Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
konu çok güzel birlkte paylaşım yapıp birbirinize destek olmak..,artık akşamları benim dualarımda olacaksınz Bnde size destek olucam İnşAllah Allah size birr ann önce nasip eder hepinize,Hayırlı eşden hayırlı çocuklarınız olsnn kızçeler

Amin canım benim sağol sen hamile misin

Onerebileceginiz hacet duası var mı
İnne rabbeke hüve'l hallăkul-alim 1267 kere muhakkak ki rabbin herturlu yaratma seklinu bilir
Ya varis 707 kere
Allahumme ya evvelu 100 kere
Cumalari ya evvel 1000 kere
Allahumme Ya semiu hic konusmadan 100 kere dualar kabul olsun diye
Allahumme ya mücib 60 kere
Ya allah ya rahman ya rahim ya kavi ya kadir 70 defa hacetler kabul olsun diye

Bismillahirrahmanirrahim"

"Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.)(c.c.)'ın adıyla;

"Hüvallahül halikul bariu." Anlamı; O yaratandır ve yoktan var edendir demektir. Bu ayet 1054 defa okunur.

Rabbi heblî minlledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî'uddü'âi.

Anlamı: “Ey Rabbim! Bana katından temiz bir soy ihsan eyle, şüphesiz sen duayı işitensin!”
Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”
bu dualarda var ama canim sayi olarak bilemiyorum bunlari belki okumak isteyen olur kendi icin Mucizemm222

Sağol canım benim bu gece okuycam Allah nasip ederse diğer arkadaşımız da 1000 kevser suresini söylemişti dua zinciri için hangilerinden basliyalim
Hiç farketmez amaç dua etmek birbirimize destek olmak hangi dua derseniz benim kabulum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…