Yılın son geyik topiğine gelinnn:)))

-Alisa-

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
3.349
30.337
2015 in son günü herkese mutlu yıllar şimdiden yılın son günü benim de bi geyik topiğim olsun dedim buyrun hanımlar sohbete,geyiğe ne isterseniz konuşalım seviyorum hepinizi:KK200::KK8::-):-)

Konuşalım, valla bir dokun bin ah isit modundayim, ne Sevgi'min ne ilgimin kıymeti bilinmedi. Hamileyim ama duymadığım hakaret kalmadı. Of 2016 yılında kim ne ettiyse acısı çıksın ondan artık beddua etmeye başladım o derece Can'ım yanıyor.

Konuşalım, valla bir dokun bin ah isit modundayim, ne Sevgi'min ne ilgimin kıymeti bilinmedi. Hamileyim ama duymadığım hakaret kalmadı. Of 2016 yılında kim ne ettiyse acısı çıksın ondan artık beddua etmeye başladım o derece Can'ım yanıyor.
Anlat canım benim sohbet edelim diye açtım zaten her zaman dinlerim:KK37:

Anlat canım benim sohbet edelim diye açtım zaten her zaman dinlerim:KK37:
Sagol canisi, tam hapa başlayım hamilelik mantıklı olmayacak bu ilişkide dedim hamile kaldım. Ondan önce yaşadıklarım yuzunden beni yerden yere vuran bir Adam. Hakaret asagilama herşey var, gitmek isterim değişeceğim der ama asla değişmez. Allah a havale ettim onu ben

Cnm bak bebeğin geliyormuş hayırlısıyla boşver bazen bizim hatalarımızın bedelini sevdiklerimize odetiyoruz hele bu saatten sora duyma görme bilme:KK66:

Kızlar aşkın gözü kör diye boşuna demiyolar:KK70::KK70:

Eklentiler

• IMG-20151229-WA0019.jpg
    IMG-20151229-WA0019.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 44
X