Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende varım 5 sene olacak umudumu hiç yitirmedim aşılama ve bi kaç kez klomen kullandım tutmadı malesef bu ay daha çok vitamin almaya başladım omega önümüzdeki ay içinde ovulasyon testi düşünüyorum çapa da tedavi için evrak topluyordum ama malum durumdan dolayı beklemedeyiz Allahım isteyen herkese nasıp etsin bana da dua edin olur mu
Çok dua edeceğim size kimseyi tanımıyorum , çok temiz kalpli iyi biri olduğum da söylenemez ama belki dilek kapım acıktır belki bir şekilde Allah’ın rızasını kazanmissimdir da Kabul olur insallah 🙏

Bende o şekilde içiyorum ama kahvaltıdan sonra bi bardak içiyorum bende adet düzensizliği var doktor polikistik yok dedi ana fshım 11.22 çıktı . Bir daha hormon testi yapacaktım ki malum corona çıktı erteledim bende. Sanki iki gündür kaşığımda ara ara agri oluyor yumurtlama filan mi yaptı diye düşündüm hayıt gerçi bu kadar kısa sürede etkisini göstermez bence
Ben yumurtlama hissetmemistim kullandigimda ama clife da cok iyi anladim yumurtlamayi

Bende varım 5 sene olacak umudumu hiç yitirmedim aşılama ve bi kaç kez klomen kullandım tutmadı malesef bu ay daha çok vitamin almaya başladım omega önümüzdeki ay içinde ovulasyon testi düşünüyorum çapa da tedavi için evrak topluyordum ama malum durumdan dolayı beklemedeyiz Allahım isteyen herkese nasıp etsin bana da dua edin olur mu
Hoş geldin canım tabiki ederim zaten dualarında isteyen herkes var en iyi biz anlarız birbirimizi Allah isteyen herkese yaşatsın o duyguları 🙏

Çok dua edeceğim size kimseyi tanımıyorum , çok temiz kalpli iyi biri olduğum da söylenemez ama belki dilek kapım acıktır belki bir şekilde Allah’ın rızasını kazanmissimdir da Kabul olur insallah 🙏
Demeyin öyle kalpler Rabbimin elinde elbet bizi duyuyor biz isteyelim inşallah ulaşırız miniklere Allah razı olsun 😍

Hoş geldin canım tabiki ederim zaten dualarında isteyen herkes var en iyi biz anlarız birbirimizi Allah isteyen herkese yaşatsın o duyguları 🙏
Çok teşekkür ederim ben buraya gelince mutlu oluyorum çünkü burda beni anlayan aynı duyguları yaşayan güzel yürekli insanlar var inşallah bizlerin ve isteyen herkesin melekleri bi an önce gelir 😘

Selâm kizlar bende. 8senedir evlat hasretiyle yanip tutusanlardanim 1dusuk yasadim 2 asilama oldum ilac tedavisi gordum hayit otu denedim 1 ay gecen ayda clife macun kullandim hicbiri beni asretime yakinlastiramadi

Allah büyük inşallah en kısa zamanda gebe haberini paylaşırsın burda stres yapmayalım kızlar gerisi gelir bence

Çok teşekkür ederim ben buraya gelince mutlu oluyorum çünkü burda beni anlayan aynı duyguları yaşayan güzel yürekli insanlar var inşallah bizlerin ve isteyen herkesin melekleri bi an önce gelir 😘
Aynen öyle canım burdan birbirimize ettiğimiz dualar bile umutlandiriyor beni 😍🙏

X