Yıldız yükseltmek ve çakraları açmak için dua/ayet-sure/esma önerileri🌸

Evet işte bende hakert oldu kalbimi çok kırdı aşırı ben çok adım attım ama hep azarladı çok sevdim ama eskisi kadar duruldum asla peşinden gitmiyorum sadece pişman olsun istiyorum
Yıldızınız yükselince bir süre sonra umrunuzda olmayacak. Allah inanılmaz şekilde kendine güven hissi veriyor.

Allah razi olsun güzel kalpli insan

Birde canım duaya başlayınca okuduktan sonra kaç gün içerisinde bir donut aldın saydin mi

2 ay. Girişimi de ben başlattım. Ondan gelmedi yani. Ama çok sıcak davrandı. Güzel sözler söyledi bana, gönlümü aldı, özür de diledi. Farklı şehirdeyiz. Gelince affettircem kendimi de dedi.. Bu da bana yetti şimdilik.

Kesinlikle. Okunan esmalar ve dualar insanın enerjisini/aurasını çok etkiliyor. Aura güzelliktende önemli.

Kızlar, son mesajları özetlemek gerekirse:

Sevilmek, kısmet açılması, özgüven gelmesi ve talep görmek için yalniz kalpler arkadaşımızın tavsiyesi ile;

33 ya vedud
33 ya settar
33 ya latif
33 ya fettah

Yıldız yükseltmek için vera2020 arkadaşımızın tavsiyesi ile;

3 gün peş peşe
71 kez ayetel kürsi
71 kez fatiha
71 kez ihlas
71 kez felak
71 kez nas suresi

Toplu olması açısından yazdım. Hatalı ve eksik ise lütfen düzeltin.

Arkadaşlar ben bu forumda Zuzu diye bı arkadaşımızin yazdı tavsiyesi üzerine ya musavvir ya celil esmasi çekmeye başladım forumda yazdığı ama ben çektim zaman resmen kalbim daralıyor bogulacakmis gibi oldum şuanda da var abdestini aldım tabiki arınma işlemlerinde yaptım acaba banami uygun değil anlamadım yoksa sizlerde başlarken böyle sorun oldu mu? Fazla da çekmedim ben

Merhabalar.Bana özelden soru sormuş bir kaç arkadaşım,ben buradan genel cevaplayım dedim,diğer arkadaşlarada bu konuda yardımcı olmuş olurum belki bir nebze.Yıllar önce Ya Samed okudum 520 defa 5-8 kg verdim,acaip bir iştah kapanması oldu bende,fakat bırakıp tekrar başlayınca etkisi olmadı,belki olurdu,zannedersem bırakıp tekrar başlayınca 2-3 ay sonra etki etmeye başlıyor.Her esma her kişide aynı etkiyi göstermeyebiliyor,mesela ya musavvir ya cemil bende hemen etki etti,okuduğumun ertesi günü aynaya baktığımda çok güzelmişim dedim kendi kendime,dışarı çıktığımda komşularım bile sordular"yüzüne bakım mı yaptırdın"diye.Kuddüs esması temizliyen arındıran anlamına sahiptir,okudukça arınır temizlenir ve rahatlarsınız.

Esmaları çok sayıda okuduğunuzda yoğun ve çabuk etki edebilir,ama çabuk yorulup bir zaman sonra bırakabilirsiniz,az sayıda devamlı okumak daha iyidir.Esmaları sabırla okursanız ilerde mutlaka faydasını görürsünüz.Mesela Ya Fettah zikrettiğimde bana hemen hayırlı kapılar açmıştı,ama Ya kerim 3 ay sonra etkilerini gösterdi,tüm ya kerim esmasının etkilerini 3 ay sonra gördüm.Ya Cemil esması okumaya başladığınızda sizde olan ve güzelliğinizi örten tüm kusurları bir zaman sonra kapatır ve herkese kusursuz bir güzellik olarak görünürsünüz,Ya Musavvir esmasını zikrettiğimde sürekli herkes cildimin bu kadar pürüzsüz olmasının nedenini soruyorlardı,halbuki cildimde çok leke olan bir insandım,ama demekki cildim harika görünüyordu.

Şansınızın,kısmetinizin açılması ve yıldızınızın yükselmesini istiyor,üstünüzde ki negatif enerjilerden arınmak istiyorsanız bu konuda ki en güçlü esma kombinini size yazabilirim,sadece 3 esma:Ya Fettah 489,Ya Rafiu 351,Ya Muizz 234 .Bu üç esma çok güçlü esmalardır,üçten fazla esma pek önermiyorum çünkü Rabbimin isimleri o kadar güzelki o kadar mucize dolu ki,ama bir o kadar çok güçlü enerji barındıran isimler ve bize bu enerji ağır gelip depresyona sokabilir.O yüzden ebcedleri kadar 3 esmayı ardı ardına okursak,istediğimiz saatte 21 yada 40 gün sonra etkilerini görmeye başlarız.Ya Fettah esması kısmet açmada,hayırlı kapılar açmada çok etkilidir,bence harika bir esma çünkü okudukça değeriniz ve dereceniz öyle yükselirki herkesin gözünde değerli ve çok saygın bir insan olursunuz.Neye sıkıntı yapıyorsanız sıkıntınızla ilgili mutlaka hayırlı bir kapı açar.Ya Rafiu esması tüm olumsuz yaşadığınız herşeyi pozitife dönüştürür,üzerinizdeki negatif enerjileri pozitife dönüştürür,üzerinizdeki büyü ve nazarları yok eder,derecenizi ve yıldızınızı çok yükseltir,herkes sizin hakkınızda övgüyle bahsetmeye başlar,sadece arkanızdan değil yüzünüzede söylerler.Ya Muizz buda yıldız yükselten çok güçlü bir esma,okudukça altın ışığı gibi parladığınızı hissetmeye başlayacaksınız ve bir zaman sonra bereket enerjisinide yükseltmede çok güçlü olduğundan ev alabilirsiniz,birden etrafınızdan iş teklifleri gelebilir,bence zenginlik için okunması gereken çok güçlü bir esmadır.Bu üçlü esma kombinini herkese tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…