Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok dua edeceğim size kimseyi tanımıyorum , çok temiz kalpli iyi biri olduğum da söylenemez ama belki dilek kapım acıktır belki bir şekilde Allah’ın rızasını kazanmissimdir da Kabul olur insallah

Ben yumurtlama hissetmemistim kullandigimda ama clife da cok iyi anladim yumurtlamayi

Hoş geldin canım tabiki ederim zaten dualarında isteyen herkes var en iyi biz anlarız birbirimizi Allah isteyen herkese yaşatsın o duyguları

Çok dua edeceğim size kimseyi tanımıyorum , çok temiz kalpli iyi biri olduğum da söylenemez ama belki dilek kapım acıktır belki bir şekilde Allah’ın rızasını kazanmissimdir da Kabul olur insallah
Demeyin öyle kalpler Rabbimin elinde elbet bizi duyuyor biz isteyelim inşallah ulaşırız miniklere Allah razı olsun

Hoş geldin canım tabiki ederim zaten dualarında isteyen herkes var en iyi biz anlarız birbirimizi Allah isteyen herkese yaşatsın o duyguları
Çok teşekkür ederim ben buraya gelince mutlu oluyorum çünkü burda beni anlayan aynı duyguları yaşayan güzel yürekli insanlar var inşallah bizlerin ve isteyen herkesin melekleri bi an önce gelir

Selâm kizlar bende. 8senedir evlat hasretiyle yanip tutusanlardanim 1dusuk yasadim 2 asilama oldum ilac tedavisi gordum hayit otu denedim 1 ay gecen ayda clife macun kullandim hicbiri beni asretime yakinlastiramadi

Allah büyük inşallah en kısa zamanda gebe haberini paylaşırsın burda stres yapmayalım kızlar gerisi gelir bence

Çok teşekkür ederim ben buraya gelince mutlu oluyorum çünkü burda beni anlayan aynı duyguları yaşayan güzel yürekli insanlar var inşallah bizlerin ve isteyen herkesin melekleri bi an önce gelir
Aynen öyle canım burdan birbirimize ettiğimiz dualar bile umutlandiriyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…