Yıllarca aldatıldığımı çok acı şekilde öğrendim

En güzeli mantıklı düşünmek duygular bazen bir işe yaramaz dediğim gibi sizin için hayırlısı olsun
Çok tecrübeli değilim ama etrafimdan gördüğüm kadarıyla effetseniz kendinize zarar vermiş olacaksınız her ayrıntıyı güzelce düşünün .

Şuan canınız yanıyor evet.Ama zamanla soğuyacak.Tiksinti kalacak sadece.Boşanın bu adamdan maddi olarak sonuna kadar alın.Sakın çocuğumun babası diye de acımayın.O çocuklarının annesini kandırırken size hiç acımadı yüreği sızlamadı çünkü.Unutmayın bu yuvayı siz dağıtmadınız onun yalanları ve yaptığı ahlaksızlıklar dağıttı.Ağlamalarına falan inanmayın ortaya çıkmasa devam ederdi adamın kumaşı bozuk çünkü.Biraz dirayet inanın sonu çok güzel bu yolun.Hem sizin için hem çocuklarınız için...

Kendinize ve ona bir sans verin. Aile terapistine gidin mutlaka. Bu yuva kurtulur. Kendinize zaman verin. Acilariniz zamanla kullenecek. Detaylar onemli degil, akliniza geldikce soyle dusunun, olmus bir kere, insan zaafi ve hormonlari bunlari yaptirtmis, ayni kedi kopekler gibi hayvani hislerle yapilmis. Simdi siz guclusunuz, ailenizi kurtarabilirsiniz. Ama sakin basina kakmayin , sonra gene evden uzaklasip macera aramasina firsat vermeyin. BERABER AILE TERAPISINE GIDIN LUTFEN. Siz kazanacaksiniz.

Son düzenleme:
Tesekkür ederim. Bana dua edin biranevvel Kolay bir sekilde huzura kavusayim

Bir kadin yok ortada, hep parali kadinlara gitmis... senin basina böyle bir olay geldimi yani aldatildinmi?bu öyle kolay hazmedilecek affedilecek bir durum degil. hani mücadele savas yazmissin kocani o kadina birakma yazmissin, arkadasim öyle bir durum olsa bunu asla yapmam o kim bulunmaz hint kumasimi acliktan ölecegimi bilsem dönüp bakmam..

Esiniz iyi merhametli biri olsaydı sizi düşünseydı evliliginizin başından beri cinsel sorunları bahane edip paralı kadınlara gitmezdi. Onlara para yedirecegine birlikte evlilik terapistine gitmeyi teklif ederdi..
Siz eşinizin bu durumuna sabrermissinz o ise kendi zevkini düşünüp sağlığını hiçe sayıp o kadınlara gitmiş. Artık herkes biliyor para karşılığı ilişki yaşayan kadinlardan hastalık geçebileceğini eşiniz bilmiyor muydu zamanında. Böyle yaparak da sizin hakkınızda girdi.
Aldatması mi sağlığınızı riske atması mi
Sizi yıllarca cinsel açıdan zor durumda bırakması mi hangisini affedeceksiniz
Hepsini affedip nasıl devam edeceksiniz?
Çocuklar küçük de olsa evdeki huzursuzluğu sevgisizligi hisseder. Siz onlar için bu evliliğe devam edip mış gibi yaşarsanız onlar bu huzursuz ortamdan etkilenir fazlaca.
60lı yaslarda değilsiniz gençsiniz gayette çalışabilir gecinebilirsiniz. Ailenizden destek alırsınız.
Eşiniz sorumsuz davranmanın cezasıni çekmeli bana göre. Sizi sevseydi zten böyle bir davranışta bulunmazdi.
Hepimizin evliliğinde sorunlar var ama tutup da başka yerlere gidip cinsellik yaşamıyoruz.

