Yıllarca aldatıldığımı çok acı şekilde öğrendim

Bir de benimki de ben öğrenip yıkılınca ağladı yalvardı cok pisman göründü beni zorla cift terapisine ikna etti aylarca terapi aldık sen benim yasama sebebimsin artık hayatımı sana layık bi adam olmaya adayacagım bir ömür borcluyum sana bunu nasıl yaptım kendimi affedemiyorum bilmem ne iki ay bu ve buna benzer türlü laflar saydı diz çökmeler aglamalar gel gelelim hepsi yalan cok iyi rol yapıyorlar cok iyi. Merhametli birisi bunu yapmas yapamaz ama sizin merhametinizi kullanmayı iyi biliyor sizin cektiğiniz acıyı asla hissedemez, psikologumuza bile yalan söylemis ben bi affettim döndüm dedim sonra bi sürü sırlar daha cıktı ortaya kendisi de iyice yüzsüzlesti korona biter bitmez bosancaz.. Ama o kadar garip geliyor ki o adam bu adam olamaz diye insan kendini yiyor bal gibi de rol yapıyorlar ama:KK43:
Aynı benim ex. O da yalvar yakar, aile terapisi bilmem ne yalanları. Gittik iki kere sonra salladı. Keşke hiç affetmese idim diyorum. Almanya şartları nasıl bilemem ama lütfen mesajları saklayın. Nafaka ve tazminat alır, hayatınıza bakarsınız. Ömür boyu bu acı ve kendinize olan saygınız tükene tükene devam edecek böyle... Tabi şartlarınızı siz bilirsiniz. Bize anlattığınız kadarıyla hayatınızi evliliğinizi biliyoruz. Eksisi artısini hesaplamak da size kalmış.

Aynı benim ex. O da yalvar yakar, aile terapisi bilmem ne yalanları. Gittik iki kere sonra salladı. Keşke hiç affetmese idim diyorum. Almanya şartları nasıl bilemem ama lütfen mesajları saklayın. Nafaka ve tazminat alır, hayatınıza bakarsınız. Ömür boyu bu acı ve kendinize olan saygınız tükene tükene devam edecek böyle... Tabi şartlarınızı siz bilirsiniz. Bize anlattığınız kadarıyla hayatınızi evliliğinizi biliyoruz. Eksisi artısini hesaplamak da size kalmış.
Şuan boşandınızmı? Ve çocuklarınız varmı?

Benim babam da annemi yıllarca aldattı şuan da aldatiyor eminim. Annem hep bizim için katlandığını söyler. Ama biz ona teşekkür etmedik hic bir zaman hatta neden boşamadin neden ayrılıp çalışmadin deriz. Çünkü ikisi bir arada mutlu değil ve bu yıllarca bize de yansıdı. Kucuklugumdeki kavgaları hic unutmuyorum. Ben babam yüzüne hep ezik bir çocuk oldum ilkokulda ortaokulda şuan lisedeyim ve hala eziliyorum. Çünkü bir olay olduğunda okula gelen bir babam yok. Eğer böyle bir baba olacaksa hic olmasın daha iyi inanın. Şuan on altı yaşındayım babam bizden uzakta bir şehirde çalışıyor bu şehirde iş bulamadı. Yaz gibi biz de tasinabiliriz. O yokken nasıl rahatiz anlatamam. Çok mutluyuz her yere gidiyoruz geziyoruz kız kıza vakit geciriyoruz evde kavga yok falan. Uzun lafı kısası boşayin. Çocuklar engel değil hatta daha çok sebep. İnşallah her şey sizin için çok güzel olur. Benim annem cesaret edemedi savaşmaya biz mutsuz olduk ama inşallah siz cesaret edersiniz 💓

Okurken eşinizden benim midem bulandı.
İyi baba 5 dk zevki için bunu yapmazdı. Siz onu beklemişsiniz, yıllarca idare etmişsiniz.
Yıllar boyu devam etmiş aldatması bu nasıl pişmanlık anlamadım.
Duygusal bağ kurup aldatan da hain ama para karşılığı yapan daha çok midemi bulandırıyor.

Aşırı pişman, yalvarıyor yakarıyo... en son 2017 de gitmiş ve tövbe etmiş bir daha gitmemiş. Herşeyi anlattı .. yapamıyordu benle kafasında beceriksizlik korkusu ...
oradada yapamadığı çok olurmuş yapamazmış ama .. detaylarınıda anlattıda buraya yazamıyorum.
psikolğa falan gitti benimle aile terapistine gitmek istediğini söyledi, herşeyi düzelteceğine... Bana ve çocuklarıma borçlu olduğunu çok büyük derin vicdan azabı çektiğini, Kendini artık bizim için adamak istediğini, bu tokatın çok büyük olduğunu ve gözünün açıldığını gafletten uyandığını bunun gibi bürsürü şeyler...
Ama ben onun sesini dahi duymak istemiyorum hiç telefonlarını açmadım açmıyorum, sadece whatsapp üzeri yazışma.
İnsan böyle bir durumu aşmak için neden en yakınından, eşinden yardım istemez de çareyi dışarıda arar? Erkeklerin hep bir bahanesi var, her koşulda. Beceriksizlik korkusuymuş..Siz cinsel tatminsizlik nedeniyle çareyi dışarıda arasaydınız, öğrenseydi yalvarsanız yakarsanız geri döner miydi?
Sıkıntınızı anlıyorum, ev üstüne ev kurmak gerçekten zor hele ki 3 çocukla ama geri döndüğünüz anda karşınızdaki insan iyice arsızlığı eline alacak. Aldatan bir daha yapar bir kere affeden sonra da affeder..iyice yüz göz olunan bir ilişki ve buna şahit olan çocuklar. Çocuklar her şeyi anlıyorlar. Çocuklarınıza bunu yaşatmayın.

Mesleğiniz var mı? Varsa, korona bittikten sonra bir yaşam kurabilirsiniz. Bir süre sabredin, inanıyorum başaracağınıza.

Yaptıklarına değil yakalandığına pişman eşiniz. Sağlığın yerini hiç ama hiçbirşeyin tutmadığını tüm dünya aynı anda idrak ediyoe şu sıralar. Siz de fiziksel ve ruhsal sağlığınıza bu kadar zarar veren insandan kendinizi koruyun bence.

X