Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende varim kizlar 7 yil oluyor bizimde iki defa ikiz gebelik ilki dusuk digeri erken dogum pesine bir kimyasal gebelik onun pesinden 8 haftada gelismeyen embriyo ve kurtaj tup bebek . Bir sekilde hamilelik oluyor ama pesi gelmiyor iste hersey nasip benimde dualarim var onlari herseferinde okuyordum hatta bir kac arkadasada gondermistim onlar bebeklerine kavustular benim gorevim bu dualari yaymak galiba artik boyle dusunuyorum

Sende kan pıhtılaşması olabilir canım ona baktırdın mı

Hoş geldin canım Allah tez vakitte sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah üzülmek karamsarlığa kapılmak yok sen en azından hissetmiştim bak o duyguyu ben onu da hissetmedim hic

Hemen yarın basliyalim isterseniz dua seçelim sırayı oluşturalım yarında okumaya başlarız birbirimize

Sende kan pıhtılaşması olabilir canım ona baktırdın mı
Evet canim var nerdeyse 5 yildir igne kullaniyorum genetikte cikmisti suan hatta bile kullaniyorum rahmimde basiklik var tek gebelik icin ugrasiyoruz ikizi tasiyamiyorum tek gebelikte nasip olmadi iste embriyonun kalbi atmadi artik su virus illetinden sonra tup denemelerine devam

Belki gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebis

Hoş geldin canım Allah tez vakitte sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah üzülmek karamsarlığa kapılmak yok sen en azından hissetmiştim bak o duyguyu ben onu da hissetmedim hic
Evet canim tabiki bunada sukur ama ben artik olmamasina raziyim olur gibi olup olmamasi cok aci mezar basina gitmek hayallerin yikilmasi tabiki Rabbim ne nasipettiyse onu yasiyoruz isyanim yok ama artik hamileyim demeye utanir oldum calistigim icin hamileliklerde doktor rapor veriyor calistirmam seni dinleneceksin diyor basliyoruz rapora sonra hop geri donuyorum işe

Olacak olacak ben inanıyorum arkadaşın dediği gbi belki gerek kalmaz kendiliğinden olur ama bildiğim kadarıyla senin gebelikte sürekli iğne yaptırman gerekiyor benim arkadaşım da 5 tane düşük yaptı kan pıhtılaşmasından ama şuan hamile ona evlat veren rabbim bizede versin tez zamanda sana versin inşallah

Sabır canım nabalim bizimde sınavımız bu

Amin insallah cumlemize versin nekadar isteyen varsa allahim kimsenin kucagini bos birakmasin evet gebeliktede hic aksatmadim igneleri zaten hatta ekstra igneler ama nasip iste olmayinca olmuyor

Kur falan denediniz mi hiç boş durmayın bu sırada keçi boynuzu özü çok faydalı benim eşimde işe yaradı deneyin sizde
Aktardan birsuru macun almistim bende hepsini birbirine karistiriyoruz ondan yiyor sabah aksam ama bu ara virusten dolayi cikamayinca kaldi bende ise yaradigini dusunuyorum macunlarin

Amin insallah cumlemize versin nekadar isteyen varsa allahim kimsenin kucagini bos birakmasin evet gebeliktede hic aksatmadim igneleri zaten hatta ekstra igneler ama nasip iste olmayinca olmuyor

Rabbim geciktiriyorsa daha güzelini vericek demektir senin dünyalar tatlısı bi kızın olcak benim hislerim kuvvetlidir sabret allah büyük canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…