Ayrıca hep şunu derim. Çocuk için devam eden mutsuz evliliktense ayrılmış ama huzurlu evde büyüyen çocuk daha şanslıdır.
Huzursuz bir ailede büyüdüm. Artık ailemle yaşamıyorum. Ama çocukluğumda kavga hakaret kötü söz küfür hep duydum. Belki ayrilsalardi daha mutlu bir çocukluk geçirirdim

Yazdiklarinizda o kadar haklisinizki InsAllah en kisa zamanda dogru karari vermis olurum yüküm hafifler ve önüme bakip mutlu olurum.

Yaşadıklarınız çok zor Allah yardımcınız olsun. Keşke evden siz değilde eşinizi gönderseydiniz. En azından çocukların düzeni bozulmamış olurdu.Birşey sorucam bu testi kadın doktoru 6 ayda bir yapmıyormu?

O evde durmam mümkün degildi boguluyordum sanki herseyi parcalamak istiyordum... bu test - hpv , almanyada bu seneden ( bu yil yürürlüge girdi) itibaren 3 senede bir yapilacak.

Çocuklarının boynu bükük kalmaz bunun için kendini üzüyor san üzme boşuna.

Bu nasıl bir saçmalamaktır ya.Allah size gurur versin.

Siz hastalık kaptım diyorsunuz. Ölürseniz o adam yeni birini bulup üç çocuğunuz ile yaşayacak. Bu hastalıktan ölenler var biliyorsunuz değil mi? Sizce bunun ötesi var mı? En fazla 3 gün ağlar eşiniz o da sizi sevdiği için değil. Seven adam aldatmaz. Sizin ölümünüze sebep oldum dşye ağlar. O da en fazlası yani. Sonra ver elini yeni yeni maceralar. Aşkımdan öldüm bittim diyenler yenisini buluyor. Kendini size adatacakmışmış. Yakalamasanız daha neler yapardı. En son şu tarihte gittim lafına da inanmayın

Konu sahibi hayat kadınları yüzünden hastalık kapmış. Neyin şansı Allah aşkına? Rahim ağzı kanserinden her sene kaç kadın ölüyor. Aile terapisti kadıncağızın hastalığını tedavi edecek mi? Bu yuva kurtulsun ama ya konu sahibi kanser olursa

Evet bunun farkindayim, risk 200 kat artiyor! InsAllah Rabbim beni yavrularima bagislar ve bu hastaliga yakalanmam.
Ama biliyormusun aldatilmis olmanin acisi kat kat daha agirmis hasta oldugunu ögrenmekten...

Şu devirde eşini aldatmayan kalmadı artık çogu kişinin ruhu duymuyor benim eşim yapmaz diyorlar çok nadir artık aldatmayan öncelikle iyi düşün doğru kararlar ver eşini seviyor musun o seni seviyor mu bu konuyu güzelce konuşun ve mutlaka psikolog dan yardım alın beraber kendi kendinize karar vermeyin

Ben sizin asil konunuzu okuduktan sonra mesajimda duzenleme yapip o kadin ifadelerini cikartmistim. Fakat aynen yayinlanmis. Yapmayin cocuklariniz var . Tek bir kadin olayi olmamasi daha iyi. Cunku duygusal boyutu daha agir oluyor. Benim basima geleni soylesem..... Nasil dayandin diyeceksin ama hikaye cok uzun . Nefretinizin altinda sadece aldatma olayi degil de onun sizi yillarca ezmis olmasi yatiyor sanki. Iste butun bunlarin analizini bir profesyonel terapist yapabilir. Eger o da fayda etmezse ayrilin o zaman.

benimde iste duymamis hemde yillarca.. baska bir sehirde calisiyordu, sabah ise aksam eve gelirdi vakitlice, öyle tek basina gezmesi tozmasi yoktu Evcil biriydi, biryerlere beraber giderdik, telefonu hep ortaliktaydi sifresini bilirdim „gizilisi“ yoktu aslinda!... ama iste güvenmemek gerekirmis! Ögle arasi is yerindeyken paydosa cikiyorummdiye cikip ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…