Yıldız yükseltmek ve çakraları açmak için dua/ayet-sure/esma önerileri🌸

Evet o konuyu da okumuştum daha önce, sizin de tavsiyenizi gördüm sonra.

Canım çektim hemen esneme geldi

Günaydın arkadaşlarBen Ya Vedud'u tam okuyamadım,ya cami ya vedud şeklinde daha çok okudum,ama 1 kişiden duydum"hergün 1000 kere okudum ve hayatım değişti,hem maddi hem manevi çok iyi yerlere geldim"dedi.Bu esmayı "ya Vedud" uzun bir süre1000 kere yada 1001 kere okuyan oldumu?İkincisi ya vasi esmasını çok yazan olmuş,maddi olarak çok iyi demişler,bu esmayıda deneyimleyen oldumu?.

Arkadaşlar bende size soru sormak istiyorum üzerimde negatif enerji var ve kısmetim kapalı adeta beni kimse görmüyor bana görücü bile gelmiyor o derece isim bile yok beğenen bile çıkmıyor bunun için hangi duaları onerirsiniz ben naMa kılan Kur'an okuyan biriyim çok önceden fal merakım vardı takıntım vardı gelmwysn kalmadı başıma zor atlattım ama arada yenik düşüyorum baktiriyorum karşılıklı da olsa bundanda arinmak istiyorum ne olur bana yardım edermisiniz Allah rızası için

Nasıl negatif enerji var? Bir tek kismetiniz kapalı olduğunu düşündüğünüz için mi negatif enerji olduğunu düşünüyorsunuz?

YA siz günde 3 taneden fazla Esma çekmeyin demissniz ya
Mesela salı günü çekilecek esmalar var Çarşamba günü farklı esmalar.... Bunları çeksek olmaz mı? hergun hangi Esma çekiliyosa..

acaba ben mi yazdim diye baktim.. bire bir ayni seyleri yasadim. annem sasirirdi bu insanlar neden seni bu kadar begeniyor diye.. esimle tanistigimiz sira hayret ederdi yolda yuruken insanlar sana donup donup bakiyor diye. kendini kotu hissetmeye basladi beni sana yakistiramiyorlar galiba o yuzden bakiyorlar derdi. ortalama guzelligim var bu arada.

Siz hangi esmalari kaç tane okudunuz acaba ve ne kadar zman

Allah'ın 99 ismi yasinler de olan isimlerdir diye biliyorum tam olarak bilgilendirirmisiniz sizlerin bende başlamak istiyorum

Bir gönül işim kopukluğa uğrayınca, niyetim için 3 gün peş peşe yıldız yükseltme terkibi okumuştum. 71 er kez ayetel kürsi, fatiha, ihlas, felak ve nas surelerini okumuştum yani. Eylül başıydı galiba.

Geçen süre içerisinde bir gelişme olacağına dair ümidim körelmeye başlamıştı. Ama dün iletişime geçtik. Duymak istediğimden çok daha fazlasını duydum kendisinden... Bu beni çok mutlu etti ve ümitlendirdi.

Yıldız yükseltme terkibini sık sık çeşitli niyetlerim ve yakınlarıma niyetlenerek de okumayı sürdürmeye karar verdim inşaallah...

Ya rahim esmasi rabbimin bizlere merhametiyle tecelli etmesidir daha doğrusu rahman ismi de aynı şekilde ama güzel mevlamin rahman ismi bu dünyadaki merhametidir rahim ise ahirette ki merhamet etmesidir kalbinize bu yansidiysa ne alâ asıl merhamete yardima ihtiyacimiz olan yer orası

Bende baslayim o zaman canım bugün yatsı namazından sonra

Her türlü niyet için yapılabilir oylr mi? Bide 3 gün mü yapmak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…