Yıllarca aldatıldığımı çok acı şekilde öğrendim

Doktorunuzu dinleyin, biz bir şey yapamayız bu konuda, en doğru kararı siz verebilirsiniz, kendinizi bizden iyi tanıyorsunuz neticede. Gerekirse psikolog yardımı da alın.
En basinda hemen Psikologa gittim gakat suan ailemin yaninda oldugum icin gidemiyorum ailem baska uzak bir sehirde...

Evet cok dogru yazmissin...

onunla kesinlikle birlesmek istemiyorum, affetmek zaten mümkün degil... bu bekleyis bu belirsizlik beni mahvediyor...

Tek diyeceğim şey cocuklarınızı bahane etmeyin bi önce ki konuyu okuyarak diyorum bunu kimse babasız falan kalmıyor çünkü
Evet kalmiyor biliyorum. Insan basina ne gelecegini bilmedigi icin böyle düsünüyor belkide.

Bu yazınızı okusaydım yorum yapmazdım siz kararınızı vermişsiniz aslında sadece destek bekliyorsunuz birileri size evine dön desin diye adam size ne bulaştırdığının farkındasınızdır umarım

Henüz karar vermedim, verseydim evimde olurdum burayada yazi yazmazdim! Evet ne bulastirdigininda farkindayim!

Oncelikle allah yardımcınız olsun
Ileride olacakları söyleyeyim tahminen siz affetmedim ama çocuklarım için diyip o eve geri Döneceksiniz zamanla aranızda düzelecek ama sizin Beyniniz sürekli kendi kendine konuşacak takıntı olacak ve birgün affettiginiz için pişman olacaksınız .
Burada birçok arkadasimiz hikayelerini paylaşıyor sonuçlar genelde aynı
Eger merhameti vicdanı olsaydı böyle birseyi zaten yapmazdi çocuklarını dusunseydi yapmazdi .
Geçen gün bir arkadasimiz konu açtı babası sürekli annesini aldatiyormus ve cok huzursuz olup o evde zorla durdugundan bahsetti ne kadar kötü hiçbir çocuk annesi icin bunu istemez .
Sizin için en güzeli en hayırlısı olsun

Eşiniz zaten kötü bir eşmis, birde üstüne ahlaksız bir adam olduğunu öğrenmiş oldunuz.
Mükemmel giden hayatınız bir anda ters düz olmamış, yıllardır sabrediyormussunuz zaten.
Yetmemiş sıze hastalık bulaştırmıs.

Çocuklarınızı bahane etmeyin diyeceğinim evet, çünkü biraraya geldiğinizde iyi bir aile tablonuz olmayacak zaten.

Eşiniz gerçekten pisman olsa size insan gibi davranırmış ki pişmanlığının hiçbir önemi yok bu konuda. Sizi pişmanlığına inandırmasina izin vermeyin.

Allah gönlünüze genişlik versin.

abla kızma yargılamıyorum haddim değil ama bu adam size çok çirkin bi hastalık bulaştırmış Allah korusun bunu farketmeyedebilirdiniz ilerde çok büyük dert de açabilirdi sağlık çok önemli. sırf bunun için bile soğuman gerekir içinin yangınını söndür artık hpv virüsü bulaştırmış kocaya nasıl sevgi beslenir ki zaten çok mide bulandırıcı. Allah izin verirde şu hastalığı atlatırsak hızlı bir şekilde boşanma davası açmalısın hiç gözün korkmasın benim ablamın bebeleri( biri 5 diğeri 8) hergün babalarının annesine davranış şeklini tartışmalarını çocuklara bağırmasını ve ne kadar tiksindiklerini anlatıyorlar okulda sokakta. böylesi daha mı iyi ?

Allah razi olsun tesekkür ederim güzel dileklerin icin. karar verememek cok kötü birseymis. Böyle tecrübeli kisilerin bilgisine cok ihtiyacim var. InsAllah hakkimizda hayirlisi olur. Burada almanyada kurumlar var bosanmak isteyenler icin,destek cikiyorlar böyle durumlarda elime telefonumu aldim tam orayi arayacaktim telim caldi, doktorum ( hic beklemiyordum aramasini) bana acele etmemem gerektigi söyledi, bu cocuklar icin iyi olmaz dedi cünki hersey cok yeni biranda pat diye “oldu, vede suan uzaktayim ailemin yaninda ( ailem baska sehirde) babalarini göremiyorlar cocuklar tatil yapiyoruz zannediyorlar. Zamani iyi degerlendir düsün acele karar verme dedi.

A
Amiin Allah razi olsun. Tesekkür ederim güzel yazin icin. Aklina geldikce dua et benim icin...

Boşanmak en doğrusu gibi gözüküyor ama bu senin hayatına da bağlı biraz tabi, yine de belli ki ailen arkanda en azından... Dava açınca sadece aldatma sebebiyle değil bu hastalığı sana bulastirip hiçbirşey olmamış gibi hayatına devam ettiği için de tazminat iste lütfen, bu mümkün...

Cok üzgünüm Allah ablaninda yardimcisi olsun, ne güzel dertlesebilecegi bir kardesi var yaninda. Ben kimselere icimi dökemiyorum. Icim yaniyor...

Bunu bende düsündüm, bosanma davasi acarsam bunu mutlaka dile getirecegim.

Pişman da olsa bu aldatıldığınız gerçeğini değiştirmiyor malesef. Ben bu durumda olsam çocuklarımı düşünmem kusura bakmayın yani. Hpv kapmışsınız basit bir şey değil. İlerlese kansere bile sebep olabilen bir şey. Benim eşim bunu yapsa isterse yalvarsın geri adım atmam. Benimde iki küçük çocuğum var. Ve aldatan kişi eşiniz. Çocuklarınız neden size, bizi babamdan niye ayırdın? diye sorsun ki? Bunu babalarına sorsunlar. Size ve ailesine ihanet eden o çünkü. Benim her zamanki düşüncem şu. Aldatan kişi ailesine de ihanet etmiştir net. Neden ben çocuğum babasız büyümesin diye düşüneceğim ki? Bunu babası düşünsün. Aldatınca boşanma olacağını bilmiyor mu? İsterse köpekler gibi pişman olsun affetmem.

Cok üzgünüm Allah ablaninda yardimcisi olsun, ne güzel dertlesebilecegi bir kardesi var yaninda. Ben kimselere icimi dökemiyorum. Icim yaniyor...

benim ailem çok sığ görüşlü sürekli kocanın yanına dön dediler elalem ne der korkusundan geçimimiiz bozulur korkusundan onlarda kendince haklı çocuklar aşşşşırı yaramaz aşşırı alt katta da abimle eşi var ve ablamla araları bozuk babamdan korkuyor bu yüzden boşanamıyorda. abla yat kalk dua et ailen sana kol kanat germiş düşünme eşini çocuklarının yaşıda büyük zaten onlar sana hem evlat hem arkadaş olurlar üzme kendini

Cok haklisin cok güzel yazmissin.
Bana dua edin bu isten biranevvel hayirlisiyla kurtulayim...

Ayyy ablan adina inan cok üzüldüm. Onun durumu dahada zor kendi kararini veremiyor eli mahkum... Allah yar ve yardimcisi olsun ablanin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…