım ona o da bana bağırdı haklıymış gibi ya nefret ediyorum ondan ya..!!!

:çok üzgünüm: Sinirlenmekte haklı olabilirsin canım ama sakin ol öncelikle. :eek: Arkadaşın sana açıklamasını da yapmış hem bak. Belki o gün sınavla ilgili bir konu oldu nasıl geçti iyi- kötü v.s gibilerinden arkadaşında merak etti gerçekten başka bir niyeti yoktur bence hemen aklına başka şeyler getirme yerimseniben Belki aranızın bozuk olması nedeniyle bu kadar tepki veriyosun :uhm: Erkek milleti hepmi böyle anlamıyorum ki haklıda olsa haksızda olsa bağırıp çağırıp kendilerini ispatlamaya çalışırlar kötükedihüso :mymeka: Sakin bi şekilde açıklama yapmak yok yani :eek:klava:

Abartmamalısın bence bende sandımki aşkım canım yazıyor
anlaşıldı sen çok kıskançsın......
Üzme kendini takma kafana küçük ayrıntıları..........
Boşver sen hayatın acımasızlıklarını görmemişsin herlde bu kadar ağlancak ne var.. Millete karısını aldatıyo çocuğun bırakıp gidiyo dayak yiyoo ooooooooo
Sana açıklamasını yapar üzlme düzelir aranız......
sevgiler.........

Öncelikle niye erkek arkadaşının maillerine bakıyosunkiCADIARZU
Bu bir güvensizlik örneğidir bence:nazar:
Ayrıca niye erkek arkadaşının kız arkadaşı olamazmı? sadece erkeklerin olduğu bir okulda okumuyor dimii
:nazar:

başak şüphelendiğim birşey olmadı şuana kadar yani çok kıskanç olduğum için yine ufak tefek şeyleri büyüttüm ama okadar kıskancım ki artık hastalık haline dömnüştü..kendimi yiyip bitirmekten bıktım usandım..şuan gözlerim balon gibi adeta.bana birlikte yaptık yan yana oturduk dedi yan yana oturmaları bile beni çileden çıkardı..birlikte yapmış olabşlirle niye birtek onun kini soruyor ya niye...

bence şu an arama..
benide uykudan uyandırsa kocam bende kızarım hemde ne kızmak..
sorabilir canım ardında art niyet arama..
sen de canını sıkıp üzülme..bir şey olacaksa sen ağlasanda sızlasanda olacak zaten..önüne geçemezsin..
ama bu şekilde de eşeğin aklına karpuzu sokma..

yalnız YİNE ağlıyorum yazmışın demekki daha öncelerde de ağlattı ki yine ağlıyorum diyosun yoksa zaten bu olaya da aman yaa neyse ney deyip geçerdin
ama gerçekten de mail çok masum pek bi kötülük yok ima da yok gerçi seni annıyorum olay ne öğrenip bi tartıp ondan sonra uyumak istiyosun ve konuşup olayı anlamadığın içinde için içini yiyiyo aklına bi sürü şey geliyo bu akşamlık unut yarın sor bütün sorularını hiç içinde bişey kalmıcak şekilde

başak şüphelendiğim birşey olmadı şuana kadar yani çok kıskanç olduğum için yine ufak tefek şeyleri büyüttüm ama okadar kıskancım ki artık hastalık haline dömnüştü..kendimi yiyip bitirmekten bıktım usandım..şuan gözlerim balon gibi adeta.bana birlikte yaptık yan yana oturduk dedi yan yana oturmaları bile beni çileden çıkardı..birlikte yapmış olabşlirle niye birtek onun kini soruyor ya niye...

abartma artık canım..
sen bence al bir bitki çayı eline iç,sonrada duşa gir..
rahatlarsın..

Parla bu kadar kıskanç ve bu kadar yargısız infazcı olursa,sevgilisi daha çooookk gizli kapaklı işler yapar..erkekleri birazda biz itiyoruz yalan söylemeye,dolap çevirtmeye..tepkilerimizden ,kıskançlıklarımızdan,kaprislerimizden korkuyolar..onları yaşamaktansa siliverir işte yazdığı mesajları,mailleri..tuzsuz aşımm ağrısız başım hesabı..

X